WhatsApp Destek Hattı
Rega Ania Pro Genişlet
Rega Ania Pro
  • Rega Ania Pro
  • Rega Ania Pro
  • Rega Ania Pro
  • Rega Ania Pro

Rega Ania Pro

RegaRega

CA4857

Yeni

TÜRK LİRASI40 573 TL
EURO1 161 €
DOLAR1 260 $
POUND995 £

Rega Ania Pro

Rega MC kartuş serimizin en yeni üyesi Ania Pro, gelişmiş Vital profilli çıplak elmas kalemimizi kullanıyor. Bu profil, vinil yüzeyden mümkün olduğunca fazla ayrıntı çıkarmak için tasarlanmıştır. Ania Pro, iyi dengelenmiş ve ayrıntılı bir performans sunmak için sıkı bas, sıcak orta aralıklar ve doğru üst uç frekanslar sunar.

Öne çıkanlar

Hayati profil çıplak elmas

Alüminyum konik konsol

Demir mikro çapraz montaj

Dünyanın en küçük MC jeneratörlerinden biri

Son teknoloji yüksek güçlü Neodimyum mıknatıslar

0,018 mm ince telden yapılmış bobin

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

 

MC serisinin geri kalanında bulunan benzersiz elle sarımlı mikro bobinimizi kullanan Ania Pro, benzersiz bir PPS son derece sert gövdeye yerleştirilmiştir, bu da doğru yapıyı ve Rega'nın kafa kabuğuna optimum bağlantıyı sunan üç noktalı sabitleme yöntemini garanti eder. Çıkıntıyı otomatik olarak ayarlar.

Yeni gövde, dahili ince kabloları korumak için CAD tasarımlı, kırmızı sert bir kapakla korunmaktadır, bu da montaj sırasında kullanımı güvenli ve risksiz hale getirir. Ania Pro'da süper yüksek güçlü, neodim mıknatıs ve üzerine titizlikle elle sarılmış bir bobin bulunur. Bu minyatür düzenek, plak oluğunu takip etme konusunda bize daha fazla özgürlük sağlayarak plaktan daha fazla ayrıntının çıkarılmasını garanti eder. Tüm bu özellikler, plağınıza daha önce hiç olmadığı kadar bağlanmanızı sağlayacak dengeli ve dinamik bir performans sunmak için bir araya geliyor. Ania Pro, Planar 3, Planar 6 veya Planar 8 döner tabla için mükemmel bir ortaktır ve hem Planar 6 hem de Planar 8 için fabrikada takılan seçenek mevcuttur.

Rega'nın Hareketli Bobin kartuş tasarımı, Rega'ya özel olarak tasarlanmış Neodimyum mıknatıs sistemi tarafından desteklenen konsol için benzersiz bir eşkenar dörtgen pivot kullanarak sönümsüz (bağlama teli olmayan) ultra düşük kütleli bir jeneratör elde etme yaklaşımı açısından benzersizdir.

Bu tür bir tasarım, Rega'nın uzmanlık alanı olan sıfır toleranslı tasarlanmış kartuş gövdesi gerektirir ve Apheta 3 ve Aphelion ürünleriyle bu gövdeler, en yüksek kalitede alüminyumdan tek parçadan işlenir. Bu, Rega'nın kırk dört yıllık deneyiminin tamamını gerektiren zor ve pahalı bir süreçtir. Özellikle pivot pedi montaj deliği ile mıknatıs mekanizması montaj deliği ilişkisinin hizalanmasında ve boyutunda gövdenin "sıfır" toleransı gereklidir.

Ania Pro'nun gövdesinde Polifenilen Sülfür (PPS-Fortron) adı verilen benzersiz bir polimer %40 cam kombinasyonu kullanılır. Bu malzemenin özel nitelikleri, her ikisi de Ania'nın performansı için kritik olan, şekil ve kalıplama sonrası boyut açısından sertliği ve stabilitesidir.

 Rega, yalnızca birkaç ay içinde SLA sistemlerini kullanarak tasarladı ve prototipini oluşturdu; bu da tasarım yönünün geçerliliğini kanıtladı.

 

Artık son derece hassas ve uzun ömürlü bir üretim kalıp takımı tasarlamamız gerekiyordu. PPS'nin kalıplanması zor bir polimerdir ve kalıp aletinin nasıl çalıştığına özel dikkat gerektirir. Buna Ania gövdesinin neredeyse kalıplanamaz karmaşık şekli de eklenince Rega mühendisleri ve seçilen alet üreticileri çok önemli bir zorlukla karşı karşıya kaldı. Alet üreticileri, en doğru İsviçre EDM CNC makinelerini kullanan en yüksek teknik beceri seviyesine sahiptir; düzenli müşterileri askeri ve tıbbi endüstrilerdir ve rutin olarak bir mikrona (milimetrenin binde biri) kadar çalışırlar. Bu karmaşık vücut şeklini elde etmek için gerekli olan Rega'nın şimdiye kadar tasarladığı en karmaşık yüksek basınçlı enjeksiyon kalıplama aleti. Alet, her bir kartuş gövdesini elde etmek için dördünün birbiriyle mükemmel bir eşzamanlılık içinde hareket etmesi gereken sekiz ana parçaya sahiptir. Bu "sanat eserinin" tasarımı ve imalatı tam bir yıl sürdü ve tüm yaşam boyu zanaat tecrübesi gerektiren en kıdemli alet yapımcısı tarafından özel olarak yapıldı.

 Bu özel PPS gövdeyi, yüksek teknik özelliklere sahip paslanmaz çelik eklentiler, benzersiz eşkenar dörtgen pivot sistemi, denenmiş ve test edilmiş yüksek performanslı, elmas uçlu eliptik prob ucu konsolu ve düşük kütleli hareketli bobin jeneratör düzeneğiyle birleştirin; yeni pazar lideri müzikalite, performans, hız, Bu fiyata daha önce hiç olmadığı kadar netlik ve ayrıntı.

Teknik özellikler

Takip basıncı: 1,75 - 2,00 gr

Giriş yük empedansı: 100Ω

Çıkış empedansı: 10Ω

Nominal çıkış voltajı: 350 uV

Kanal dengesi: ≥ 20 µV

Ayrılma: ≥ -29 dB

Ağırlık: 6 gr

AYARLANABİLİR MC AŞAMALARI İÇİN YÜKLEME AYARLARI

İç direnç: 100Ω

Kapasite: 1000pF

Kazanç ayarı: Yüksek (Rega fono aşamaları için 'Açık' konumu)

Bir değerlendirme yazın

Rega Ania Pro

Rega Ania Pro