WhatsApp Destek Hattı
JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt ) Genişlet
JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )
  • JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )
  • JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )
  • JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )

JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )

JPSJPS

CA3013

Kullanılmış

       

İNDİRİMLİ FİYAT

Satış fiyatı : 410 EURO

İndirimli fiyatı : 250 EURO

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI8 597 TL
EURO250 €
DOLAR271 $
POUND214 £

En küçük kusuru yoktur, yeni gibidir,

özenle kullanılmıştır,

mağazamızda dinleyebilirsiniz

İlanda kullanılan logolu fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

Müzikalitenin yaşam özünü ortaya çıkarma konusundaki benzersiz yetenekleriyle Süperiletken geleneğini sürdüren bu son derece rafine edilmiş yüksek kaliteli kablo tasarımları, zengin müzik bilgisiyle inanılmaz bir sesli çözünürlük seviyesi getiriyor.Analog RCA, dengeli XLR, dijital ses ara bağlantıları ve hoparlör kablolarından oluşan Superconductor 3 serisi kablo, herhangi bir üst düzey kablo tasarımından şimdiye kadar iletilen en yüksek miktarda doğal netliği sağlar. JPS Labs, en iyi Aluminata Serimizden ( http://www.aluminata.com ) kritik tasarım öğelerini alarak , dinleyiciyi sesli olarak kayıt zincirinden doğrudan kaynağa götüren bir kablo oluşturdu.

JPS ticari markası Alumiloy iletkenler, düşük ila yüksek frekanslı gürültüyü ve manyetik gürültüyü reddetmesi çok zor olan bir gürültü reddeden hassas dört katmanlı topolojide. JPS'nin katı spesifikasyonlarına uygulanan tıbbi sınıf kapton dielektriklerin benzersiz kullanımı, optimize edilmiş özel Alumiloy iletkenlerimizle sesli etkileşimi en aza indirir. Superconductor 3, tüm frekans spektrumunda doğru tını ve zamanlamayı koruyarak derin dinamik baslara sadık kalarak, temiz ancak tam orta kademe ve vokallere ve gürültü, kenar veya parlaklık olmadan net tizler sunar. Ses, bu kablolardan uyumlu ve zahmetsizce akar .

Superconductor 3 , duyulabilir aralık boyunca muazzam miktarda ince ayrıntı ortaya çıkarır. Diğer tarafta ne olduğunu daha iyi ortaya çıkarmak için kirli bir pencereyi temizleme benzetmesine benzer şekilde, bu kablolar müziğe şaşırtıcı düzeyde netlik ve denge sağlar. Tam spektrum çözünürlüğündeki bu çarpıcı gelişme, kaydedilen müziği daha dinlenebilir kılar, çünkü sistemin kendisi tonaliteyi öngörülemeyen şekillerde değiştirmek yerine, diğer tüm kablolarda olduğu gibi enstrümanların ve vokallerin armonik doğasını sonsuza dek bozar.

Ve elbette kalkanı unutmadık, sadece bu sefer biraz esneklik ekledik. Yalnızca JPS'nin yapabildiği gibi özel olarak tasarlanmış bir kalkan topolojisi, dış ve iç kaynaklardan gelen tüm gürültü, uğultu ve tıslama türlerini gezegendeki herhangi bir ses kablosu tasarımının en yüksek derecesine kadar reddeder (yalnızca Aluminata Serimiz tarafından daha iyi hale getirilmiştir).

Bunlar gerçekten iyi olan bazı ara bağlantılardır ve herhangi bir iyi donanımla birleştirildiğinde, tüm duyguları bozulmadan müzik için neredeyse mükemmel bir yol sağlayacaktır.

“Bu konektörler yalnızca yüksek kaliteli değil; 'Sanatın Durumu' sesini gerçekleştirmek için her adım atılıyor ”diyor Oyaide.

“Ürünlerimizin her biri, en ufak bile olsa tamamen 'Japonya'da üretilmiştir'; tüm bunlar, yüksek kalite ve güvenilirlik standardımızı koruyabilmemiz için. Her üretim sisteminin doğrudan ve sıkı kontrolümüz altında olması esastır. Ürünlerimiz, gevşek bir bağlantıdan veya hatalı malzeme seçiminden kaynaklanan küçük titreşimin hayati bir arıza haline gelebileceği özel ve zorlu bir pazar içindir. Montaj kolaylığı, basitlik ve güvenlik için her bir bileşeni dikkatlice tasarlıyoruz. Üstün ses kalitesi, dayanıklılık ve güvenilirlik için malzemeleri özenle seçiyoruz. Bu gereksinim için maliyet faktörü ikincildir. Eğlenceniz için gerçek paranın karşılığını veren ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yapısal özellik, doku ve görünümün her ayrıntısına özen göstererek ürün kalitemizi arttırıyoruz. Ancak bu tür detaylar başarıyla entegre edildiğinde bir ürün mükemmel bir şekilde tamamlanmış olur. Oyaide'de, bu yaratıcı işlere zaman harcamak için hiçbir çaba sarf etmiyoruz: Ürün planlamasının ilk aşamasından Focus 1 XLR konektörünü tamamlamak bizim için tam bir yıl sürdü. Tasarım, Focus 1'in ince ve zarif ses görüntüsünü temsil eden bir kamera üzerindeki lens görünümünden esinlenmiştir. Yüksek kaliteli ses ve verimli tasarımın entegrasyonu sonucunda, bir başyapıt XLR fişi Oyaide Electric'in tavizsiz ruhu ve teknik bilgi birikimi. "

Focus 1 XLR konektörünün Oyaide'nin kendi sözleriyle özellikleri: -

"Özgünlük:

Tek dokunuşla itme-çekme işlevi tamamen yeni bir kilitleme sistemidir. Sadece Odak 1'i girişe yerleştirerek kilitleyebilir ve uç halkasını çekerek kilidi açabilirsiniz. Kilitleme mekanizması için ultra hassas işleme ile üretilen bilyalı rulman sistemi kullanılmıştır. Bu işlevler, sorunsuz ve mutlak fiş bağlantısı sağlar.

Ek olarak, Focus 1'in teması için yenilikçi bir fikir kullanılmaktadır. 1 numaralı kontak pimi (toprak), bağlantı anında POP gürültüsünden korunmak amacıyla hızlı temas etmesi için diğer pimlerden 3 mm daha uzundur. Ayrıca, kablo sabitlemesi için kanatlı kablo öbeği kullanılmaktadır. Bu kümeleme sistemini uygulayarak, şasi topraklamasını bağlamak ve aynı anda kabloyu stabilize etmek mümkündür.

Kullanılabilirlik:

12 mm'lik kablo dış çapı sayesinde (kablo burcu çıkarıldığında), DIY meraklıları için sonsuz olanaklar sunar; ve konik yerleştirme deliği, kablo montajını kolaylaştırır ve bükülerek kablo bağlantısının kesilmesini önler. Ayrıca gövde ile mahfazanın birleşim yerine takılan kauçuk bir halka titreşim sönümleyici ve gevşetici koruyucu görevi görür.

Malzeme:

Focus 1'in kontak pimleri, CNC işleme ile hassas bir şekilde şekillendirilmiş fosfor bronz çubuktan yapılmıştır. Makinenin dikkatli bir şekilde namlu haline getirilmesinden sonra üzerlerine gümüş (iç) ve rodyum (dış) doğrudan kaplanır. Daha sonra, pimler, yüksek hızlı titreşim azaltımı sağlayan oldukça sert% 30 cam dolgulu PBT'ye kalıplanır. CNC işleme ile işlenen gövde ve muhafaza, yüksek yoğunlukludur ve mevcut bir kayıp mumla işlenmiş gövdeye kıyasla yüksek bir ekranlama performansına sahiptir. Yüzey işlemi için kamera gövdesi gibi sert krom kaplama kaplanmıştır.

Görünüm tasarımı:

Focus 1'in tasarımı, ince ve zarif bir görüntü yansıtan bir kamera üzerindeki lensin görünümünden esinlenmiştir. Sol ve sağ kanalların tanımlanması için mavi ve kırmızı Swarovski rhinestones gövdesinin yüzeyine işlenmiştir. Gövde tasarımının güzelliği ve Swarovski'nin parlaklığı bu ürünün çekiciliğini artırıyor ve bir beklenti duygusu yaratıyor. "

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )

JPS Labs Superconductors 3 XLR ( Oyaide Focus 1 Silver Connector ) ( 1 mt )