WhatsApp Destek Hattı
Yeni Elipson Prestije Facet 34F Genişlet
Elipson Prestije Facet 34F
  • Elipson Prestije Facet 34F
  • Elipson Prestije Facet 34F
  • Elipson Prestije Facet 34F
  • Elipson Prestije Facet 34F
  • Elipson Prestije Facet 34F

Elipson Prestije Facet 34F

Elipson Elipson

CA2617

Yeni

 Siyah,       Beyaz,     Siyah / Ceviz

Renk sorunuz

Daha Fazla Detaylar

EURO3 860 €
DOLAR4 286 $
POUND3 473 £
TÜRK LİRASI29 234 TL

Kapalı kutu, adınıza faturalı.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elipson Prestige Facet 34F hoparlörü bir dizi yenilikçi teknolojiyi sunar. En görünür olanı, her sürücüyü çevreleyen yontulmuş fasetlerin halkasıdır, bu da aralığa adını verir. Titiz bir tasarım süreci optimum akustik performans sağlarken, zarif bir kaplama hoparlörün iç dekorunuzla uyumlu bir şekilde karışmasını sağlar.

Prestige Facet 34F siyah, ceviz ve beyaz renklerde mevcuttur. Yüksek kaliteli bir kaplama belirtileri arasında siyah veya beyaz bir cila uygulanan çift katmanlı bir ön panel bulunur. Bu  3 yönlü zemin hoparlörü iki adet 10 "bas sürücü ve iki adet 7" orta-düşük sürücü ile donatılmıştır. İkincisi, titreşimleri sınırlamak ve sonuç olarak bozulmayı azaltmak için kurşun şeklinde bir faz fişi ile donatılmıştır. 25 mm'lik yumuşak dome tweeter yüksekleri incelik ve hassasiyetle üretir. Her sürücüyü çevreleyen çok yönlü, şekillendirilmiş silikon surround halkalar saptırma etkisini azaltır ve kırınımları sınırlar. Sonuç, daha doğrusal bir yanıt eğrisi ve daha akıcı bir dinleme deneyimidir.

Hoparlörün kabinine ekstra dikkat gösterildi. Lake ön panel iki yoğun, kalın malzemeden oluşur ve birkaç iç braketle güçlendirilir. Hoparlörün dik eğimli filtresi, yüksek verimli, odyofil sınıfı bileşenlere dayanır. Kaplama kalitesine gelince, göz ardı edilmez ve üstün kaliteli vinil ve lake ön panel gibi avantajlar sunar.

Elipson'da sırt, ön taraf kadar önemlidir. Bu nedenle tasarımcılarımız, sinyal iletimini en üst düzeye çıkarmak için gümüş kaplama kontaklardan yararlanırken, çift kablolama ve çift amplifikasyon imkanı sunan yuvarlak, üst düzey çift hoparlör terminalleri oluşturdular. Terminallere muz fişleri de bağlanabilir.

Nötr ve hassas bu hoparlör, renklendirmeden arınmış ve orijinal kayda sadık ses sunar. Pürüzsüzlük ve dinginlik izlenimleri, herhangi bir sertlik ipucu olmadan ustaca çoğaltıldığı gibi her pistten ortaya çıkar.

Prestige Facet 34F'nin yüksek hassasiyeti, kanal başına 300 W veya daha düşük güç derecesine sahip herhangi bir amplifikatör ile eşleştirilmesine izin verir. Canlı performansı, çok kanallı ev sineması kurulumu için mükemmel bir sol veya sağ ön kanal hoparlörü yapar.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Prestige Facet serisindeki diğer zemin tipi modeller gibi, Elipson Prestige Facet 34F hoparlörlerin de sürülmesi şaşırtıcı derecede kolaydır. Bu, yaklaşık 20 m²'lik oda da hem Cayin CS-55A KT88 (2 x 22W / 2 x 40W) hem de Marantz M-CR612 (köprülü modda, 2 x 60W) ile başarı göstermiştir.

Müziğe gerçek bir madde getirme yetenekleri, gerçekçi ses sağlamada önemli bir unsurdur ve dinleyicinin müziğin kalbine girmesini sağlar. Sesi yüksek hacimlerde geniş alanlara getirmek için tasarlandıklarında, eşit derecede incelikli olduklarını ve düşük hacimde dengeyi ve koordinasyonu nasıl koruyacaklarını biliyorlar. 

Ayrıca bir ev sineması yapılandırmasında çok rahattırlar ve ilişkili A / V alıcısının önemli bir amplifikasyon sağlaması şartıyla bir subwoofer ile eşleştirilmelerine gerek yoktur.

Bu hoparlörleri, 40m²'nin üzerindeki alanlar için kanal başına minimum 100 watt güce sahip bir amplifikatörle eşleştirilmiş, 100m² veya daha fazla odalar için tavsiye edilir.

Öne çıkan tarafları : 

Alçakların gücü ve derinliği.

Zenginlik ve nüans duygusu.

Genel denge.