WhatsApp Destek Hattı
GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut Genişlet
GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut
  • GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut
  • GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut
  • GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut

                

Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut

SES AÇISIDAN SIRADIŞI

Valore 425 Plus eksiksiz bir ürün ve müzikal tatmin açısından en yetkin pikaplarımızdan biri… 23 mm kalınlığındaki tablası, ekstra uzun tabla mili, minimum tabla/baza mesafesi ve kaliteli tabla rulmanıyla Valore 425 Plus, amiral gemisi serilerimizde bulunan özelliklerin hemen hepsine sahip.


ELEGAN

Valore 425 Plus’ın modern güzelliğinin ardında minimalist bir yaklaşım ve detaylara özen yatıyor. Gösterişsiz bir tasarıma sahip olmakla birlikte lüks cilasıyla çok şık görünen bir pikap. Sofistike eli işçiliği onun her noktasına nüfuz etmiş.


PERFORMANS USTASI

12V eşzamanlı motoru verimli ve gürültüsüzdür, yüksek tork gücü pürüzsüz ve dengeli bir dönüş stabilitesini garantiler. İnce hız ayarı pikabın her türlü ses sistemine kolayca uyum sağlamasını mümkün kılar.


BECERİKLİ

Sönümleme faktörü yüksek kompakt gövdesi ve 9 inç’lik standart pikap kolu kurulumu sayesinde onu en sevdiğiniz ses cihazlarınızla hiç sorunsuz eşleştirebilirsiniz.

Valore 425 Plus ideal ölçülere sahip olduğundan, herhangi bir rafa kolayca yerleştirebilirsiniz.


AKILLI

Valore 425 Plus, ünlü B-5.1 pikap kolumuzun tasarımdan örnek olarak üretilmiş 9 inç’lik bir kolla sunulmaktadır ve ayrıca menteşeli bir toz kapağı da mevcuttur. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar: 425 mm W | 170 mm H | 360mm D

Ağırlık: 10kg

Vay ve Çırpın: 0,20%

Rumble: -75dBhız: 33-1 / 3 ve 45 rpm +/-% 0,1

Bulaşma: 70 sahil rektifiye polivinil kayış

Hız değişimi: hassas hatve kontrollü elektronik

Motor: Harici olarak çalışan 12 Volt Yüksek Torklu senkron

Servis tabağı: PTE'de 23mm

Tabak mili: özel Split-Spindle 

Plakalı rulman: Ayarlanabilir Pirinç Koltuklu Krom Çelik 5mm Rulman, Alüminyum Grafitli İki Grafit Teflon Elastik İç Kılavuz

Akrilik Toz Kapağı dahil

Şebeke kaynağı: 100/115 / 230V, 50 / 60Hz

Güç tüketimi: Maksimum 20W

(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Valore Plus 425, tüm istenmeyen titreşimleri büyük ölçüde azaltmak için tablanın ve motorun yatağı etrafında akıllıca şekillendirilmiş ve kesilmiş 30 mm kalınlığında bir bazaya sahiptir.

Valore Plus 425 plakası 20mm akrilikten yapılmıştır. Tabağın tasarımı, doğrudan en üst düzey Gold Note pikaplarının yanı sıra kategorisinin en iyi ses kalitesini elde etmek için ince işlenmiş 80mm uzun tabla yatağı ve milinden gelir.
Valore Plus 425 plakalı, pikap kaidesine sadece 3mm kapalı kalacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tür küçük tabla / baza paraziti, gürültüsüz dönme stabilitesi ile türbülansın azaltılmasını sağlar.

Valore Plus 425, Gold Note tarafından Darbe Genişliği Modülatör tasarımı hakkında geliştirilen bir 12Volt senkron motora sahiptir ve AC-DC-AC modundaki güç voltajını dönüştürerek, herhangi bir motoru tam anlamıyla iptal eden mükemmel bir bağlantı için iki AC yarı dalgasının en iyi şekilde bağlanmasını sağlar Aynı zamanda en yüksek motor torkuna izin veren direnç ve titreşim. Motorun Güç Kaynağı, 33 ve 45rpm'yi elektronik olarak kontrol eder ve ince hız ayarı, AC gücü olmadan bile seçimi döner tabla belleğinde kalıcı olarak tutar.
Yeni mükemmel cilalı kum saati şeklindeki motor kasnağının yanı sıra, döner tabla kayışının dönmesine izin verir, daha önce hiç olmadığı kadar wow & flutter ve gürültüyü azaltır.

Valore Plus 425, daha esnek 9 ”ton kolların donatılmasına izin veren orijinal giriş seviyesi Valore'dan 25 mm daha geniştir.
Valore Plus 425, Gold Note adanmış 9 ”kol ve Toz Kapağı ile birlikte paket olarak sunulmaktadır.

Valore Plus 425, çok çeşitli prestijli High-End Ses sistemlerinde kullanılmak üzere şüphesiz olağanüstü iyi bir pikaptır, aynı zamanda performans, kozmetik ve verimlilik için tüm ses tutkunları için son derece güvenilir, kullanımı kolay bir pikaptır. .
Valore Plus 425'in kaidesi siyah veya beyaz lake olarak veya talep üzerine gerçek İtalyan deri ile kaplanabilir. Özel bir baskı olarak Valore Plus 425, 30mm kalınlığında şeffaf akrilik kaide ile de mevcuttur, bu da ince el işçiliği ile birlikte harika bir görünüm ile malzemenin özellikle emici kalitesi nedeniyle daha yüksek nemlendirme performansı sağlar.

Sonic Olağanüstü
Yeni Valore Plus 425, son olarak kategorisindeki en iyi Gold Note pikaptır. 20mm kalınlığında akrilik tabla, ekstra uzun tabla mili ve yüksek kaliteli tabla yatağı doğrudan üst düzey Gold Note pikaplarından gelir. Döner tabla kaidesi için 3 mm'lik kapalı tabla, gürültüsüzlüğü büyük bir gürültüsüz dönme stabilitesi ile azaltır.

Yüksek Kalite Performansı
Son derece verimli, yüksek torklu gürültüsüz motora sahip 12 Volt senkron motor, Valore Plus 425'in mükemmel yumuşak dönüş stabilitesine sahip olmasını sağlar. Elektronik ince hız ayarı, pikapın tüm ses sisteminde mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlar.

Zarif
Valore Plus 425 tasarımı, ayırt edici ve kendine özgü modern bir güzellik için çok sofistike bir el sanatları çalışmasına sahiptir.
30mm kalınlığında kaide, tüm titreşim problemlerini ortadan kaldırmak için akıllıca kesilir ve şekillendirilir, standart pikapları da etkiler.
Valore Plus 425'in kaidesi siyah veya beyaz lake olarak veya talep üzerine gerçek İtalyan deri ile kaplanabilir. Özel sürüm olarak Valore Plus 425, 30mm kalınlığında şeffaf akrilik bazalı da mevcuttur.

Bir değerlendirme yazın

GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut

GOLD NOTE Valore 425 Plus ( B-5 Tonearm ) Walnut