WhatsApp Destek Hattı
Synergistic Research Powercell 10 se mk iii Genişlet
Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii
 • Synergistic Research Powercell 10 se mk iii

SATILDI

Synergistic Research Powercell 10 se mk iii

Synergistic ResearchSynergistic Research

CA2537

Kullanılmış

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

Daha Fazla Detaylar

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur,

 %100 orijinaldir, 

FEQ PowerCell Ekolayzer, 

TESLA SE T3 AC güç kablosu, 

UEF ayar devreleri ve “Enigma” Aktif koruma ayar devreleri ile birlikte gönderilecektir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz. 

MADE IN USA

PowerCell 10 UEF MK III Tasarımı

Düzgün Enerji Alanı Teknolojisi, Synergistic Research'ün en son ürün çeşitlerinin çoğunda uygulanmıştır. 

"UEF Teknolojisi, müzik sinyalindeki harmonikleri bozan yüksek frekanslı gürültüyü temizler. UEF teknolojisi elektronik bileşenlere veya analog ve dijital kablolara uygulandığında, daha düşük bir gürültü tabanı, daha yüksek çözünürlük ve ses ortamı havasında daha doğal holografik ses için geliştirilmiş orta aralık netliği ve gelişmiş düşük frekans kontrolü ile önemli bir artış duyarsınız " 

UEF Teknolojisi, ilk önce Huzur Üssünde uygulanan PowerCell'in yer düzlemine ve PowerCell'in elektromanyetik hücresinde ayrı bir filtre olarak eklenmiştir.

Yeni PowerCell 10 UEF, önceki modelde bulunan elektromanyetik hücrenin (EM Hücresi) boyutunu % 15 oranında artırarak 64.5 santimetre % 99.995 saf mono kristal şerit ve 450 santimetre UEF filtrasyonu ekledi. Bu yeni versiyonda bulunan patentli EM Hücresi, diferansiyel elektromanyetik alanlarla alternatif akımı şart koşan 4090 santimetre karedir. EM Hücresi, AC hattında bulunan radyo frekansı parazitini (RFI), dijital paraziti ve elektromanyetik paraziti (EMI) tedavi eder.

PowerCell 10 UEF, kendi Tesla Plex SE dubleks çıkışlarını kullanarak 5 izole dubleks sağlar. PowerCell 10 UEF, ünitenin arkasında bulunan UEF harici yük devresine bağlanan dik açılı Gümüş UEF ayar devresi ile birlikte verilir. PowerCell 10 UEF, 32 amp'lik Neutrik PowerCon konektörüne sahip Element Bakır / Tungsten AC kablosuyla birlikte satılır. Bu kablo ayrıca Gümüş ve Gri UEF ayarlama devreleri ile birlikte gelir.

PowerCell 10 UEF durumu bile diğer hat koşullandırıcıların çoğundan farklıdır. Ted Denney, çelik veya alüminyum şasi kullanımının dahili EM Hücresinin sesini mekanik rezonans ve EM Hücresi ile etkileşim ile bozduğunu buldu. Nihayetinde, akrilikin siyah piyano kaplamasını koruyacak bir kaplama ile SAR (Süper Aşınmaya Dayanıklı) Akrilik malzeme kullanılmıştır. Bu çaba, karbon fiberin mekanik titreşim izolasyonunun üç katı ile elektromanyetik olarak inert olan kompozit bir şasi üretti.

PowerCell 10 UEF'te bulunan yeni bir özellik, isteğe bağlı FEQ PowerCell Ekolayzer için bir giriş ve güç kaynağı çıkışıdır. Synergistic Research, FEQ PowerCell Ekolayzer işlevini şu şekilde açıklar:

    "PowerCell 10 UEF için özel olarak geliştirilen FEQ-PowerCell Ekolayzer, PowerCell'in dahili EM Hücresini, gürültüyü ve hash'ı geçersiz kılan düşük frekanslı bir harmonik ile yeniden hızlandırarak sisteminizin gürültü tabanını düşürmek için doğrudan PowerCell 10 UEF'in arka paneline bağlanır. Ayrıca, FEQ-PowerCell Ekolayzer aktif bir cihaz olduğundan, sisteminizin faydalarını ölçmek için cihazı kolayca açıp kapatabilirsiniz. " 

Güç düzenleyiciler karışık bir çanta gibi olabilir, ancak "Synergistic Research Powercell 10 se mk iii" akımı sınırlandırmıyor. Bunun yerine, daha da siyah arka planlar sunarken gren ve bozulmayı azaltıyor.

