WhatsApp Destek Hattı
Goldring E4 Genişlet
Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4
  • Goldring E4

Goldring E4 (MM)

GoldringGoldring

CA4576

Yeni

TÜRK LİRASI15 158 TL
EURO435 €
DOLAR470 $
POUND370 £

Goldring E4

Goldring, amiral gemisi E Serisi devingen mıknatıslı (MM) kartuşunu tanıttı: E4. Tüm modern ve orta seviye pikaplar için nihai yükseltme aracı olarak tasarlanan E4, E Serisi mühendisliğinin ve performansının zirvesini temsil ediyor.

E4, bütçeye uygun ve orta seviye pikapların çoğunda bulunan tipteki tüm orta ila yüksek kütleli tonarm'larla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca serideki diğer E Serisi kartuşlarla aynı yüksek kaliteli çekirdek kullanılarak üretildiği için E4, hem eski bir kartuşu bütünüyle yükseltmek isteyenler hem de mevcut E Serisinin performansını artırmak isteyenler için idealdir. kalemi değiştirerek kartuşu değiştirin.

 

Öne çıkanlar

Yeni süper eliptik çıplak elmas prob ucu,  'bağlı' eliptik alternatiflere göre daha düşük etkili uç kütlesi, geliştirilmiş sağlamlık ve daha iyi yüksek frekanslı ayrıntı alımı özelliklerine sahiptir.

İçi boş alüminyum konsolun hafifliği ve üstün sertliği, prob ucunun orta ila yüksek frekansları daha yüksek doğrulukla izlemesine olanak tanır. 

Manyetik Dubleks Teknolojisi™,  stereo oluğun daha doğru bir şekilde transkripsiyonunu sağlar ve bu da daha doğru bir ses sahnesi sağlar

Uzman ayarlama olanağı : Çoğu tasarımın aksine E4, üretim süreci sırasında mikro ayarlamaların yapılmasına olanak tanır ve her kartuşun Goldring fabrikasından optimize edilmiş kanal dengesi ve çapraz konuşma ayarlarıyla çıkmasını sağlar

Yeni süper eliptik çıplak elmas kalem

E4, tek bir homojen elmas parçasından kesilmiş ve parlatılmış, yalnızca 7,6 x 18 mikron (0,3 x 0,7 mil) boyutunda 'çıplak' süper eliptik bir prob ucuna sahiptir. Bu, geliştirilmiş sağlamlığa sahip daha düşük etkili bir uç kütlesi sağlar; bu da, yüksek frekanslı ayrıntıları alma yeteneğinin, 'bağlı' eliptik prob ucu alternatifiyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde iyileştirildiği anlamına gelir. Yüksek frekanslı oluk modülasyonlarını takip ederken 'yanlış izleme' veya aşma olasılığı çok daha azdır ve ince cilalanmış 7,6 mikronluk profili nedeniyle, sıkı bir şekilde paketlenmiş iç oluklara daha etkili bir şekilde sığabilir. Daha düşük distorsiyon, gelişmiş geçici yanıt ve düz frekans yanıtının tümü, fiyatı karşılaştırılabilecek herhangi bir alternatifle karşılaştırıldığında üstün kaliteye katkıda bulunur.

 

Teknik Özellikler

Frekans Aralığı 20 Hz – 20 kHz

Kanal Dengesi < 1,5 dB @ 1 kHz

Kanal Ayırma > 20 dB @ 1 kHz

Hassasiyet 3,5 mV (1 kHz @ 5 cm/s)

Statik Uyumlulukb20 mm/N

Dikey İzleme Açısı 20°

Kalem Yarıçapı 7,6 mikron (0,3 x 0,7 mil)

Kalem Tipi Çıplak eliptik

Yük Direnci 47 kΩ

Yük Kapasitesi 100 – 200 pF

Dahili Endüktans 400 mH

Dahili Direnç 410 Ω

Kartuş Ağırlığı 6,9 g

Sabitleme Merkezi 12,7 mm (0,5 inç)

Çalma Ağırlığı 1,5 – 2,5 g (1,75 g önerilir)

Bir değerlendirme yazın