WhatsApp Destek Hattı
GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm ) Genişlet
GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )
  • GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )
  • GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )
  • GOLD NOTE B-5.1 Tonearm
  • GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )
  • GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )

Gold-Note-Logo.jpg

GIGLIO

"İşçiliğin kapasitesini sıra dışı bir nesneyle vurgulayan ve İtalyan stilini ortaya çıkaran pikap"

Giglio, olağanüstü esnekliği, mukavemeti ve yüksek yoğunluğu nedeniyle seçilen 50 mm kalınlığında, kıvrımlı bir kaideye sahiptir ve aynı zamanda dünyanın en tanınmış yerlerinden biri olan İtalyan Toskana denizini çağrıştırır  ve kaideyi elle yapan usta yerel ustalar bitmiş ürün arasında güçlü bir birlik oluşturur. 

Eğimli kaide, 16 stratejik noktada masif ahşap kavisli kaideye yivli 3 mm paslanmaz çelik şekilli tahta ile ara yüzlenen ahşabın mükemmel uyumunu bulmak için iç tarafta hassas bir şekilde kesilmiştir 20 mm kalınlığında siyah cilalı akrilik ile tamamlananır. Tablanın elektronik kartı da toplam frekans rezonansını düşürür.
Eğimli ahşap kaide, geleneksel dikdörtgen şekilli yapıya sahip çok daha büyük kütleli kaideyi değiştirmek için Gold Note mühendislik laboratuarlarında yıllarca süren araştırmalardan sonra detaylandırılmıştır; Eşsiz eğrilerin sağladığı ekstra sertlik, sofistike bir teknik tasarıma ve aynı zamanda harika bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Giglio, Mediterraneo için geliştirilen aynı 12Volt senkron motora sahiptir. PWM "Darbe Genişlik Modülatörü" tasarımı, güç voltajını AC-DC-AC modunda dönüştürerek, her türlü motor direncini ve titreşimi kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldıran mükemmel bir bağlantı için iki AC yarı dalgasının en iyi eşleşmesini sağlayarak aynı anda en yüksek motor torkunu sağlar.  Motorun Güç Kaynağı 33 ve 45rpm'yi elektronik olarak kontrol eder ve hassas hız ayarı, seçimini AC gücü olmadan bile döner tabla hafızasında kalıcı olarak tutar.

Mükemmel şekilde parlatılmış kum saati şeklindeki motor kasnağı, döner tabla kayışının çok düzgün bir şekilde dönmesine izin vererek vay, titreme ve gürültüyü daha önce hiç olmadığı kadar azaltır.
80 mm uzunluğundaki plakalı Mil / Yatak, en yüksek kalitede ses performansı için en iyi sertleştirilmiş çelikten ve bronzdan yapılmıştır. Tabla yatağı, tablayı döner tabla yapısına mümkün olduğu kadar yakın tutmak için akrilik üst kaide içine girintilidir ve dönüşün yarattığı türbülansları azaltır.

PTE polimer bazlı özel bir malzeme olan siyah Sustarin'den yapılmış 23 mm'lik tambur; sert ama aynı zamanda sağırdır, yüksek kütle düzenli bir dönüş stabilitesine yardımcı olurken, olağanüstü bir titreşim geri bildirimini azaltma yeteneğine sahiptir.
Piakp tabla kaidesine sadece 3 mm kapalı kalacak şekilde tasarlanmıştır. Böylesine küçük tabla / kaide aralığı, en büyük gürültüsüz işlevselliğe sahip türbülansı azaltmaya olanak tanır.

Yeni Giglio ve Gold Note Mediterraneo pikaplarının, tasarımının ana ilhamının geldiği “hava” ve “zemin” in özünü bir ses öğesine aktarma geleneksel becerisini yeniden tanımlıyor. En başından itibaren özel bir şekil sadece ses performansını etkilemekle kalmaz, aynı zamanda deniz dalgalarının zarafetini ve heyecan verici gücünü de hatırlatır. Materyal seçimi, ürünün müzikal boyutunun ötesine geçen yerel zemine adanmışlığı gösterir.

gold-note-giglio_black_b5-tonearm_camaro

Ahşap Kavisli Süpürgelik Egzotik Tasarım
50 mm el işi kavisli laklı ahşap tasarım ekstra sağlamlık ve titreşim kontrolü sağlar.

En iyi ses saflığı için üçlü ayarlı Süpürgelikler
Giglio kaide, en iyi titreşim kontrolüne sahip olmak için birbiriyle arayüzlenmiş 50 mm kavisli ahşap, 3 mm paslanmaz çelik ve 20 mm siyah akrilikten oluşan 3 ayarlı süpürgelikten yapılmıştır.

Yenilikçi pikap Motor güç kontrolü
Giglio, PWM teknolojisine dayanan bir güç kontrol jeneratörüne sahiptir, Darbe Genişliği Modülasyonu. PWM güç sürücüsü, en yüksek motor torkunun aynı olmasına izin verirken, her türlü motor direncini ve titreşimi kelimenin tam anlamıyla ortadan kaldıran mükemmel bir bağlantı için iki AC yarı dalganın en iyi kuplajını sağlayan AC-DC-AC gücünü üretir.

Yüksek Hassasiyetli tambur yatağı / Mili
Giglio, piyasadaki en iyi kaplin toleranslarından birine sahip 80 mm uzunluğunda bir tabla yatağı / iş miline sahiptir. Mil, mükemmel bir çalışma akışkanlığı sağlamak için sertleştirilmiş en sert karbonla rektifiye edilmiş çelikten yapılmıştır. Yatak, en yumuşak tabla dönüşünü garanti etmek için 2/100 milimetre toleransla cilalı bronzdan yapılmıştır.
Tabla, döner tabla kaidesine sadece 3 mm kapalı kalacak şekilde tasarlanmıştır. Böylesine küçük tabla / kaide paraziti, en büyük gürültüsüz işlevselliğe sahip türbülansı azaltmaya izin verir.

Ultra Sağır Tasarım tambur
Ultra sağır tamburu özel bir PTE polimerden yapılmıştır, en iyi ses performansını geliştirmek için titreşim geri bildirimine karşı bile çalışan istikrarlı bir dönme kararlılığı garanti eder.

Teknik özellikler

Wow & Flutter: 0,02%

Rumble : -80dB

Hız : 33-1 / 3 ve 45 rpm +/- 0,1%

Hız değişimi : İnce aralık kontrollü elektronik

Şanzıman: 70 kıyı elastiki düzeltilmiş siyah polivinil kayış

Motor : 12 Volt Yüksek Torklu senkronize harici olarak güçlendirilmiş

Tabak : Akrilik Ultra sağır tasarım Sustarin® 23 mm yükseklik

Tabak mili: Tabağı sıkıştıran özel Split-Spindle ™ 

Tabak yatağı: İnce cilalı bronz

Güç :

Şebeke beslemesi: 100/115 / 230V, 50 / 60Hz, pazarın bulunduğu yere bağlı olup dönüştürülemez

Güç tüketimi: 20W maks.

Yükseltmeler :

Harici AC filtresi: Lucca Güç Dağıtıcısı

Diğer: Gold Note Lucca güç akoru

Boyutlar: 425mm L x 200mm H x 360mm D

Ağırlık: 15kg

(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

                                      

Bu yüksek hassasiyetli tonearm neredeyse her kartuşla birleştiğinde en doğal ve ayrıntılı müziği canlandıracak. Ekstra yüksek kaliteli Alüminyum 6000'den üretilen B-5.1, Gold Note Mediterraneo, Pianosa ve Giglio pikaplara önceden kurulmuş standart tonearmımızdır.

B-5.1, maksimum hassasiyet elde etmek ve gerçekten en iyi sonik sonuçları sunmak için ayrıntılara büyük önem veren, İtalya'da tamamen tasarlanmış ve el yapımı zarif, yüksek performanslı bir tonearmdır.

B-5.1, Almanya'da GRW tarafından üretilen, sadece Gold Note için özel olarak üretilen, mükemmel bütünlüklerini korumak için tek tek mühürlenmiş ve paketlenmiş yüksek hassasiyetli mikro bilyalı rulmanlar ile güçlendirilmiştir.

B-5.1'in 19 mm çıkıntıya sahip 242 mm'lik etkili uzunluğu, herhangi bir pikap üzerine kurulmasını kolaylaştırır.

Tonearm, neredeyse tüm fono kartuşları için mükemmel kurulum ayarı için çift karşı ağırlığa sahiptir. İsteğe bağlı olarak, daha yüksek kütleye sahip fono kartuşları için ekstra ağırlıklar da mevcuttur.

B-5.1 ultra hassas şekilde tasarlanmış tonearm, en sevdiğiniz müziğin doğal, ekstra ayrıntılı ve zarif ses performansları elde etmesini sağlar.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )

GOLD NOTE GIGLIO Black ( B-5.1 Tonearm )