WhatsApp Destek Hattı
Cerwin Vega AT-10 Genişlet
Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10
  • Cerwin Vega AT-10

SATILDI

Cerwin Vega AT-10

Cerwin Vega Cerwin Vega

CA2455

Kullanılmış

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

dış kaplaması ve bass körükleri yenilenmiştir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

 

 

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AT 10

Cerwin-Vega ve rock müziği birlikte büyüdü denilebilir, Şirket, ilk günlerinden beri, rock tarafından talep edilen yüksek akustik seviyeleri üretecek hoparlörlerin nasıl üretileceğine konsantre olmuştur. 

AT-10, ilk bakışta, kabaca iki kübik ayağı olan geleneksel bir akustik süspansiyon modeli gibi görünüyor. Ancak iki faktör onu bu bilinen türden ayırır, entegre tabanı (zeminde dik durması gerektiğini açıkça gösterir) ve arka paneldeki hava portudur.

 Güçlü kabin, ön bölmenin eğimli kenarlarını saran ve çıkarılabilir ızgaranın arkasında devam eden ahşap tanecikli vinil ile kaplanmıştır. Izgaradaki siyah streç kumaş, kalın bir pres çerçevesi ile desteklenir.

Panelin tabanına yakın merkezi bir konumda 10 inçlik bir woofer bulunur. Üstünde ve merkez eksenin sağında, 5 inçlik bir koni orta kademesi ve l inçlik bir Mylar-dome tweeter bulunur. Bu sürücülerin her birinin ön panelde ayarlanabilir seviye kontrolü vardır. Geçiş frekansları 400 Hz ve 3 kHz olarak listelenmiştir.

AT-10'un güç değerleri minimum 5 watt ve maksimum 125 watt'tır. Bu bir bass-refleks tasarımı olmasaydı, ilk spesifikasyon önemsiz görünüyordu. Diversified Science Laboratories'in 2,8 voltluk bir sürücü seviyesinden (8 ohm'a 1 watt'a eşit) 95,5 dB SPL hassasiyet ölçümü, Cerwin-Vega modellerinin yüksek oynatmayı yönettiği tek bir yöntemde koyduğunuz şey için çok şey aldığınızı doğrular. Seviyeleri. Maksimum güç derecesi 21 dB daha yüksek sesle, en az 116,5 dB SPL çıkışı anlamına geliyor. Ancak gerçek darbeli 300 Hz dalga formlarında DSL, hoparlörleri hesaplanan 123.2 dB SPL tepe seviyesini (normal işitme için ağrı eşiğinin üzerinde) üretmeye aldı. 595 watt'a eşdeğer bir güç gerektirmesine rağmen, hoparlörlerin aşırı zorlandığına dair bir gösterge yoktur.

Kontroller nispeten az şey yapıyor gibi görünüyor. Tam olarak döndüğünde, tweeter kontrolü yaklaşık 5 dB artış sağlar (DSL tarafından ölçüldüğü gibi 10 kHz'de 6 dB), ancak minimum ayarı ve orta kademe kontrolünün her iki ucu da yanıtı biraz değiştirir. Ayrıca, ölçülen orta kademe değişiklikleri sadece orta kademe tarafından yönetilen tüm frekanslarda değil, 3-kHz geçiş bölgesinde gerçekleşir.

AT-10 konumlandırma konusunda kaprisli değildir, ancak tweeter'ların kulak seviyesine yakın olması tavsiye edilir. AT-10 zemin yerleşimi için tasarlanmıştır ve bu şekilde kullanılmalıdır. Duvardan uzaklık seçimi bir zevk meselesidir. 

Üst tiz ve derin bas hem pürüzsüz hem de çok genişletilmiştir, bu boyutta ve fiyatta bir hoparlör için ve dinamik aralık olağanüstüdür. 

AT-10, canlı-enerjik ve derin-güçlü bas performansını seven pop-rock ve clup müzik dinleyicileri için tasarlanmıştır.

HASSASİYET: 94 dB 1 watt / db
Maksimum Çıkış: 114 dB (3m'de ve tam güçte çift başına) 
EMPEDANS: 6 Ohm
GEÇİŞ NOKTALARI: 400Hz / 3000Hz
HF SÜRÜCÜ: 1 "Mylar
MF SÜRÜCÜ: 6" Koni
LF SÜRÜCÜ: 10 "Dökme Çerçeve
SEVİYE KONTROLLERİ: HF / MF
KABİN TİPİ Bas Refleks
AĞIRLIĞI: 40 lbs.

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın