WhatsApp Destek Hattı
Focal Radiance Genişlet
Focal Radiance
  • Focal Radiance
  • Focal Radiance
  • Focal Radiance
  • Focal Radiance
  • Focal Radiance
  • Focal Radiance
  • Focal Radiance

Focal Radiance

FocalFocal

CA3425

Yeni

      

      

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI17 572 TL
EURO1 265 €
DOLAR1 428 $
POUND1 071 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili.

FOCAL RADIANCE HIGH END KULAKLIK

Kapalı Akustik Kulak Çevreleyen Kulaklık

Müziğin İlhamını Yansıtır

Bitmek tükenmek bilmeyen kusursuzluk ve inovasyon ruhuna sahip olan Focal ve Bentley çok özel kapalı akustiğe sahip bir kulaklığı sizler için üretti: Radiance. Bentley marka araba içindeki eşsiz dinleme deneyimini uzatacak ve evinize ya da dışarıda seyahat ederken istediğiniz her yere götürmenizi sağlayacak bu kulaklık, her iki markanın tasarımcıları ve mühendisleri tarafından beraberce geliştirildi. Uzunca bir süre her teknik detay, her teknoloji, her tasarımsal dokunuş üzerine düşünüldükten sonra ortaya çıkan düşünceler, son derece konforlu bu kulaklıkta hayat buldu. Fransa’da Focal’in merkezinde tasarlanan, geliştirilen ve üretilen Radiance kulaklıkları incelikli olarak üretilen fiziksel yapısı ve inanılmaz bir ses performansı sunması ile koleksiyonunuzun en gururlu parçası olmayı bekliyor.


Focal Bentley Radiance sürümü, Focal’in doğduğu ülke Fransa’da, Naim ve lüks araba üreticisi Bentley Motors ile beraber yapılan ortaklık sonucu ortaya çıkan eşsiz High-End kulaklıklardır. Bahsi geçen tüm markaların mühendisleri ve tasarımcılarının beraber çalışarak kendi alanlarındaki uzmanlık ile birlikte sıra dışı bir kulaklık geliştirme çabasının bir meyvesi olarak ortaya çıkmıştır. Bu eşsiz kulaklıklar sırçalı deri ve yekpare alüminyum odağıyla birlikte tasarlanmıştır. Otantik Bentley dokunuşuna bakır detaylar ve elmas motifleri eklenerek tasarlanan Radiance, ses kalitesinin yanında mükemmel bir tasarım anlaşı sunan kulaklık arayanlar için mükemmel bir seçenek olacak.

Bu kapalı kapsül yapısı ile üretilen, kulak çevreleyen kulaklıklar özel Focal teknolojilerini bir arada barındırır. Bu teknolojiler başında Alüminyum/Magnezyum birleşiminden oluşan M şeklindeki dome’a sahip full-range sürücüler yer almaktadır. Radiance ile dinlemeye başladığınız ilk anda gerçekçi sesin sizi şaşırtmasını engelleyemeyeceksiniz.


Focal Radiance Hi-Fi dinleme deneyiminin tüm tat veren bileşenlerini bünyesinde barındırmaktadır. Kıyaslanamaz konforu ve elegant duruşu en lezzetli dinleme seanslarının gerçekleşmesi için sizlere eşlik edecektir. Gerek ses gerek tasarımsal olarak bu kulaklıklar, her detayın üzerinde uzunca bir süre düşünülerek ortaya çıkan ve koleksiyoner odyofil kulaklık kullanıcıları için kusursuz partner olacaktır. İster evde ister dışarıda yanınızda… Radiance Bentley sürümü kulaklıklar özel olmak isteyen herkesi bekliyor.

Müziğinizden %100 randıman almak isteyen biriyseniz, Radiance Bentley’i kullanabileceğiniz ve duygularınızı “Amplifiye” edecek olan kusursuz DAC ve kulaklık amplifikatörlerimizi inceleyebilirsiniz.

Magnezyum/Alüminyum Temelli ‘M’-Şeklinde Dome’a Sahip Hoparlör Sürücüsü

 

Sıra Dışı Focal Sürücüleri: Tutarlı ve Saf Ses

2016’dan bu yana Focal, başarılı mühendis ekibinin tasarladığı High-End kategorisindeki kulaklıklarını kendi üretmektedir. Radiance bu konuda yine aynı şekilde tasarlanıp, üretilmiştir. Özel M şeklindeki ters dome yapısına sahip full-range sürücülü kulaklıklar, genişletilmiş lineer bir frekans yanıtı ile 23kHz’e kadar performans sunarlar. Bu tasarımsal üstünlüğünün yanında teknik olarak da ne kadar üstün olduğunun bir diğer göstergesidir. Sürücüler sıra dışı bir dinamik aralık sunarak dinleme anında müziği yaşamanızı sağlayacaktır.

Tasarım

Koleksiyoner ruhlar için Bentley Dokunuşları

Radiance, Focal’in ve Bentley’in eşsiz estetik anlayışının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bir kulaklıktır. Kulak yastığındaki, kablolardaki, taşıma kutusundaki bakır dokunuşlar doğrudan Bentley Mulliner Bacalar modeli aracın iç ve dış tasarımının bir yansıması olarak EXP 100GT lüks elektrik konseptli araç esintisi taşımaktadır. Kulak yastıklarındaki ve kafa bandındaki motifler yine Bentley araç içerisindeki koltuklardan esinlenilerek, o ikonik “Elmas” kaplamayı yansıtması adına özel olarak tasarlanmıştır.

Tasarım

Kusursuz izolasyon ve konfor

Tasarım Focal ürün geliştirme kültürünün merkezinde yer almaktadır. Radiance, dinleme yaparken inanılmaz yüksek bir konfor sunar. Kısa ya da uzun süreli olsun tüm dinleme seanslarınızda kafanızda konfor odaklı bir kulaklık olacak. Alüminyum yoke kullanıcının kafa yapısı ve şekline mükemmel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Kulak yastıkları ünlü Pittards marka sırçalı deri ile kaplanmıştır. Bu yüksek kaliteli materyaller Radiance’ı teknik olarak da desteklemesinin yanında konfor ve yumuşak bir dokunuş da sunacak. Özel olarak tasarlanan ve hava akışını sağlayan kanallar ve kusursuz izolasyonu sağlayan kulak yastıkları, dışarıdan gelecek gürültüler tarafından rahatsız olmadan, rezonans olmadan sadece müziğe odaklanabileceğiniz rahat bir deneyim sunacak.

Teknik özellikler

Tür: Çevresel işitsel kapalı arka kulaklıklar 

   Empedans: 35Ω

  Hassasiyet: 101dB SPL / 1mW @ 1 kHz

THD: %0,1 @ 1kHz / 100dB SPL

 Frekans yanıtı: 5Hz – 23kHz

    Hoparlör sürücüsü: 50 mm Alüminyum/Magnezyum “M” şekilli kubbe

 Ağırlık: 435g

Kablo: 1. 2m) OFC 24 AWG kablosu, 3,5 mm TRS jak konektörlü 

Sert kabuklu taşıma çantası: 250 x 240 x 120 mm

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın