WhatsApp Destek Hattı
Dali Zensor 1 Genişlet
Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1
  • Dali Zensor 1

Dali Zensor 1 (Black)

Dali Dali

CA2294

Kullanılmış

170 €

  Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zensor 1

Mantıklı! ZENSOR 1'in yapabileceği şey, kolunuzun altında eve taşıyabileceğiniz ince ve kompakt bir kabine mümkün olduğunca çok müzik yerleştirmek.

Çok yönlü ZENSOR 1, tercihen küçük ve orta büyüklükteki odalarda çok yönlü stereo hoparlör olarak idealdir Hatta 2.1 surround ses ayarında ön hoparlör olarak veya subwoofer dahil 5.1 sistemlerde arka hoparlör olarak mükemmel bir şekilde çalışıyor ;

Hafif ve sert ağaç lifi kozalakları gibi bilinen DALI imzası, çok dinamik, ayrıntılı ve bozulmamış bir ses üretimi sağlarken, ultra düşük kütleli kubbe tweeter malzemesi geniş bir frekans aralığı sağlar.

Boyutları (H: 27,4 x G: 16,2 x D: 22 cm), 6 litrelik kabini ve modern bir iç mekana mükemmel uyum sağlayan parlak lake kaplamalı tasarımıyla dikkat çekiyor.

DALI'nın ses geçirmez tasarım fikirleri, ZENSOR 1'in müziğe saygı ve saygı duyması için yaratılan arka planı oluşturuyor. Genel ve temel özelliklerden, entegre duvar braketi, yuvarlak kenarlar ve arkaya monte bas refleks portu gibi her türlü ayrıntıya.

ZENSOR 1, amplifikatör gücünü kayıpsız veya sınırlama olmadan saf akustik enerjiye dönüştürmeyi başarır ve odaklanmış, uyumlu bir ses ve şık, görsel bir kimlikle kulaklarınıza ve gözlerinize tekrar tekrar zevk verir.

YUMUŞAK DOME TWEETER

Son teknoloji serimizden gelen mirası ile hafif kubbe tweeter, sınıfının en iyi çözünürlüğünü sunar.

AHŞAP FİBER KONES

Bu karışım kâğıt hamuru ve odun lifi, sinyallerdeki her mikro detayın filtre edilmeden üretilmesini sağlayan konilerin sert ve hafif olmasını sağlar.

DÜŞÜK KAYIPLI KABİN TASARIMI

Her sürücü bileşenini büyük bir özenle seçerek, hoparlörden hiçbir sinyal kaybının veya değiştirilmemesini sağlarız. Çok düşük mekanik kayıplarla, en kırılgan ses detayları, çok düşük dinleme seviyelerinde bile korunur

DALI SÜRÜCÜ TASARIMI

ZENSOR serisinde kullanılan her sürücü DALI mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. 

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz