WhatsApp Destek Hattı
Infinity Primus 250 Genişlet
Infinity Primus 250
  • Infinity Primus 250
  • Infinity Primus 250
  • Infinity Primus 250
  • Infinity Primus 250
  • Infinity Primus 250

SATILDI

Infinity Primus 250

InfinityInfinity

CA2919

Kullanılmış

            

Teknik olarak kusuru yoktur, %100 orijinaldir, kozmetik olarak grill kumaşlarında ve bir adet sürücüde kusuru vardır,

bass performansı yüksek, detaylı çalabilen güçlü bir takımdır, mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Daha Fazla Detaylar

Primus 250 

Bir çift kule hoparlörden büyük ses mi arıyorsunuz? 

Primus 250 kule tipi hoparlörler, yüksek ses seviyelerinde bile daha temiz, daha gerçekçi ses üretmek için Infinity'nin tescilli Metal Matrix Diyafram (MMD ™) sürücü teknolojisinden yararlanır. MMD malzemesi, bozulmaya neden olan koni kopmasını büyük ölçüde azaltan sert bir alüminyum çekirdeğe sahiptir. 3/4 "tweeter ve çift 5-1 / 4" woofer'lar büyük odaları etkileyici stereo sesle kolayca doldurabilir. Ev sineması ses sistemi ile de harika bir iş çıkarıyorlar. Sol ve sağ ön hoparlörleriniz olarak 250'li bir çiftle, ​​film müzikleri ve özel efektler yüksek sesle ve net bir şekilde çalacaktır.

Infinity, Primus 250'yi emin olmak için 5 yollu bağlama direkleriyle donattı ve hoparlörün sağlam yapısı rezonansı azalttı. Kule hoparlörlerinin benzersiz, yüksek etkili performansını arıyorsanız, Infinity 250'ler kesinlikle bu tanıma uyar.

Teknik özellikler

Video-korumalı

2 yollu, bas refleks tasarımı

Frekans yanıtı 49-20.000 Hz (± 3dB)

8 ohm empedans

Hassasiyet 92 dB

Max : 150 watt'a kadar 

5 yollu hoparlör terminalleri

7-7 / 16 "G x 36-1 / 4" Y x 11-15 / 16 "D

Keyifli alışverişler dileriz

Metal Matrix Diyafram (MMD): Primus Serisindeki tüm hoparlörlerde Infinity'nin tescilli Metal Matrix Diyafram (MMD) sürücüleri bulunur. Infinity'nin amiral gemisi Prelude sürücülerinde kullanılan CMMD malzemeden türetilen MMD, daha fazla mukavemet ve sertlik için her iki tarafta eloksallı sert bir alüminyum çekirdeğe sahiptir. MMD dönüştürücüler, yüksek dinleme seviyelerinde bile dinamik dijital kaynaklardan kristal netliğinde, bozulmayan ses sunar.

Wooferlar: Çift 5-1 / 4 "MMD konik woofer'lar, benzer fiyatlı hoparlörlerin çoğunda bulunan kağıt, polipropilen ve Kevlar'dan daha hızlı ses iletir ve dönüştürücünün çalışma aralığının ötesine istenmeyen rezonansları iter. woofer'lar kauçuk bir çevre kullanır.

Tweeter'lar: Hoparlör daha geniş, daha eşit, yüksek frekanslı bir yanıt vermek için 3/4 "MMD dome tweeter ve dalga kılavuzu kullanır.

Bas Refleks: Bir yoktur tek artmış ve genişletilmiş bas yanıtı için her hoparlörün önündeki liman tüp açılması.

5 Yollu hoparlör terminalleri : Altın kaplama 5 yollu hoparlör terminalleri pim konektörlerini, kürek konektörlerini, muz fişlerini, çift muz fişlerini ve çıplak teli kabul edecektir. 

Bir değerlendirme yazın

Infinity Primus 250

Infinity Primus 250