WhatsApp Destek Hattı

Üreticiye göre ürün listesi Devialet

Devialet, lüks ve en son teknolojinin kesiştiği noktada faaliyet gösteren bir akustik mühendislik şirketidir.

Devialet, anlamlı ses deneyimleri sunarak sesin insanların hayatındaki yerini yeniden tanımlamayı misyon edinmiştir.

Devialet'in başarısının temeli, her Devialet ürününde yerleşik olan bir dizi radikal patentli yeniliktir: Expert Pro amplifikatörler, Phantom hoparlörler ve Devialet Gemini gerçek kablosuz kulaklıklar. Rakipsiz ses kalitesini şık ve modern bir tasarımla bir araya getiren Devialet'in birinci sınıf mühendisleri, yenilik için yüksek bir standart belirledi ve ses mühendisliği ile elde edilebileceklerin sınırlarını zorladı.

Devialet, üç ikonoklastın buluşmasından doğdu: Pierre-Emmanuel Calmel, mühendis; Emmanuel Nardin, tasarımcı; ve Quentin Sannié, girişimci. Bu kurucular, sesin günlük hayatımızda oynadığı temel role ilişkin ortak bir inancı paylaştılar: müzik, aynı zamanda bizi başkalarına bağlayan sesler ve bizi kendi içimize bağlayan sessizlik. Devialet, kurulduğu günden bu yana sesi hayatımızdaki hak ettiği yere yükseltmek için çabaladı. Ve bu tutkuyu olağanüstü endüstriyel kaynaklar ve yetenekle eşleştirdi.

Şirket ve 2007'den beri ona katılan yetenek topluluğu, hızlı bir başarı elde etti. Devialet, Franck Lebouchard CEO'su olarak atandığından beri, yalnızca ölçeklendirme ve dağıtım konusundaki uzmanlığını geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda kültürel nüfuzunu da geliştirdi. Şu anda yaklaşık 70 ülkede faaliyet gösteren şirket, gelirinin %65'inden fazlasını uluslararası alanda üreterek, akustikte tartışmasız bir lider olma mücadelesine yükselerek kısa sürede hayatımızın tüm anlarını kapsıyor.

Daha fazla

devialet, amplifier, d-class, phantom,speakers, wireless-wifi-speakers, devialet-expert, 

Less
1 - 17 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 17 ürün bulunmaktadır