WhatsApp Destek Hattı
Yamaha DSP-AX-1 Genişlet
Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1
 • Yamaha DSP-AX-1

SATILDI

Yamaha DSP-AX-1 AV Amplifier ( DSP-AX1 )

YAMAHAYAMAHA

CA1563

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, 

yeni ile eşdeğerdir, kullanım izi dahi yoktur,

%100 orijinaldir,

radyo yoktur, orijinal uzaktan kumandası ile birlikte gönderilecektir,

düşük empedanslı sürüş yeteneği (zor sürülen hoparlörler için tasarlanmıştır),

tamamen eşleştirilmiş komponentler kullanılarak (seçilerek) inşa edilmiştir,

basit bir dönüştürücü HDMI'yı bu ünitenin RGB girişlerine aktaracaktır.

gerçek anlamda sinema ve stereo bir arada kullanılacak amplidir,

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

MADE IN JAPAN

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

Tüm ürünlerimiz faturalıdır

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DSP-AX1

(10 Channel )

yamaha_dsp_ax_1_ax1_amplifier_monsteramp

Yüksek performanslı DSP elektroniği sayesinde, bolid cihaza tam olarak entegre edilebilir ve uygun şekilde ayarlanırsa, yüksek sesle dinlemek için akustik olarak ideal olmayan odalarda mükemmel performans sağlar. Her şeyden önce, DSP-AX1'in sıcak ve uyumlu sesi, özellikle çok kanallı filmlerle çalışırken sunulan uzamsal temsil ile etkileyicidir, Yamaha bir vurgu yapar. Ön efekt hoparlörleri ve surround hoparlörler arasındaki ek subwoofer ile Yamaha'nın Sinema-DSP'si, en iyi ev sineması keyfine giden yolu bulmak için THX postprocessing kullanan cihazlara ilginç ve çok başarılı bir alternatif sunuyor. DSP-AX1 ile, özellikle ön efekt hoparlörleri ve arka için ek aktif subwoofer dahil olmak üzere tam hoparlör yapılandırmasına sahip Cinema DSP programlarında kullanılması önerilir.

DSP-AX1, ayrı ayrı derecelendirmelerde açıklanan küçük dezavantajlarla ilişkili bir arka surround merkez hoparlör ile yönetir. Güç amplifikatörleri, ayrıntılı işçilik ve çeşitli bağlantılar kadar yüksek talepleri de karşılar.  Uzaktan kumanda çok yönlüdür. Güzel tasarımı çok iyi bir netlikle birleştiren cihazın birinci sınıf ekranı için ekstra bir övgü var.

Optimum mekansal koşullardan daha az olsa bile birçok parametreyle çok iyi ve etkili bir şekilde ayarlanabilen uygun bir cihaz arayan herkes tüm güç amplifikatörlerini tek bir kutuda birleştiren ve çok hacimli, uyumlu bir sese sahip olan ve bu fiyat aralığında da benzersiz olan filmlerde çok gerçek, güçlü bir ses ortamı yaratan Yamaha'yı kullanabilir. 

Örneğin, yüksek kaliteli iki kanallı bir güç amplifikatörü veya çok iyi bir iki kanallı entegre amplifikatöre sahip olan teller için birinci sınıf bir dinleme deneyimi sağlayan kesinlikle hassas, yüksek kaliteli akustiği tercih eden herkes, kullanabilir Beş kanallı sahne kuruldu ve hala iki kanal için harici güç gerekiyor. AX-1 kesinlikle birinci sınıf işçiliği, çok iyi ekipmanı ve güçlü dahili güç amplifikatörlerini birleştiriyor.

Her şey en yüksek kalitede dijital elde etmek için; Dijital maksimum konsept fikri

Çeşitli yeni dijital medyanın ve çeşitli ses formatlarının keyfini özgürce ve kaliteli bir şekilde çıkarabileceğiniz bir dönem. Şimdi böyle yeni bir trend hızlanıyor, gerçekten sorulan şey, daha yüksek ses kalitesine sahip yeni nesil dijital çok kanallı medyayı çalacak işlevler ve performans için bir referans. Bu fikir, "Dijital Maksimum Konsept". 

Yamaha'nın dijital ortamın tüm potansiyelini ortaya çıkaracak amiral gemisi (Z-9 hariç) DSP-AX1 ile tanışın.

44-bit sinema DSP . Yüksek kaliteli ses merkezi, işlem panosu

AX1'in işleme işlevlerinin entegre edildiği işlem panosuna, 44 44 bitlik benzersiz bir hassasiyete sahip iki DSP LSI = YSS-910 yongası da dahil olmak üzere, YSS-918 ve YSS-908 gibi nihai yüksek kaliteli ses kod çözücü grubu kuruldu. Ayrıca, Burr Brown'un 10 kanal için en yüksek dereceli DAC'ı benimseyerek Dijital Maksimum Konsept altında yüksek hassasiyetli ve zengin müzik alanı işleme gerçekleştirildi.

