WhatsApp Destek Hattı
Yeni Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker Genişlet
Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker
  • Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker
  • Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker Size
  • Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker
  • Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker
  • Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker
  • Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker

Electrocompaniet TANA L-1 Wireless Speaker

Electrocomponiet Electrocomponiet

CA2759

Yeni

TÜRK LİRASI6 277 TL
EURO740 €
DOLAR868 $
POUND665 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

EC Living müziği koşulsuz canlı yapar. 

EC Living, kablosuz HiFi müziği evinize getirmek için basit ve zarif bir yol sunar.

EC Living, en yüksek kalite standartlarına sahip tek bir kablosuz sistemde birleştirilebilen hoparlörlerin /

amplifikatörlerin ve akış cihazlarının kablosuz ve modüler bir ses sistemidir.

Bu bizim mirasımız sizin garantinizdir.

TANA L1

TANA L-1 kablosuz bir ek hoparlördür. Diğer modelleri geliştirmek ve bir HiFi veya en sinema sistemi yaratmak için kullanılabilir. O aslında sadece bir hoparlör değil. Zamansız İskandinav tasarımıyla, kusursuz yeniden müzik üretiminin peşinde geçen 40 yıllık bir deneyimin ve teknolojinin bir karışımıdır. Diğer birçok kompakt sistemde elektronik D sınıf ampliler kullanılırken, biz Tana’da analoğ AB sınıf ampliler ve sofistike bir sinyal işleme sistemi kullandık. Ne de olsa müzik gerçekten de önemlidir..

Electrocompaniet, amplifikatör klasiklerini sürekli geliştirilen bir biçimde geliştirmeye devam etmekle birlikte, yan kuruluşu EC Living ile de en yeni akış teknolojisine kendini adamıştır. SL-1, bugün bir akış hoparlöründen bekleyebileceğiniz tüm özellikleri sunar: iOS ve Android için ücretsiz olarak kullanılabilen sofistike bir uygulama ile kontrol edilebilir. PC'nizdeki veya ağ depolama cihazlarındaki müzik kitaplıklarını bağımsız olarak arar ve düzenler. Piyasa lideri Spotify'ın yanı sıra yüksek kaliteli, CD kalitesinde veya daha yüksek performanslı TIDAL ve Qobuz sağlayıcılarına odaklanarak tercih ettiğiniz akış hizmetlerine bağlanır.

Tabii ki, binlerce istasyonlu ücretsiz internet radyosuna da erişim sağlıyor. EC Living, uygulamanın kalitesinden ödün vermeden kendini diğer tipik akış sistemlerinden ayırıyor. Tüm yüksek kaliteli kayıpsız dosya formatları desteklenir: 192 kHz'e kadar örnekleme hızlarıyla Flac, Apple Lossless ve Wav, hatta DSD dosyaları tüm EC-Living bileşenleri aracılığıyla akışa alınabilir. Ve akan hoparlör SL-1, gerçek bas için çok küçük olan ve nötr mids için çok güçlü bir şekilde yankılanan plastik bir muhafazada değil, bir vinil single ve Gomalak kaydının yüksekliği. Her yere sığacak kadar kompakt

Gerekirse - örneğin daha küçük odalarda, SL-1 inanılmaz derecede geniş bant ve mono olarak nötr çalar. Ancak bir L-1 ile birlikte gerçekten odyofil oluyor. Sadece bir kez ihtiyacınız olan akış zekası dışında L-1, SL-1 ile aynıdır ve onunla tamamen aktif bir kablosuz stereo çifti oluşturur: Bu iki hoparlörden daha fazlasına ihtiyacınız yoktur. 

Dilerseniz manuel olarak cihazın üst kısmında bulunan dokunmatik panel vasıtasıyla ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Teknik özellikler

GÜÇ AMPLİFİKATÖRÜ

150 Watt Sınıf AB amplifikatör

DAC 192kHz / 24bit

32 bit kayan nokta DSPKABİNE

Sert alüminyum muhafaza

İki yönlü bassreflex hoparlör

KABLOSUZ BAĞLANTILAR : 96 kHz / 24bit kablosuz hoparlör bağlantısı

AĞIRLIK: 6 kg

ÖLÇÜLER: 17,7 x 17,7 x 24,5 cm


(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)                                                          

TANA SL-1 ve SIRA L1 ile eşleştirebilirsiniz

Lütfen renk sorunuz

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

1973 yılındaki bir AES konferansında Dr.Matti Otala, kendisinin Transient Intermodulation (TIM) adını verdiği bir distorsiyonu tarifleyen bir belge sunmuştu. Norveçli bir kayıt ve yayın yapımcısı olan ve aynı zamanda da çok meraklı bir odyofil olan Svein Erik Børja da bu konferansta bulunuyordu.

Dr.Otala’nın TIM üzerine verdiği seminer sayesinde Svein Erik ses amplilerinde karşılaştığı işitilebilir kusurlara dair bir açıklamaya kavuşmuştu. Svein Erik Børja AES’ten aldığı belgeleri Electrocompaniet’e getirerek Dr.Otala’nın ve Dr.Jan Lohstroh’un kuramına dayanarak bir ampli üretip üretmeyeceğimizi sordu. Bunun üzerine birkaç tane prototip ampli üretildi ve elde edilen ses, transistörlü amplilere kıyasla umut vericiydi.   

Fakat Svein Erik Børja mükemmeliyetçi bir insan olarak, bu ampli tasarım yaklaşımının çok daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu hissetmeşti. O zamanlar high-end ses tasarımları hakkında pek fazla şey bilmiyorduk. Bu da araştırmamıza tarafsız bir bakış açısı kazandırmıştı ki bunun amplinin başarısına büyük katkıda bulunduğuna inanıyoruz. O zamanki ses tasarımcılarımızı  yeni “TIM’siz” ekolü diye adlandırılabilecek ekolün ilkleri olarak görüyoruz.    

Bunu izleyen 3 yıl daha fazla araştırma ve tasarımın geliştirilmesiyle geçti. Bu süre boyunca duyduğumuz şeyi pratik tasarım parametrelerine, frekans cevabına, vs. çevirecek yeni bir dil yaratmak zorunda kaldık. Transistörün normal DC karakter özelliklerinden ziyade AC (müzik) niteliklerini daha iyi tanımlayacak yeni bir metamatiksel denklem geliştirdik.    

Bu çalışmanın sonucunda ilk 2x 25W ünitemiz olan “The 2 Kanallı Ses Güç Amplisi” ortaya çıktı. Çalışmamız 1976 yılında Amerika’da bu konuda kutsal kitap sayılan The Audio Critic dergisince ürünün test edilip, şunların yazılmasıyla onanmış oldu:

“Ses delileri – çatlayın patlayın! Bu dünyanın en iyi ses veren amplisi.”

Bu ilk zamanlardan bugüne, Electrocompaniet’in tasarımları giderek gelişmiş ve ürün yelpazemiz daha da genişlemiştir. Bugün 50’den fazla ülkede temsilciliklerimiz mevcut ve ürünlerimiz ses endüstrisindeki en iyi ürünlerin arasında görülmektedir.   

Bizi o ilk günlerde harekete geçiren vizyonumuza halen sadığız:

Eğer müzik gerçekten önemliyse... 

Electrocompaniet

Bir değerlendirme yazın