“Powercell 10SE MKIII, muazzam bir derinlik ve ayrılık seviyesinin yayılmasında önemli bir rol oynuyor. Birçok tellilerin, nefeslilerin  katmanının kapsamı ve netliği şaşırtıcı ”

“Güç filtrelerinde hiç bu kadar başarılısını görmedim. Ancak, bu ürünün yapabileceklerinden çok etkilendim. O kadar ki, sistemlerindeki kablolama değişikliklerini düşünen herkesin önce Powercell 10SE MKIII'yi seçmesini şiddetle tavsiye ederim. ”

“Piyano ve saksafon tabanlı en sevdiğim albümü dinlerken ; “Bunu milyonlarca kez duydum, ama şimdi ilk kez duyar gibiyim” 

İlk bakışta hissedilenler :

Algılanan gürültü oranında görülür düşüş

Daha akıcı ve daha yüksek geçiş hissi

Daha sıkı-kısa ve kararlı bas performansı

Daha karanlık arka plan

Artan sahne fokus ve derinlik

Yükselen çözünürlük

Hoparlör ün neredeyse gizlenmesi

Diğer bir çok filtrenin aksine kaybolan değil artan ve güçlenen harmonikler

FEQ PowerCell Ekolayzer

PowerCell 10 UEF için özel olarak geliştirilen FEQ-PowerCell Ekolayzer, PowerCell'in dahili EM Hücresini, içinde bulunan gürültüyü ve hashı geçersiz kılan zengin düşük frekanslı harmonik ile yeniden hızlandırarak sisteminizin gürültü tabanını düşürmek için doğrudan PowerCell 10 UEF'in arka paneline bağlanır. Ortak 60 döngü AC. FEQ-PowerCell Ekolayzer aktif bir cihaz olduğundan, sisteminizin faydalarını ölçmek için cihazı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

FEQ PowerCell Ekolayzer'i PowerCell 10 UEF'e bağlama:

PowerCell UEF'in harici yük devresi, orijinal Enigma Bullet'lerinin veya ayar devrelerinin yerini alan yeni UEF Ayar devreleri kullanır. PowerCell'in arkasında bir dik açılı UEF ayarlama devresi kullanılır . Ek olarak, bir adet gri ve bir adet gümüş UEF ayarlama devresi, birlikte verilen Element Bakır / Tungsten güç kablosuyla standart olarak gelir.

TESLA SE T3 AC Power Cord

Aktif Koruma / Sıfır Reaktif Kapasitans: TESLA SE T3 Aktif Güç Kablosu, özel 4 iletkenli “T” Serisi geometrisi ve 2 yüksek akım Tricon geometrisi ile TESLA SE T2, nin yüksek akım varyantıdır . TESLA SE T3, yüksek akım güç amplifikatörü kablosu olarak TESLA SE T2, mizi geliştiriyor, daha fazla hava ile gelişmiş bir holografik varlık ve rahat ve müzikal bir denge ile baştan çıkarıcı bir orta menzil sunuyor. Yüksek çözünürlüklü ön amplifikatör / dijital güç kablosu olarak TESLA SE T3, 

TESLA SE T2 ile karşılaştırıldığında ikiz Tricon geometrileri nedeniyle çözünürlüğü ve havayı arttırdı. Kalın ancak esnek olan T3, zengin harmonik dokusu, amplifikatörlerde mükemmel performans ve ön amfi ve dijital bileşenler üzerinde gelişmiş hava ve çözünürlük sunar.

Yeni TESLA SE AC Güç Kabloları, üç farklı Aktif Koruma Modülü “Enigma Bullet” aracılığıyla seslerini değiştirme özelliğine sahiptir. Her Modül farklı bir ses karakteristiğine sahiptir:

•  Gümüş Modül = Açık ve havadar
• Siyah Modül = Sıcak ve zengin
• Gri Modül = Hem Siyah hem de Gümüş'ün bir melezi

Artık sisteminizin AC'sini bileşenlerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz ve bileşenleri değiştirdiğinizde veya değiştirdiğinizde, seslendirmeyi de değiştirebilirsiniz. Birinde 3 güç kablosu var gibi.

“Enigma” Aktif koruma ve UEF ayar devreleri 

Yeni Quantum Tunneled G 07 duvar fişleri ve IEC,ler % 100 altın sinyal ve toprak iletkenleri kullanır; sinyal temas kanatlarından sonlandırma bloklarına kadar. Bu, G 07'nin zarfı gerçekten itmesine izin verir, altın hafif şeffaf bir sıcaklık verir ve Quantum tünel , büyük ve sıvı bir ses ortamında ayrıntı sağlar. G 07'nin dengesi likit, son derece ayrıntılı ve müzikaldir.  

Kompozisyon: 2 x yüksek akım Tricon geometrisi, 1 x yüksek akım 4 iletken T3 geometrisi, Bir adet 30 volt MPC ile Sıfır Reaktif Kapasitans aktif ekranlama , zengin harmonik doku için 4 mikron 24K Altın IEC kontakları. Her T3 Güç Kablosu California fabrikamızda Quantum tünelidir. T3, 15 amp ve 20 amp versiyonlarında mevcuttur. (ilanda 20 amp versiyonu vardır)

Geometri: 2 x Yüksek Akım Tricon / 1 x Yüksek Akım T3

İletkenler: 6 x FPC Gümüş / 4 x OFC Bakır

Duvar Prizi / IEC: Sinerjik Araştırma G 07

Mevcut Kaplama: Gizli Siyah veya Altın Standart

TESLA SE Güç kablolarını sisteminizde birleştirin: Active TESLA SE güç kablolarını kullanarak sisteminizi seslendirirken, dijital bileşenlerinizdeki stok güç kablolarıyla başlayın. Ardından amplifikatörünüze / hoparlörlerinize bir TESLA SE T3 güç kablosu yerleştirin ve ön yükselticinizdeki TESLA SE T2 ile TESLA SE T3'ü karşılaştırın . 

Son olarak, dijital kaynağınızdaki (CD veya DVD) stok güç kablosunu değiştirin ve TESLA SE T3 ile dijital bileşenlerinize güç sağlayan TESLA SE T2, yikarşılaştırın . 

Karşılaştırmak üzere TESLA SE T2 TESLA SE T3 güç kabloları için, yüksek frekanslı sunumu yanı sıra orta menzilli çiçeklenme ve sahnesini farklılıkları göreceksiniz. Her bir noktada, bir sonraki seviyeye geçmeden önce size en müzikal gelen kabloyu seçin.

PowerCell 10 SE MK III özellikleri:

Yapım: SAR Akrilik

Boyutlar: Yükseklik 5.625 ″ x Genişlik 17,75 ″ x Derinlik 14 ″

Ağırlık: 19 lbs.

Konektör Girişi: 1 adet Neutrik 32 amp PowerCon

ABD konnektör çıkışı: 10 adet Sinerjistik Araştırma TeslaPlex SE

Euro konnektör çıkışı: 10 adet Sinerjistik Araştırma TeslaPlex Schuko

Gerilim ve akım Derecesi

Giriş oranı: 32 amp / 250v

ABD Versiyonu: Bu derecelendirme, 20 amp / 125v'lik ABD Outlet derecelendirmesine dayanmaktadır.

Euro Versiyonu: Bu derecelendirme 16 amp / 250v Shuko Outlet derecelendirmesine dayanmaktadır

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Aktif EM Hücre Teknolojisi Zaman Çizelgesi

Kasım 2006. Ted, Hidrojen yakıt pilleri okumaya başladı

Ağustos 2007. Ted, Hidrojen yakıt pili topolojisini yansıtırken, koşullandırma sinyali (AC) aracı olarak farklı EM alanları arasındaki bağlantıyı yapar

Eylül 2007. Ted'in orijinal konseptinin birbirini izleyen üç prototipi, göz alıcı kontrplakları yeni hücreleri prototiplemek için hızlı bir yol olarak mütevazı kontrplak kullanarak üretiyor ve son bir prototip doğuyor

Ekim 2007. 3. prototip kontrplak PowerCell, prestijli POF Audio Oasis Ödülü 2007'nin verildiği mütevazı şasisini gizlemek için havlu kumaş banyo havlusu altında gizlenmiş RMAF'ta tanıtıldı.

Mart 2008. İlk PowerCell'ler yerli SR bayilerine teslim edildi

Nisan 2008. İlk 200+ volt PowerCell, SR uluslararası distribütörlerine teslim edildi

Ocak 2009. EM Cell teknolojimizi arabağlantılara ve hoparlör kablolarına uyarlamanın yollarını keşfetmek için Galileo Araştırma Programı başlatıldı

Ekim 2009. Galileo sistemi ara bağlantıları ve konuşmacıları Denver'daki RMAF'ta tanıtıldı

Aralık 2009. Absolute sound, orijinal PowerCell 10SE'yi 2009 Yılının en iyisi olarak onurlandırıyor

Ocak 2010. Galileo sistem kablolarından doğrudan damlama teknolojisi olan Galileo Universal ara bağlantı ve hoparlör hücreleri Las Vegas'taki CES'te tanıtıldı

Ekim 2010. Galileo araştırma programımızdan doğrudan damlama teknolojisine sahip PowerCell 10SE Mk II ve PowerCell 4, Denver'daki RMAF'ta başlatıldı

Aralık 2010. Absolute sound , Galileo Sistem Ara Bağlantı ve hoparlör kablosunu 2010 Yılın Kablosu olarak onurlandırdı

Ocak 2011. Galileo Araştırma programımızdan doğrudan damlama teknolojisine sahip sınırlı sayıda Galileo PowerCell, Vegas'taki CES'te piyasaya sürüldü

Ağustos 2011. Huzur tabanı araştırma programı, hala bir bileşen deyken koşullandırma sinyalinin bir aracı olarak başlıyor

Ocak 2012. Tranquility basik, Base ve Base XL, Tranesility Base Research program'ın damlama teknolojisine sahip yeni bir PowerCell 10SE Mk III ile birlikte CES'te tanıtıldı

Derece 
2021-12-02

Powercell 10

Complete silence....!

  Değerlendirmenizi yazın! !

  Bir değerlendirme yazın

  Synergistic Research Powercell 10 se mk iii

  Synergistic Research Powercell 10 se mk iii