Yüksek kalite ve yüksek hassasiyetli dijital kontrol hacmi gibi yüksek kaliteli ses parçalarını lüks bir şekilde benimsemek

Dijital Maksimum Konsept'te, dijital işlemin maksimum (Maksimum) değerini gerçekleştirmek için, Crystal Semiconductor Co., Ltd. tarafından yapılan ve geleneksel hacim yerine 0 ila -99 dB'lik 0,5 dB'lik bir yüksek hassasiyetle ayarlanabilen bir dijital kontrol hacmi benimsenmiştir. Ayrıca, küçük sinyaller için Chemi-Con, her yerde yüksek kaliteli ses kapasitörleri, yüksek hassasiyetli FE mika kapasitörleri ve bakır kurşun metalize Mylar film kapasitörleri kullanır. Ayrıca, güç kaynağı bloğu Chemi-Con, özenle seçilmiş malzemeler kullanılarak sadece AX1 için geliştirilmiştir. Her yerde yüksek ses kalitesine bağlı kalınmıştır.

İşlemci doğrudan anahtarı ; Dijital sinyali doğrudan güç amplifikatörüne bağlayın. 

Dijital Maksimum kavramını simgeleyen bir işlev. İşlemci kartından gelen sinyal, ses kalitesinde bozulma olmadan doğrudan güç amplifikatörüne bağlanır. En gelişmiş dijital kaynakların yüksek ses kalitesini maksimuma çıkarır.

Önemli ölçüde geliştirilmiş güç amplifikatörü ile oynatılabilir yeni nesil ortam

DVD-AUDIO ve DVD-VIDEO gibi dinamik medyanın geniş dinamik aralığı yüksek ses kalitesine sahip bir güç amplifikatörü gerektirir. AX1, 100 kHz'e kadar geniş bant güç amplifikatörü kullanır. Çok kanallar arasındaki ayırma özelliklerinin kalitesi, daha güçlü güç kaynağı ve mevcut tüm yolların daha düşük empedansı nedeniyle daha da geliştirilir. Buna ek olarak, yüksek ses kalitesi için alt kapak, yüzeyde düşük elektrik direncine sahip bakır kaplı çelik sacdan yapılmıştır.

DVD-AUDIO - SACD gibi yeni nesil ortamların çok kanallı ortamlarıyla uyumlu 5.1 kanal harici giriş terminali vardır.

Tüm ses formatlarına cevap vermek Yamaha'nın en yüksek tepe amplifikatörü görevi. AX1, en son filmlerde kullanılan 6.1 kanal dijital surround'u destekleyen bir program ile donatılmıştır. Güç amplifikatörü ayrıca arka merkez için 110W yüksek güçle donatılmıştır.

"Sessiz Tiyatro" gibi yeni geliştirilen sanal sinema DSP'si

44-bit yüksek hassasiyetli işleme ile ilk kez mümkün kılınan yeni geliştirilen "Sessiz Tiyatro". Kulaklıklarla doğal ve üç boyutlu bir efektle sinema DSP'ye özgü ses alanı efektinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, arka hoparlörler olmadan surround efektini deneyimleyebilen bir sanal sinema DSP de geliştirildi ve entegre edilmiştir.

Düşük güç tüketimi doğrudan erişim uzaktan kumanda ile donatılmıştır

Kullanılabilirliğe öncelik veren düşük güç tüketimli bir uzaktan kumanda kullanılmıştır. Büyük üreticilerin çeşitli cihazları için yerleşik uzaktan kumanda kodlarına ek olarak, 150 anahtarlık zengin bir depolama kapasitesine sahip olan ve son derece çok yönlü hale getiren bir öğrenme fonksiyonuna da sahiptir. Ekrana bakarken her kanalın seviyesini ayarlamanıza izin veren ekran işlevini kullanarak kendinizinkini kolayca özelleştirebilirsiniz.

Yamaha DSP AV amplifikatöründeki toplam 54 program

Yeni programlar "Dolby Digital / Matrix6.1" ve "DTS / ES" dahil olmak üzere toplam 54 ses alanı programı ile donatılmıştır.

Ayrıca ana hoparlör için en sevdiğiniz güç amplifikatörünü ekleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Kalan ana kanal amplifikatörü, ön efekt kanalına güç vermek için kullanılabilir.

Yüksek derecede genişletilebilirlik ile donatılmıştır

D3 ve renk farkı (bileşen) giriş terminalleri (3) ve monitör çıkış terminali (1), 96 kHz için tüm dijital girişleri tasarlarken, Dijital yayın gibi yüksek görüntü kalitesine sahip dijital ortamları desteklemek için tasarlanmıştır.

Cihazın manueli CD olarak gönderilecektir.

İlanda kullanılan fotoğraflar ürünün kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir. 

yamaha_dsp_ax_1_ax1_amplifier_monsteramp

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Yamaha DSP-AX-1 AV Amplifier ( DSP-AX1 )

Yamaha DSP-AX-1 AV Amplifier ( DSP-AX1 )