WhatsApp Destek Hattı
Pioneer RT-909 Black Edition Genişlet
Pioneer RT-909 Black Edition
  • Pioneer RT-909 Black Edition
  • Pioneer RT-909 Black Edition
  • Pioneer RT-909 Black Edition

Pioneer RT-909 Black Edition

Pioneer Pioneer

CA2568

Kullanılmış

EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £
TÜRK LİRASI0 TL

 Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur,

%100 orijinaldir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz faturalıdır

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RT-909'un orijinal siyah versiyonu ABD ordusu için az sayıda üretilmiştir, tüketici pazarına sunulmamıştır ve son derece ender bulunur.

Otomatik ters / tekrar oynatma ve daha birçok özelliğe sahip Pioneer RT-909 3 motorlu güvertesi açık makara biçimini kaset biçiminde sunar.

Pioneer RT-909 sadece geleneksel 7 inç makaraları değil, aynı zamanda profesyonel boyutta 10.5 inç çaplı makaraları da çalar.

20Hz ila 28kHz (± 3dB) arasında olağanüstü geniş bir frekans aralığı sağlar ve bu olağanüstü performansa uyması için, her iki özellik de 7.5 ips bant hızında ölçülen düşük % wow / flutter verir.

Başka bir gelişmiş profesyonel özellik olan mikrofon girişlerini ve hat girişlerini karıştırır. Ve bant ve orijinal arasında anlık karşılaştırmaya ve ayrıca kafaların azimut ayarlarına izin verir. 

Yine de, açık makaraya doğru büyük bir hamle yapmayı hiç düşünmediyseniz, çok karmaşık olduklarını düşündüğünüz için, Pioneer'in RT-909'u sadece açık bir tür özelliklerle donattığını öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Bu açık makaralı formatın dinamik aralık, bozulma ve gürültü açısından en iyi kaset formatlarından daha fazla genel performans sunduğu anlamına gelen olağanüstü tavan boşluğu (ve esneklik) gibi şeyler sunmaktadır.

Ve çok daha fazlası: kullanışlı otomatik ters / tekrar oynatma, teyp tasarrufu 3,75 ips hız, okunması kolay Fluroscan metre ve 4 haneli sayaç, zamanlayıcı başlatma, LED göstergeleri ve diğer özellikler.

Özellikler

Parça sistemi: otomatik ters, 4 kanallı, 2 kanallı, stereo sistem

Kafalar : 2 x oynatma, 1 x kayıt, 1 x silme

Motor : 2 x makara, 1 x vinç

Makara boyutu : 10,5 inç makaraya kadar

Bant hızları : 3 3 ⁄ 4   7 1 ⁄ 2 ips

Wow and flutter : % 0.04 (7 1 ⁄ 2 ips)

Frekans yanıtı : 20Hz - 30kHz (7 1 ⁄ 2 ips)

Sinyal Gürültü Oranı : 60dB

Toplam harmonik bozulma: % 1

Crosstalk : 50dB

Giriş: 50mV (hat), 0.3mV (mikrofon)

Çıkış : 0.45V (hat)

Yarı iletkenler : 4 x FET, 43 x IC, 121 x transistör, 126 x diyot

Boyutlar : 480 x 340 x 318mm

Ağırlık : 21kg

 İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Her şeyin başladığı yerde, bugün bildiğimiz ilk dünya manyetofonu (kayıt cihazı).
MAGNETOPHON K1, 1935 yılında Almanya AEG tarafından Berlin Radyo Fuarı'nda tanıtıldı. (K "koffer" - bavul anlamına gelir) AEG MAGNETOPHON K1, BASEG tarafından AEG için geliştirilen MAGNETOPHON C1 bant kullanan 3 motorlu 3 kafalı bir makineydi. İlk kayıt Kasım 1936'da Sir Thomas Beecham'ın BASF konser salonunda Londra Filarmoni'yi yönetmesiyle yapıldı. Bu zayıf bir kayıttı, ancak BASF'ın 1939'da ferrik oksit bandı gibi bant iyileştirmeleri ve yüksek frekanslı AC eğilmesinin uygulanmasına yol açan bir kaza, bant kayıt performansını daha da geliştirdi.

MAGNETOPHON makinesi BASF tarafından 6,5 mm genişliğinde bant kullanıyordu. Bant hızı 100 cm / sn idi ve 50-6000 Hz frekans tepkisi vardı. Sinyal-gürültü oranı -35 dB idi ve kayıtlar 30 cm çapında bir bantta 20 dakikaya kadar yapılabilirdi.... 

Keyifli alışverişler dileriz

Makaralı teypler çok fazla sayıda hareketli parça ile tüm vintage ses cihazları arasında en riskli ve hayal kırıklığına uğratma olasılığı en yüksek olan parçadır. Dolayısıyla bu tarz cihazları satın alırken mutlaka dikkatlice incelemenizi, her detayını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

camarossaudio