WhatsApp Destek Hattı
Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet) Genişlet
Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet)
  • Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet)
  • Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet)
  • Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet)
  • Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet)
  • Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet)

Monitor Audio Radius 225HD (4 Adet) & 225 (1 Adet)

Monitor Audio Monitor Audio

CA2164

Kullanılmış

600 €

Teknik olarak en küçük kusuru yoktur, 

tamir görmemiştir, %100 orijinaldir,

kozmetik olarak 2 tanesinin alt kısmında kılcal çizikler vardır,

4 adet 225 HD + 1 ADET 225 gönderilecektir, (TOPLAM 5 ADET)

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

 

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 RADIUS 225HD (4 adet) + 225 (1 adet)

Merkez kanal veya ana hoparlör olarak kullanıldığında, ikiz 4 ”MMP II orta / bas sürücülerin ve 1” C-CAM Gold Dome tweeter'in akustik tasarımı, Monitör Audio'nun referans hoparlörlerinin imza doğruluğunu sağlar. Etkileyici boyutuna meydan okuyan bas performansı, Radius HD aktif subwoofer'ın eklenmesiyle daha da genişletilebilir. Kompakt, mükemmel uyumlu ancak son derece heyecan verici bir ses / video hoparlör sistemi oluşturmak için bunu R360HD veya R370HD subwoofer ile kullanın. Duvara yatay veya dikey olarak gömme montaj için düşük profilli bir braketle birlikte verilen R225-HD, ortamını mükemmel bir stil ve performans dengesi için tamamlayacak şekilde özelleştirilebilir.

Teknoloji

LCD / Plazma ekranlarla kullanım için duvara monteli sistem.

2 x 4 "MMP II. Metal Matrix Polimer sürücüleri, daha yüksek hassasiyet ve arttırılmış manyetik doğrusallık elde etmek için yeni tasarım ve simülasyon araçlarının yardımı ile tamamen yeniden işlenmiş ve yeniden modellenmiştir. Yeni şekillendirilmiş T-kesitli kutup ve odaklanmış manyetik Boşluk daha iyi doğrusallık ve daha düşük bozulma üretir, bu da çabuk bas sesine yol açar.Tüm sürücüler, Radius HD serisindeki her model ayrı ayrı tasarlanmış ve seslendirilmiş, özel ve modele özgüdür.

HD müzik ve sinema formatlarının geniş bant band genişliğinin güvenle tekrarlanabilmesi için 35 kHz'in üzerinde uzatma sağlayan 1 "Altın C-CAM tweeter.

D'Appolitto sürücü dizisi iyi dağılım ve harika orta bant netliği ve varlığı sağlar.

Manyetik olarak korunan sürücüler Radius HD'nin hassas mikroişlemci ekipmanı veya plazma / LCD ekranların yakınında güvenle kullanılmasını sağlar.

Yüksek kaliteli çapraz bağlantı, daha fazla netlik için yüksek dereceli metalize Polipropilen kapasitörler kullanır. Yüksek dereceli hava çekirdeği ve lamine demir çekirdekli indüktörler mümkün olan en düşük bozulmayı ve düşük ekleme kayıplarını sağlar.

Tüm frekanslarda maksimum sinyal aktarımı ve düşük sinyal direnci sağlamak için özel olarak geliştirilen yüksek dereceli PCOFC iç kablosu kullanılmıştır.

Tek delikli sürücü sabitlemesi, mekanik ayrılma ve gelişmiş orta bant netliği ve çözünürlüğü sağlar. Geçiş cıvataları ayrıca çok katı rezonans olmayan bir kabin sağlamak için sert çapraz destek görevi görür.

Önden yerleştirilmiş refleks tasarımı.

Aşırı sürüşü önlemek için dahili PTC otomatik sıfırlama koruma devresi.

ARC ön bölme (Anti-Rezonans Kompozit). Orijinal olarak, en üst seviye Platinum serimiz için geliştirilen ARC, çok inert, en iyi şekilde nemlendirilmiş bileşenler sağlamak için mineral yüklü bir termo-set polimerdir. Yüksek derecede yapısal sertlik ve titreşim sönümlemesi gereken yüksek kaliteli akustik uygulamalar için idealdir.

Montaj ızgarasını Yatay veya dikey yönde yerleştirmek için döndürülebilen 'm' logosu ile yıkayın.

Duvar konumlandırması için kolay kurulum ve ayar sağlayan özel olarak tasarlanmış bir döküm metal duvar braketi bulunur.

Siyah ve gümüş olarak sağlanan tam boy oval delikli ızgaralar, ayrı bir dekor ve zevkinize uyacak şekilde özelleştirilebilir.

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz