WhatsApp Destek Hattı
FOCAL BATHYS Genişlet
FOCAL BATHYS
 • FOCAL BATHYS
 • FOCAL BATHYS BOX
 • FOCAL BATHYS CASE
 • FOCAL BATHYS
 • FOCAL BATHYS COLOR
 • FOCAL BATHYS PAD
 • FOCAL BATHYS USB CABLE
 • FOCAL BATHYS CABLE
 • FOCAL BATHYS DUNE
 • FOCAL BATHYS
 • FOCAL BATHYS BLACK
 • FOCAL BATHYS
 • FOCAL BATHYS
 • FOCAL BATHYS

FOCAL BATHYS

FocalFocal

CA4846

Yeni

TÜRK LİRASI45 999 TL
EURO1 316 €
DOLAR1 429 $
POUND1 128 £

FOCAL BATHYS Kablosuz kulaklık

BATHYS Hi-fi bluetooth aktif gürültü önleyici kulaklık

Kablosuz ve aktif gürültü azaltma (ANC) teknolojileriyle Bathys mükemmel bir seyahat arkadaşıdır. Ortam gürültüsünü izole etmenin yanı sıra, özel sürücüleri ve entegre USB-DAC modu sayesinde saf, yüksek kaliteli ses sunar. Konforlu ve şık bu kablosuz kulaklık, 30 saatin üzerinde pil ömrüne, hızlı şarja (yalnızca 15 dakikalık şarjla 5 saat ek dinleme) ve tam bir müzikal kaçış için birçok özelliğe sahiptir.

USB-DAC MODU

On kat performans için

Aktif" kulaklıklar, kablosuz veya kablolu (telefon, tablet vb.) kaynaktan gelen ses sinyalini doğrudan işleyen ve yüksek kaliteli ses sunmak için güçlendiren bir amplifikatör ve dijital-analog dönüştürücüye (DAC) sahiptir. Bu amplifikatörler ve DAC'ler, kablosuz veya kablolu (telefon, tablet vb.) dinleme kaynağı tarafından yayılan ses sinyalini doğrudan işler ve yüksek kaliteli ses üretimi sağlamak için kendi kendine güç sağlar. Focal'a entegre edilmiş USB-DAC modu. Aktif gürültü azaltıcı özelliğe sahip kulaklıklar, 24 bit, 192 kHz'e kadar çözünürlük sunar ve daha da yüksek ses performansı için dinleme sırasındaki sıkıştırma olayını sınırlar.

 

AL/MG HOPARLÖRLER

Son derece hassas ses

Focal mühendisleri hoparlör üretimindeki tüm bilgi birikimlerini kablosuz kulaklıkların ve gürültü azaltmanın hizmetine sundular. Focal atölyelerinde üretilen ve patentli teknolojileri miras alan 40 mm tam aralıklı elektrodinamik alüminyum/magnezyum hoparlörler, patentli bir Focal yeniliğidir. Alüminyum kubbe sertliğini arttırır ve distorsiyonu büyük ölçüde azaltırken, magnezyum ilavesi mükemmel sönümleme sağlar. Bu alaşım, hoparlörlerin son derece doğru ses için derin bas, pürüzsüz tiz ve net vokal sunmasını sağlar.

ANC TEKNOLOJİSİ

Sessiz , Yumuşak veya Şeffaf mod, Aktif Gürültü Azaltma (ANC), çevredeki seslerden rahatsız olmadan dinleme için çok çeşitli olanaklar sunar. Bir mikrofon sistemi, ters frekans üretmek için ortam gürültüsünü alıp analiz ederek istenmeyen arka plan gürültüsünü azaltır: bu teknoloji, seyahatleriniz sırasında yeni duyguların tadını çıkarmak için idealdir.

 

BENZERSİZ YÜZEYLER

Siyahın zamansız zarafeti ve derinliği mi, yoksa açık, ışıltılı bir rengin zarif zarafeti mi? Bathys'in iki rengi mevcuttur: Siyah Gümüş ve Dune.

 

ÇOKLU İŞLEVLER

Birçok özelliğe özel Focal ve Naim uygulaması aracılığıyla erişilebilir. Kontrol düğmeleri çeşitli özelliklere kolay erişim sağlar: ses asistanları Amazon Alexa ve Google Assistant, EQ, sesi beğeninize göre ayarlarken, Mimi İşitme testi (Mimi İşitme), kulaklıkların sesini işitme duyunuza göre uyarlamanıza ve yapılandırmanıza olanak tanır. her zaman mümkün olan en iyi sesi elde edersiniz.

 

Teknik özellikler

Ürün tipi : Aktif gürültü azaltma özelliğine sahip Bluetooth kapalı kulaklıklar

Hoparlörler:

15/8" (40 mm) Alüminyum/Magnezyum 'M' şeklinde kubbe

Frekans tepkisi (+/- 3dB):

15 Hz - 22 kHz

Harmonik bozulma oranı: <%0,2 @1kHz

Ağırlık : 350 gr / 0,77 lb

Pil:

Bluetooth'ta 30 saat

Mini jak bağlantısıyla 35

saat USB DAC modunda 42 saat

Pil tipi: Lityum-iyon 1060 mAH

Şarj süresi: 1,5 saat

Bağlantı:

Bluetooh sürümü: 5.1 Çok Noktalı

Bluetooth Codec Bileşeni: AAC, aptX™, aptX™ Uyarlanabilir, SBC

Konektör:

Jak 3,5 mm, USB-C

Mikrofonlar: 8.0000

Sesli asistan: Amazon Alexa, Google Asistan

Taşıma çantası dahildir : Evet

Sağlanan kablolar:

1 x 4 ft (1,2 m) Jak 1/8" (3,5 mm) kablo

1 x 4 ft (1,2 m) USB-C® kablo

Bir değerlendirme yazın

FOCAL BATHYS

FOCAL BATHYS