WhatsApp Destek Hattı
audio Toolmaker scape Genişlet
audio Toolmaker scape
  • audio Toolmaker scape
  • audio Toolmaker scape
  • audio Toolmaker scape

SATILDI

audio Toolmaker scape

Audio Toolmaker Audio Toolmaker

CA1240

Yeni

  Kol satışa dahil değildir

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI0 TL
EURO0 €
DOLAR0 $
POUND0 £

Hatırlar mısınız?

Gençliğimizin ve çocukluğumuzun en keyifli senfonilerini, evimizin veya komşumuzun pikabından yükselen o plak sesini... Müziğin altın yıllarında, en güzel şarkıları dinlerdik plaklardan. Plak koleksiyonu yapardı büyüklerimiz. Hatta bazen de biz. Bir tutkuydu pikapta plak dinleme keyfi.

Ne mutlu ki o günler geri döndü.

Dijital içeriğin internet üzerinden yayınlanması ve hatta kişisel cihazlara indirilerek her zaman dinlenebilmesi nedeniyle CD satışları her yıl azalırken plak satışları her yıl katlanarak artıyor. Bunun en önemli nedeni ise kalite. Hiç bir dijital kayıt, analog kaydın yerini tutamıyor. Kaliteli ve aslına uygun müzik dinlemenin yolu da plak ve pikaptan geçiyor. Konu kaliteli bir müzik ve plak olduğunda, iyi tasarlanmış bir pikabın önemi daha da artıyor. İyi bir pikabın ortamdaki titreşimden etkilenmemesi, devrinin sürekli doğru ve sabit kalması gerekiyor. Önemli bir konu da; seçilen ve kullanılan malzemelerle, müziğin gerçek tınısına müdahale etmeden, aslına en yakın sese ulaşılabiliyor olunması.

Pikap ve plaklara olan tutkumuzla yola çıkarak, 11 yıldır sipariş üzerine pikap ürettik. Dünyada ve Türkiye’de pikap ve plaklara olan ilginin giderek artması ile birlikte, yüksek kalitedeki pikap üretimini artık audioToolmaker markasıyla bir iş modeline dönüştürerek, daha fazla sayıda insanı pikap keyfi ile buluşturmaya karar verdik.

Ürünlerimizi dünyadaki iyi bilinen pikap üreticilerinin kalitesi ile yarışacak kalitede üretmeye özen gösteriyoruz. Hatta, kendi geliştirdiğimiz teknikler, teknolojiler ve bilgi birikimlerimize, kullandığımız son derece yüksek kalitedeki malzemeleri de ekleyerek en iyi rakiplerden daha yukarıda bir performansa ulaşmaya çalışıyoruz. Bunu hem önemli uzmanlar, hem de önemli müzisyenlerle test ettik ve etmeye devam ediyoruz. Aldığımız yorumlar ve tavsiyelerin bizi cesaretlendirmesiyle, oldukça yüksek bir düzeye ulaştık.

Bize göre bir pikap, bir enstrümandan çok da farklı değil. Ve enstrümanlarda olduğu gibi, müziğin en doğal ve kaliteli sesle çıkabilmesi için, pikapların da belli bir kalitede üretilmiş olması son derece önemli. Bu sebeple biz, yaptığımız özgün tasarımların üretim kalitesindeki mükemmelliğe yansıması için, en gelişmiş tasarım/üretim programlarını kullanarak CNC üretim araçlarına en hassas fiziksel verileri aktarıyor ve kalitede mükemmelliği yakalamaya çalışıyoruz. Ortaya çıkan ürünleri yüksek seviyedeki test cihazları ile kalite kontrolden geçiriyoruz.

Pikaplarımızın yüksek ses performansıyla birlikte estetik bir ürün olmaları için de görsel tasarım çalışmalarımıza odaklanarak, tasarım stüdyomuzda özgün ve yaratıcı tasarımları, teknolojide yakaladığımız mükemmellikle birleştirerek, kullanıcı memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı amaç edindik.

Bütün bunlara ek olarak; fiyat/performans ilişkisini de en iyi seviyede tutarak pazarda önemli bir küresel oyuncu olmayı, olabildiğince insanı pikap keyfi ile buluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Çıktığımız bu keyifli yolculukta, sizleri de mutlu edecek ürünlerimizle birlikte, bu heyecanımızı paylaşmak istiyoruz.

Audio Toolmaker

https://wiy4yq.dm2301.livefilestore.com/y2poqxW1C1AZy3BUirqFTdQR0DAfdj8KWULsstwMG5nj2B2n6yhkv3d7y_nOuBIByKp_mqcMIDN2ueUeMKE-Mj8FsQmV4ZtOHPKxGRRdO7RISDGmQsvjeaWzsEjEeUex7fD/camarossaudio.JPG

Keyifli alışverişler dileriz

Please click our Logo for our other ads.

Diğer ilanlarımız için logoyu tıklayınız

Bir değerlendirme yazın