WhatsApp Destek Hattı
iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack Genişlet
iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack
  • iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack

iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack

iFi AudioiFi Audio

CA4482

Yeni

            

          

          

      kutu-acılısı_inboxing.jpg   

Daha Fazla Detaylar

iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack

Taşınabilir DAC/amp'ler, harika bir dijital VEYA harika bir analog bölüme odaklandıkları için ödün verme eğilimindedir. Ama ikiside değil. xDSD Gryphon farklıdır. Tıpkı efsanevi adaşı gibi, ikisi bir arada canavardır.

Çekirdekte Burr-Brown MultiBit kullanan Ultra-Res dijital sahneden, 1.000 mW ve aradaki diğer şeyleri pompalayan PureWave analog güç bölümüne kadar, xDSD Gryphon'u evcilleştirmek için ciddi kulaklıklar gerekir.

İyi bağlantılı

Ayrı Bluetooth + DAC + amfi aşamaları: her biri maksimum performans için optimize edilmiştir

USB, S/PDIF veya Bluetooth üzerinden dijital kaynaklar

4,4 mm veya 3,5 mm girişler aracılığıyla analog kaynaklar

Mükemmel Bluetooth. Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz.

Kablosuz bağlantı için en son QCC 5100 serisi Bluetooth v5.1'i başlangıç ​​noktası olarak kullanan xDSD Gryphon , en son formatlar söz konusu olduğunda en ileri seviyededir:

aptX Uyarlanabilir ve aptX HD

LDAC ve HWA/LHDC

düzenli aptX ve aptX Düşük Gecikme

AAC

SBC

Sadece bu değil, yukarıdakiler de her bölümün ayrı olduğu iFi dijital platformunda. Alım için QC5100 > titreşim için Küresel Ana Saat > DAC dönüşümü için Burr-Brown. Daha fazla çaba ama bu yüzden kablosuz ağımız kabloluya parasının karşılığını veriyor.

USB ve S/PDIF. Dokuzlara kablolu.

Kablolu bağlantı açısından, xDSD Gryphon , 3.000 £ değerindeki amiral gemimiz Pro iDSD Signature'da kullanılanla aynı hibrit Burr-Brown DAC yonga setini kullanarak tüm formatları işler .

Aşağıdaki tüm en son formatların karşılandığından, ancak en önemlisi doruklarına ulaşıldığından emin olabilirsiniz.

USB'de:

PCM (768/705,6/384/352,8/192/176,4/96/88,2/48/44,1 kHz)

DSD (512/256/128/64)

DXD (768/705.6/384/352.8kHz)

MQA (Kod Çözücü)

S/PDIF'de:

PCM (192/176,4/96/88,2/48/44,1 kHz)

DoP

Güç dengesi

xDSD Gryphon, PureWave amplifikasyon devremizi kullanır . 32 Ohm'da 1.000 mW'a sahiptir. Büyük bir maksimum 6,7v çıkışla, yüksek empedanslı kulaklıkları takın çünkü Gryphon onları sürerken ter dökmez.

Bu, her türlü kulaklığı sürmek için çok fazla. 4,4 mm Dengeli, dengeli oynatma için en iyisidir. 3,5 mm S Dengeli, SE kulaklıkları maksimuma çıkarır. Premium yüksek hassasiyetli IEM'leriniz de unutulmadı - iEMatch tıslamayı kesecek.

Kulağınıza göre uyarlanmış

XSpace, kayıtların derin ses sahnesini geri ekler.

XBass II, arkası açık kulaklıklardan veya bass slam için can attığınız kayıtlarda eksik olan bası eski haline getirir. XBass II altında'Bas' ve/veya 'Varlık'ı seçebilirsiniz, böylece üst orta frekanslar doğru şekilde favori kaydınıza geri eklenir.

iEMatch - herhangi bir dinamik aralık kaybetmeden yüksek hassasiyetli kulaklıklardan gelen rahatsız edici tıslamayı azaltan tescilli teknolojimizdir.

Dijital kaynaklarla, kullanıcılar ekran menüsü aracılığıyla üç ısmarlama dijital filtre arasından seçim yapabilir: Her biri ses üzerinde ince ayar etkisine sahip olan Bit-Perfect , Standard ve GTO (Gibbs Transient Optimised).

OLED. Görülen ama duyulmayan.

OLED ekran ve iFi'nin CyberSync  işletim sistemi bir araya gelerek, yepyeni bir kullanıcı keyfi dünyasını başlatıyor, formattan pil ömrüne kadar tüm bilgiler orada. Daha da önemlisi, SilentLine teknolojisi, ekranın sisteme gürültü eklemediği anlamına gelir. Hatta istenirse kapalı konuma da getirilebilir.

 

14 günlük ücretsiz Roon denemesinden yararlanın ve abone olduğunuzda bir aylık ücretsiz kazanın.

Roon ARC artık hareket halindeyken tam Roon kitaplığınızın keyfini çıkarırken xDSD Gryphon'unuzun kanatlarını açıp uçmasına izin veriyor.

Burr-Brown True Native® yonga seti, dosya formatlarının değişmeden kalması veya 'mükemmel bit' kalması anlamına gelir. Bu, müziği kaydedildiği formatta sanatçının amaçladığı şekilde dinlediğiniz anlamına gelir.

iFi'de, kulağa doğal gelen 'müzikalitesi' ve True Native mimarisi için seçtiğimiz Burr Brown'ı ürünlerimizde yoğun bir şekilde kullanıyoruz. Bu IC ile olan deneyimimiz, ondan en iyi şekilde nasıl yararlanacağımızı bildiğimiz anlamına gelir.

İşitsel olarak üstün bir 'Bluetooth motoru' oluşturmak için Qualcomm'un yeni QCC5100 Bluetooth işleme IC'sini tescilli devrelerle birlikte kullanıyoruz.

Mevcut tüm yüksek tanımlı Bluetooth ses formatları desteklenir - Qualcomm'un aptX Adaptive ve aptX HD'si, Sony'nin LDAC ve HWA'nın LHDC'si, normal aptX ve aptX Düşük Gecikme, AAC (Apple iOS cihazları) ve SBC ('basit' Bluetooth codec'i).

 

24 bit özellikli codec'lerden aptX Adaptive ve aptX HD, 48kHz'e kadar desteklerken, LDAC ve LHDC 96kHz'e ulaşıyor.

iFi'nin 'Bluetooth motoru' kablosuz olarak da güncellenebilir, böylece gelecekteki codec'ler eklenebilir.

MQA (Ana Kalite Kimliği Doğrulanmış)

MQA, orijinal ana kaydın sesini sunan ödüllü bir İngiliz teknolojisidir. Ana MQA dosyası tamamen doğrulanmıştır ve akış veya indirme için yeterince küçüktür. xDSD Gryphon,  MQA sesini almak ve kodunu çözmek ve ana düzeyde ses sağlamak için MQA teknolojisini kullanır.

Kazancı kontrol etmek ve bozulmayı azaltmak için çıkış sinyalini giriş sinyaliyle karşılaştırmak ve hataları düzeltmek için amplifikatör devrelerinde 'negatif geri besleme' kullanılır.

Ses kalitesi için bu olumlu; ANCAK yaygın olarak uygulanan, herkese uyan tek tip "küresel negatif geri bildirim" aynı zamanda diğer sorunları çözerken farklı sorunları da vurgulayabilir, hata sinyalinin bozulması, faz kaymaları, grup gecikmesi vb. ses kalitesi.

Bir devrenin farklı bölümlerinin özel olarak optimize edilmiş geri besleme döngülerinden yararlandığını fark ettik ve olağan yaklaşımdan çok daha doğru olan bir negatif geri besleme sistemi geliştirdik. Bu, her biri belirli bir işlev için optimize edilmiş ve en iyi genel performansı sağlamak için diğerleriyle sinerji içinde çalışan küresel bir döngü yerine çoklu geri bildirim yollarını içerir.

Dengeli, diferansiyel analog devre tasarımı, sol ve sağ kanalları tamamen ayırarak sinyal yolu içindeki gürültüyü ve karışmayı azaltma yeteneği nedeniyle uzun süredir savunulmaktadır.

PureWave , kısa, doğrudan sinyal yollarına sahip yeni, dengeli, simetrik bir çift mono topolojidir. Ad, olağanüstü doğrusallık ve son derece düşük gürültü ve bozulma seviyeleri sayesinde ulaştığı sonik saflığı ifade eder.

Geleneksel tek uçlu devre yaklaşımından üstün bir yöntemdir. Dengeli devreler gürültüyü ve paraziti azaltır. Daha Az Parazit, daha net ses.

Bu kurulumu normalde Pro iCAN Signature gibi fiyat yelpazesinin üst kısmındaki ürünlerde bulabilirsiniz, ancak iFi artık tüm müşterilerimiz için en iyi kalitede sesi üretmek için ürün yelpazesinde bunu kullanıyor.

iFi'ye özel  S-Balanced teknolojisi ilk çıkışını orijinal Pro iCAN'da yaptı. O zamandan beri iFi serisinde önemli bir özellik haline geldi ve xDSD Gryphon'un ayrılmaz bir parçası olarak öne çıkıyor.

Hem tek uçlu hem de dengeli kulaklıklardan maksimum performans sunar. S  Dengeli  (tek uçlu uyumlu dengeli) 3,5 mm kulaklık çıkışı, tek uçlu kulaklıklara dengeli bağlantının avantajlarını sunar.

CyberSync , analog alanda çalışan ve xDSD Gryphon'un bağlı olduğu herhangi bir dijital kaynakla senkronize olma şekli çok farklı olan, yazılımla yönetilen bir ses kontrolüdür.

Kaynak ve DAC arasında mükemmel ses senkronizasyonu sağlar. DAC'nin hangi işletim sistemine (OS) bağlı olduğunu (iOS, Android, Windows, Mac OS veya Linux) algılar ve kaynağın işletim sistemine yazılım ses kontrolünü atlaması talimatını verir. Ses düzeyi ister xDSD Gryphon'un döner kontrolü kullanılarak ister kaynak cihazda ayarlanmış olsun , CyberSync değişikliğin tamamen Gryphon'un üstün analog kontrol çipi tarafından yapılmasını sağlarken aynı zamanda ayarı kaynak cihazın ekranında görüntüler. Ses eğrileri işletim sistemleri ve uygulamalar arasında farklılık gösterir, ancak CyberSync her seferinde kaynak cihaz ile DAC arasında mükemmel senkronizasyon sağlar.

xDSD Gryphon'daki OLED, bir SilentLine tasarımına sahiptir. Bu, ses sinyaline müdahale edecek elektriksel gürültü olmamasını sağlar.

Ayarlar arasında geçiş yapma şekli, sonik şeffaflığı sağlamak için tasarlandı - FET tabanlı anahtarlama, yalnızca kullanıcı bir ayarı değiştirdiğinde 'uyanan' bir mikro denetleyici tarafından gerçekleştirilir ve böylece ses açısından zararlı herhangi bir girişimi ortadan kaldırır.

Teknik özellikler

Girişler:

Kablosuz: Bluetooth 5.1 (aptX, aptX HD, aptX Adaptive, aptX LL, LDAC, HWA, AAC ve SBC Codec)

Kablolu (dijital): USB-C S/PDIF koaksiyel

Kablolu (analog): Dengeli 4,4 mm - Tek Uçlu 3,5 mm

Formatlar:

DSD DSD512/256/128/64, Sekizli/Dörtlü/Çift/Tek Hızlı

PCM 768/705.6/384/352.8/192/176.4/ 96/88.2/48/44.1kHz

DXD 768/705.6/384/352.8kHz, Çift/Tek- Hız DXD

MQA (Kod Çözücü) 384/352,8kHz

Bluetooth 96kHz'e kadar

DAC : Burr-Brown          

Pil: USB-C şarjı. 1900mA şarj akımına kadar BC1.2 uyumlu

Boyutlar: 123x75x19 mm - 4,8"x3,0"x0,7"

Ağırlık: 215 gram - 0,5 lb

Çıkışlar:

Dengeli 6,7 V maks. (değişken)

S-Bal (SE) 3,5V maks. (değişken)

Çıkış empedansı:

Dengeli ≤200Ω

S-Bal (SE) ≤100Ω

Dengeli <110dB(A) @ 0dBFS

S-Bal (SE) <110dB(A) @ 0dBFS

Dengeli <%0,007 @ 0dBFS

S-Bal (SE) <%0,015 @ 0dBFS 

Kulaklık Bölümü

Çıkışlar:

Dengeli 4,4 mm Pentaconn

S-Bal (SE) 3,5 mm SE

Çıkış gücü:

Dengeli >1000mW @ 32Ω - >74mW @ 600Ω - >6,7V maks. @ 600Ω

S-Bal (SE) >320mW @ 32Ω - >40mW @ 300Ω - >3,5V maks. @ 600Ω

Çıkış empedansı:

Dengeli <1Ω

S-Bal (SE) <1Ω

SNR:

Dengeli <116dB(A) @ 0dBFS

S-Bal (SE) <115dB(A) @ 0dBFS

THD+N<%0,005 (1V @ 16Ω)

Bir değerlendirme yazın

iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack

iFi Audio xDSD Gryphon Pro Pack