WhatsApp Destek Hattı
Audioengine A2 Genişlet
Audioengine A2
  • Audioengine A2
  • Audioengine A2
  • Audioengine A2
  • Audioengine A2
  • Audioengine A2
  • Audioengine A2

SATILDI

Audioengine A2

CA2295

Yeni

0 €

  Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

orijinal kutusunda, içeriği ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audioengine 2 (A2) Premium Enerjili Masaüstü Hoparlörler

Audioengine 2 (A2) 1. Sınıf güçlendirilmiş masaüstü hoparlörler. Multimedya ses için yeni standart ve bilgisayar hoparlörleri ile ev ses sistemi arasındaki boşluğu kapatıyor. Audioengine 2, bilgisayarınız, iPod ve tüm müzikleriniz için mükemmel bir yükseltmedir.

Brotherly Love

Audioengine 2 (A2) amiral gemisi Audioengine 5 sistemimizin yaklaşık üçte biri kadardır ve mükemmel bir bilgisayar ses yükseltmesi veya küçük oda konuşmacısıdır. Audioengine 5 ile aynı özel tweeter'ları kullandık, onları yeni tasarlanan kompakt Kevlar woofer'lerle eşleştirdik ve sonra altın kaplama hoparlör konektörleriyle yüksek performanslı amplifikatörler ekledik. Tüm bu müthiş mühendislik, tüm bu üzücü plastik bilgisayar hoparlörlerini utandıran birinci sınıf bir masaüstü multimedya hoparlör sistemi oluşturmak için el cilalı bir yüzeye sahip ahşap dolaplara sarılı!

Küçük Hoparlörler, Hala Büyük Bas
Audioengine 2'deki bas sesin büyüklüğü açısından önemli olduğunu söylemek, ancak hakim olmanız gerekir. Bas, A2'den çok akıllıca bir akustik ve elektriksel tasarımla ve herhangi bir DSP veya sahte bas yükseltme devreleri kullanmadan karıştırıldı. Ahşap, daha yüksek ses seviyelerinde sertliği için tercih edilen bir hoparlör muhafaza malzemesi olmaya devam etmektedir ve mühürlü kabine, ayarlanmış ön port yuvalarından doğru miktarda düşük uç odaklamaktadır.

Çok Yönlü ve Verimli
A2 masaüstünüz için tasarlandı ancak daha küçük odalar için de mükemmel. Her türlü müzik, film ve video oyunu için çok uygun olan A2, subwoofer'lı veya sessiz olarak geliyor. Audioengine 5'e benzer bir tasarım kullanan A2 güç amplifikatörleri sol hoparlörün içine yerleştirilmiştir ve çok verimli bir sistem sağlar. Müzik çalmadığınız zamanlarda gücü korumak için otomatik uyku bekletme özelliği de dahil edilmiştir.

Kolay Bağlantı
1/8 mini jak ve RCA girişleri dahil ettik, böylece A2'yi bağlamak kolaydır. Yazılım yüklemesi, eklenti veya ses kartı yükseltmesi yoktur. A2 ses çıkışını (veya kulaklık jakını) bilgisayarınızdan, iPod, Airport Express, Sonos sisteminden, PSP'den veya herhangi bir ses aygıtından A2 arka panel girişine bağlayın. İhtiyacınız olabilecek tüm kablolar dahil edilmiştir.

Boşluğu
Audioengine 2, Powered Multimedia hoparlörler için yeni bir ses ve estetik kalite seviyesi belirler ve bilgisayar hoparlörleri ile ev ses sistemi arasındaki boşluğu kapatır. Ses tutkunu olmasanız bile, yine de bir fark duyacağınızı garanti ediyoruz!

Özellikler:

2 ses girişi (RCA ve mini jak)

Dahili güç amplifikatörleri (sol hoparlör)

Süper düşük seviye için Kevlar Woofer'lar

Yumuşak yüksekler için ipek tweeter'lar

Yüksek kaliteli hoparlör konektörleri

Otomatik uyku güç tasarrufu modu

El yapımı dolaplar

Video korumalı

Tüm kablolar dahil

Keyifli alışverişler dileriz