WhatsApp Destek Hattı
GOLD NOTE BELLAGIO CONQUEST Genişlet
GOLD NOTE BELLAGIO CONQUEST
  • GOLD NOTE BELLAGIO CONQUEST
  • GOLD NOTE BELLAGIO CONQUEST
  • GOLD NOTE BELLAGIO CONQUEST
  • GOLD NOTE BELLAGIO CONQUEST

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

(Lütfen stok sorunuz)

Gold-Note-Logo.jpg

BELLAGIO CONQUEST

Sınırlı edisyon pikap serilerimizin bir parçası olan Bellagio Conquest, devasa kule tipi yapısıyla 100 kg ağırlığında bir pikaptır ve 270 mm’lik bir tabla rulmanına ve tamamen ayarlanabilir torku yüksek bir DA motora sahiptir. 125 cm yüksekliğindeki bu eşsiz pikap, pürüzsüz bir tabla devri gerçekleştirebilir ve inanılmaz bir ses performansı gösterecek şekilde rulman ekseni boyunca dağıtım kontrolü sağlar. Bellagio Conquest en talepkar plak severler için yapılmış hakiki bir plak çalma kaynağıdır ve her türlü birinci sınıf High-End analog sistemin parlayan yıldızı olabilir.

HIGH-END PİKAP

Bellagio Conquest sınırlı edisyon pikap serilerimizin bir parçasıdır. Bu kocaman kule tipi yapının ağırlığı 100 kg’dır ve 270 mm’lik inanılmaz bir tabla rulmanına ve ayarlanabilir yüksek güçlü motor kontrolüne sahiptir. 125 cm yüksekliğindeki bu pikap, kinetik güçleri rulmanın ekseni boyunca dağıtmak suretiyle, sıra dışı bir tabla devir dengesi ve akıcılığı elde etmektedir. Ses performansı kesinlikle muhteşemdir. Bellagio Conquest en tutkulu ve salt pikap severler için yapılmış hakiki bir plak çalar kaynağıdır. Birinci sınıf bir High-End ses sisteminin elmas gibi parlak bir parçası olabilir.

ON ÜÇ FARKLI KAVİSLİ BAZA
Conquest, on üç farklı kavisli bazaya sahip tek pikaptır. Maksimum sertliğin sağlanması ve deformasyon olasılığının ortadan kaldırılabilmesi ve aynı zamanda en iyi rezonans geribildirimi kontrolünün garantilenebilmesi için bazalar farklı kalınlıklarda, özel işlenmiş titanyumdan ara yüzeylerle birleştirilmiş ve ekstra büyük ayaklar eklenmiştir.

270 mm’lik rulman bir pikap için bugüne dek yapılmış en uzun rulmandır! Bu rulman, en sert karbon çelikten yapılmış, kaynar yağ işlemiyle daha da sertleştirilmiş, rektifiye edilmiş ve en iyi işleyiş akıcılığını garantilemek üzere cilalanmıştır. Rulman yuvası, rulmanla 1/100 milimetrelik bir eşleşme toleransı elde edilecek şekilde cilalanmış bronzdan yapılmıştır. Sistemin sahip olduğu bu inanılmaz uzunluk tamamen pürüzsüz tabla devrini garantilemekte ve inanılmaz bir ses performansı için rulmanın ekseni boyunca dağıtım kontrolü sağlamaktadır. Bellagio serisi, ON/OFF, hız değiştirme, hız kontrolü ve güç kontrolü gibi tüm işlevleri daima kontrol edebilmenizi sağlayan bir uzaktan kumanda ile sunulan tek High-End pikap ailesidir.
   
GÜÇ KONTROLÜ VE KUM SAAİTİ BİÇİMİNDE MOTOR KASNAĞI
En iyi pikabımızı güçlendirmek için en iyi teknolojimiz olan bir adet PWM jeneratör (Darbe Genişliği Modülasyonu teknolojisi) kullandık. PWM güç sürücü, iki adet AA yarı dalganın en iyi şekilde kuplajlamasıyla, motor direncinin ve titreşimlerinin yok edilmesini sağlayan AA-DA-AA üretirken, aynı zamanda tork gücünü maksimum seviyede tutabilmektedir. Bu kum saati biçimindeki yeni motor kasnağı, devir gürültüsünün çok düşük olmasını ve çok iyi performans sergilemesini garanti altına almak için çok hassas bir işlemeden geçirilmiş ve sonra da cilalanmıştır.

Bellagio serisi, eşsiz bir Güç Kontrolü Sistemine sahip tek High-End pikap ailesidir. Motor torkunun kontrol edilmesi, pikabın karakteristik güç özelliklerinin ince ayardan geçirilmesi ve böylece sizin müziğinizi kontrol edebilir hale gelmeniz anlamına gelir. Daha düşük torkun seçilmesi, detayların çok büyük bir önem taşıdığı çok eski kayıtların ya da yaylı oda orkestrası kayıtlarının çalımı sırasında gereklidir. Maksimum tork ise, maksimum dinamik etmeye yönelik olarak rock veya senfonik müzik çalımlarında gereklidir. Güç Kontrol Sistemi, müzik dinlediğiniz yerden hiç yerinizden kalkmaya gerek kalmadan en iyi ses çözümünü elde edebilmeniz için uzaktan kumanda ile rahatlıkla devreye sokulabilmektedir.

Teknik özellikler

VAY & FLUTTER : 0,05%

RUMBLE : -85dB

HIZ : 33-1 / 3 ve 45 rpm +/-% 0,1

HIZ DEĞİŞTİRME : Elektronik, ince aralık kontrolü ile tamamen uzaktan kumanda edilebilir

AKTARMA : 70 sahil esnekliği düzeltilmiş siyah EPDM Deluxe kemer

MOTOR : 12 Volt Yüksek Tork senkron harici güç

MOTOR KONTROLÜ : Çıkarılabilir 3 pozisyon ayarlanabilir Yüksek Tork

SERVİS TABAĞI : Sustarin® 110 mm yükseklik

TABAK MİLİ : 270 mm rektifiye ekstra sert C40 sıkıştırma tabağı ve bronz ultra rektifiye edilmiş yatak muhafazası

TABAK RULMANI : Seramik 4,3 mm bilyalı rulman

PLATTER ROCKER KOLU : Eliptik karşı ağırlıklı 550 mm külbütör kolu

GÜÇ KAYNAĞI : 100V-240V, 50 veya 60Hz (dönüştürülemeyen pazar hedefine bağlı olarak)

GÜÇ TÜKETİMİ : 20 Watt

BOYUTLAR : 530mm G 1250mm Y 500mm D

AĞIRLIK : 100kg

BİTİŞLER : Asma Süpürgelik: Üçlü Siyah Cilalı Akrilik
Ana Süpürgelik: Beş çift Siyah Cilalı Akrilik ve Titanyum
Metal Parçalar: Gümüş, Siyah ve Krom
Tabak: Siyah

CAMAROSSAUDIO-MAGAZA.jpg

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın