WhatsApp Destek Hattı
Reference 3A Dulcet Genişlet
Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet
  • Reference 3A Dulcet

Reference 3A Dulcet

CA2097

Kullanılmış

950 €

DULCET

Reference 3A Dulcet bas refleks kabinindeki monitor hoparlörlerdir. 

Çıktısı üst köşede ve oldukça uzun olduğu için ilginç bir şekilde tasarlanmıştır. Bu, yeterli yere sahip ve açılı olduğu için başarılmıştır. 

Tweeter, bir yağ kapasitörü ve büyük bir direnç ile WBT'nin terminallerine bağlanan yumuşak bir kubbe SEAS 27 TDC'dir, ayrıca van den Hul Sky-Line kablosu da kullanılmıştır (bir OFC bakır örgü ve yapısal karbon fiberden gelen hibrit bir kablo) ). 

Güzel görünümlü bir döküm kabin ve bir epoksi reçine kaplı polipropilen membranlı orta woofer, şirketin kendi tasarımıdır. 

Karakteristik olarak, hoparlörün ortasına yerleştirilen, faz düzeltici, aynı zamanda hoparlör bobini için bir radyatör olması gereken düz kesimli bir silindirdir. Bu hoparlör, van den Hul CS 14 kablosuyla doğrudan terminallere bağlanır. Bu kablo kalın bir gümüş ve karbon fiber tabakası ile kaplanmış OFC bakırdan yapılmıştır. İlginç olanı terminalleri bağlayan kramplardır - bunlar hakkında dikkatli olmaya gerek yoktur - bunlar Cardas'ın saf bakırdan (altınla kaplı olmayan) yapılmış fantastik kramplarıdır. Terminaller doğrudan arka plakaya vidalanmamıştır, fakat çok hoş, sert (ve hepsi buradaki) metal plakaya vidalanmıştır. 

Sürücüler, mekanik olarak bile olsa hoparlör fazının olması gereken eğimli bir ön bölme üzerine monte edilir. Tweeter, hoparlör eksenine değil, bir kayma ile yerleştirilir, ancak, örneğin Harpia'dan farklı olarak hoparlör, ortadan ziyade dışa doğru yerleştirilir. 

Kabin, Vibra-Puck adı verilen bir teknolojide özellikle hazırlanmış bir MDF sandviçten yapılmıştır. Küçük boyutlara rağmen, delikli bir çelenkin içine yapıştırılır, böylece hava akışını engellemez. Kabinin yanları keçeye benzeyen bir malzeme ile kaplanmıştır. 

Bütünüyle parlak bir yüzeye sahiptir.

Teknik ve kozmetik anlamda kusuru yoktur, orijinal köprüleri ile gönderilecektir,

mağazamızda (test edebilir) dinleyebilirsiniz. 

İlanda kullanılan fotoğraflar hoparlörlerin kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz