WhatsApp Destek Hattı
Triangle Borea BR03 BT Genişlet
Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT BOX
 • Triangle Borea BR03 BT COLOR
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT Oak Green
 • Triangle Borea BR03 BT Light Oak
 • Triangle Borea BR03 BT Light Oak Blue
 • Triangle Borea BR03 BT Cream
 • Triangle Borea BR03 BT Black
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT
 • Triangle Borea BR03 BT

Triangle Borea BR03 BT

TriangleTriangle

CA3937

Yeni

  

     

      

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI26 168 TL
EURO783 €
DOLAR846 $
POUND670 £

TRIANGLE BR03BT

YENİ NESİL KABLOSUZ HOPARLÖR

BOREA Active hoparlörler, gerçek yüksek kaliteli sistemlerdir. Kompakt ve hepsi bir arada, zengin bir ses ve video deneyimi sağlarlar: Bluetooth aptX ile müziğinizi yüksek çözünürlükte yayınlayın, bir plakçaların sıcak sesini yeniden dinleyin, TV'nizi bağlayın veya bir cihaz ekleyerek daha eksiksiz bir deneyim yaratın.

BR03 BT hoparlörler, birden fazla özelliğe sahip güçlü bir hepsi bir arada Hi-Fi sistemi oluşturur. BR03 BT, modern ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır.

Her ihtiyacı karşılamak için geniş olanaklar sunarlar: yüksek tanımlı Bluetooth aptX müzik akışıyla kullanım kolaylığı, pikap bağlamak için fono girişi, TV ekranı için optik giriş ve subwoofer ilişkilendirmesi için SUB çıkışı. Orijinal Hi-Fi sistemi olan BR03 BT, 2x60 Watt RMS çıkışlı bir D Sınıfı amplifikatörü entegre eder. Seriden 16,5 cm orta kademe/bas sürücüsü ile birleştirilmiş bir EFS kumaş kubbe tweeter ile donatılmış bu kitaplık hoparlörleri, ilgili elektronikler tarafından kontrol edilen güçlü bir bas ile zengin ve yüksek performanslı bir ses görüntüsü sunar. Özel hoparlör sehpaları veya mobilyalar üzerine yerleştirilmesi kolay olan BR03 BT, 40 m2'ye kadar geniş dinleme odaları için ses sağlayabilir.

Hoparlörler, engellerden (duvarlar, mobilyalar vb.) bağımsız olarak 15 metreden fazla menzile sahip bir uzaktan kumanda, güç kablosu ve amplifikatörlü hoparlörü pasif hoparlöre bağlamak için 3m hoparlör kablosu ile birlikte verilmektedir.

BLUETOOTH 5.0 APTX HD DÜŞÜK GECIKME

Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan bu yeni amplifikatör, en yeni nesil Bluetooth v5.0 teknolojisine sahiptir.

Müziğinizi herhangi bir Bluetooth cihazından kablosuz olarak özgürce yayınlamanıza olanak tanır. 24 bit/48 kHz'e kadar örnekleme hızına dayalı ses işleme sağlayan aptX HD Düşük Gecikmeli kodek sayesinde yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarın.

NOSTALJİK

Plak meraklıları için

BOREA Active hoparlörün amplifikatörü, plakçalarınızı doğrudan aktif hoparlöre bağlamanıza ve 33 ve 45 rpm kayıtlarınızı dinlerken sıcak bir sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan bir MM Fono ön amplifikatörü içerir.

Ünlü Avusturyalı üretici PRO-JECT ile ortaklaşa olarak Triangle, zarif ve tek tip bir hepsi bir arada paket oluşturmak için tasarlanmış bir plakçalar geliştirdi. Pikaplar Eylül 2022'de 4 farklı renkte sunulacak.

EV TIYATROSU

Filmler ve dizilerle daha eksiksiz deneyim

Optik veya koaksiyel dijital girişle donatılmış TV'nizi bağlayarak zengin ve ayrıntılı sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ekranınızın her iki yanına yerleştirilmişlerdir ve yüksek kaliteli stereo ses sağlarlar. Daha eksiksiz bir deneyim için Talés 340 gibi bir subwoofer bağlamak için bir SUB çıkışı da vardır.

 

TASARIM

Zarafet ve itidal

Retro-şık bir ruha sahip modaya uygun 5 farklı kaplaması sayesinde BOREA Active hoparlörler, modaya uygun renkleri ve zamansız ahşapları cesurca harmanlayarak kulaklar ve gözler için bir zevk sağlar.

Oval şekilli manyetik ızgaralar, kabin üzerinde dikkat çekici kontrastlar ortaya çıkararak her bir yüzeye farklı bir kişilik kazandırıyor.

GÜÇ VE ÇOK YÖNLÜLÜK

Komple amplifikatör ve konektörler

D sınıfı güç sağlayan, mükemmel bir şekilde kullanım sağlayan ve hoparlörlerin dinamiklerini kontrol eden yeni amplifikatör.- BR03 BT için 2x60W

Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan bu yeni amplifikatör, çok sayıda analog ve dijital girişe sahiptir (Bluetooth, RCA/Phono, Mini-Jack 3.5mm, Optik -S/PDIF, Koaksiyel).

PREMIUM, GÜVENILIR YAPI

BOREA Active hoparlörler, serinin geri kalanıyla uyumlu olarak üretilmiştir.

HDF katmanlarından yapılmışlardır, ayrıca bas sürücülerinin hareketi tarafından üretilen titreşimleri absorbe etmek için yenilikçi bir DVAS* sistemi içerirler. Konuşmacının titreşimsel davranışı üzerine yapılan bu önemli araştırma, dinlerken tarafsızlık ve netlik kavramını pekiştiriyor.

Ayrıca TRIANGLE'ın en yeni nesil sürücülerinden, birleştirilmiş EFS kumaş kubbe tweeter'ından ve doğal selüloz kağıttan bir orta kademe/bas sürücüsünden de yararlanırlar.

KULLANIMA HAZIR

Aksesuarlar dahil

Hoparlörler, engellerden (duvarlar, mobilyalar vb.) bağımsız olarak hoparlörlerin 15 metreden daha uzak mesafeden kontrol edilmesini sağlayan bir uzaktan kumanda ile birlikte verilir. 3m beyaz OFC bakır hoparlör kablosu, 220V güç kablosu ve ayırma için sekiz yapışkan kaymaz ayak da dahildir.

BIR SONRAKI SEVIYEYE GEÇMEK IÇIN

İsteğe bağlı

Oturduğunuzda hoparlörlerinizi kulak hizasına yerleştirmek için özel hoparlör sehpaları: Uyumlu S01, S02 ve S04 ve Siyah beyaz mevcuttur.

 

Teknik özellikler

Sürücü sayısı: 2

Yol sayısı: 2

Duyarlılık: 90 dB/W/m

Frekans aralığı: 47 Hz – 22 KHz (+/- 3 dB)

Güç kontrolü: 2x60W

Nominal empedans: 8 Ω

Minimum empedans: 4,2 Ω

Bluetooth: Bluetooth 5.0, aptX, aptX HD, aptX Düşük Gecikme, SBC ve AAC ses

Giriş: AUX mini jak 3,5 mm, Optique Toslink, Koaksiyel, RCA (LINE/PhonoMM)

Çıkış: Subwoofer

Boyutlar: 206 x 360 x 314 mm

Ağirlik: 14,2 kg

Stand (opsiyonel): S01, S02, S04

triangle-borea-br-03-bt-oak-green.jpg

Bir değerlendirme yazın

Triangle Borea BR03 BT

Triangle Borea BR03 BT