WhatsApp Destek Hattı
Triangle Borea BR02 BT Genişlet
Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT Color
 • Triangle Borea BR02 BT Cream
 • Triangle Borea BR02 BT Light Oak
 • Triangle Borea BR02 BT Light Oak Blue
 • Triangle Borea BR02 BT Oak Green
 • Triangle Borea BR02 BT Black
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT
 • Triangle Borea BR02 BT

Triangle Borea BR02 BT

TriangleTriangle

CA4376

Yeni

TÜRK LİRASI14 072 TL
EURO675 €
DOLAR734 $
POUND594 £

           

Borea BR02 BT

BR02 BT hoparlörler, birden fazla özelliğe sahip kompakt ve güçlü hepsi bir arada Hi-Fi sistemi oluşturur. Bu aktif hoparlörler, modern ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır.

 

Her ihtiyacı karşılamak için geniş olanaklar sunarlar: HD Bluetooth aptX müzik akışı ile kullanım kolaylığı, pikap bağlamak için bir fono girişi, TV ekranı için bir optik giriş ve bir subwoofer ilişkilendirmesi için bir Sub çıkışı.

BR02 BT, 2x50 Watt RMS çıkışlı bir D Sınıfı amplifikatörü entegre eder. BOREA serisinden 13 cm'lik bir orta aralık/bas sürücüsüyle birleştirilmiş bir EFS kumaş kubbe tweeter ile donatılmış bu kompakt boyutlu hoparlörler, zengin, hassas ve ayrıntılı bir ses görüntüsü sunar. Özel hoparlör sehpaları veya mobilyalar üzerine kolayca yerleştirilebilen bu hoparlörler, 25 m2'ye kadar olan odalar için ideal olacaktır. 

Hoparlörlerle birlikte, engellere (duvarlar, mobilyalar vb.) bakılmaksızın 15 metreden fazla menzile sahip bir uzaktan kumanda, bir güç kablosu ve güçlendirilmiş hoparlörü pasif hoparlöre bağlamak için 3 m'lik bir hoparlör kablosu verilir.

 

BLUETOOTH 5.0 APTX HD DÜŞÜK GECIKME

Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan bu yeni amplifikatör, en yeni nesil Bluetooth v5.0 teknolojisine sahiptir.

Müziğinizi herhangi bir Bluetooth cihazından kablosuz olarak özgürce yayınlamanıza olanak tanır. 24 bit/48 kHz'e kadar örnekleme hızına dayalı ses işleme sağlayan aptX HD Düşük Gecikmeli codec bileşeni sayesinde yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarın.

 

NOSTALJİK

Plak meraklıları için

BOREA Aktif hoparlörün amplifikatörü, plakçalarınızı doğrudan aktif hoparlöre bağlamanıza ve 33 ve 45 rpm kayıtlarınızı dinlerken sıcak bir sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan bir MM Fono preamplifikatör içerir.

 

EV TIYATROSU

Filmler ve dizilerle daha dolu deneyim

Optik veya koaksiyel dijital girişle donatılmış olarak, zengin ve ayrıntılı bir sesin keyfini çıkarmak için TV'nizi bağlayabilirsiniz.

Ekranınızın her iki yanına yerleştirilmiş, yüksek kaliteli stereo ses sağlarlar. Daha eksiksiz bir deneyim için Talés 340 gibi bir subwoofer'ı bağlamak için bir SUB çıkışı da vardır.

 

 TASARIM

Zarafet ve ayıklık

BOREA Aktif hoparlörler, retro-şık bir ruhla 5 modaya uygun kaplaması sayesinde, modaya uygun renkleri ve zamansız ahşapları cesurca harmanlayarak kulaklara ve gözlere bir zevk verir.

Dikdörtgen şekilli manyetik ızgaralar, dolapta dikkat çekici kontrastlar ortaya çıkararak her bir kaplamaya farklı bir kişilik katar.

 

GÜÇ VE ÇOK YÖNLÜLÜK

Komple amplifikatör ve konektörler

Hoparlörlerin dinamiklerini zekice işleyen ve kontrol eden, D sınıfı güç sağlayan yeni amplifikatör. BR02 BT için 2x50W olarak tasarlanmıştır.

Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan bu yeni amplifikatörün çok sayıda analog ve dijital girişi vardır (Bluetooth, RCA/Fono, Mini-Jack 3,5 mm, Optik -S/PDIF, Koaksiyel).

 

BIRINCI SINIF, GÜVENILIR YAPI

BOREA Aktif hoparlörler, serinin geri kalanıyla uyumlu olarak üretilmiştir.

HDF katmanlarından yapılmış olup, ayrıca bas sürücülerinin hareketinden kaynaklanan titreşimleri emmek için yenilikçi bir DVAS* sistemi içerirler. Konuşmacının titreşimsel davranışı üzerine yapılan bu önemli araştırma, dinlerken bu tarafsızlık ve netlik kavramını pekiştiriyor.

Ayrıca, TRIANGLE'ın en yeni nesil sürücülerinden, birleşik bir EFS kumaş kubbe tweeter'ından ve doğal selüloz kağıttan bir orta kademe/bas sürücüsünden yararlanırlar.

 

KULLANIMA HAZIR

Asesuarlar dahildir

Hoparlörler, uzaktan kumanda, 3 m beyaz OFC bakır hoparlör kablosu, 220 V güç kablosu ve ayırma için sekiz yapışkan kaymaz ayak da dahildir.

 

BIR SONRAKI SEVIYEYE GITMEK IÇIN

İsteğe bağlı

Kitaplık hoparlörlerini oturduğunda kulak hizasına yerleştirmek için özel hoparlör sehpaları: S01, S02 ve S04 ile uyumludur ve Siyah beyaz* olarak mevcuttur.

 

 Teknik özellikler

Sürücü sayısı: 2

Yol sayısı: 2

Duyarlılık: 89 dB/W/m

Frekans aralığı: 51 Hz – 22 KHz (+/- 3 dB)

Güç kontrolü: 2x50W

Nominal empedans: 8 Ω

Minimum empedans: 3,6 Ω

Bluetooth: Bluetooth 5.0, aptX, aptX HD, aptX Düşük Gecikme, SBC ve AAC ses

Giriş: AUX mini jak 3,5 mm, Optik Toslink, Koaksiyel, RCA (LINE/PhonoMM)

Çıkış: Subwoofer

Boyutlar: 176x310x274mm

Ağirlik: 11,2 kilo

Stand (opsiyon): S01 S02, S04

Bir değerlendirme yazın

Triangle Borea BR02 BT

Triangle Borea BR02 BT