WhatsApp Destek Hattı
Rega Ania Genişlet
Rega Ania
  • Rega Ania
  • Rega Ania
  • Rega Ania
  • Rega Ania
  • Rega Ania

Rega Ania

RegaRega

CA4860

Yeni

TÜRK LİRASI27 729 TL
EURO793 €
DOLAR861 $
POUND680 £

Rega Ania

Ania, Apheta ve Aphelion MC modellerimizin başarısından ilham aldı. Ania, serinin geri kalanında bulunan aynı karmaşık elle sarımlı mikro bobini kullanır ve benzersiz bir PPS oldukça sert gövdeye yerleştirilmiştir. Bu gövde, pikap başlığına bağlantıyı optimize etmek için Rega'nın üç noktalı sabitlemesini içeren ve Rega pikap koluna takıldığında çıkıntıyı otomatik olarak ayarlayan olağanüstü derecede hassas bir tasarımdır. Yeni gövde, dahili ince telleri korumak için CAD tasarımlı, şeffaf, sert bir kapakla korunmakta olup, montaj sırasında kullanımı güvenli ve risksiz hale getirmektedir. Ania, süper yüksek güçlü bir neodimyum mıknatısa ve bir demir mikro haç üzerine titizlikle elle sarılmış bir bobine sahiptir. Bu minyatür düzenek, plak oluğunu takip etme konusunda bize daha fazla özgürlük sağlayarak plaklarınızdan daha fazla ayrıntının çıkarılmasını sağlar.

Öne çıkanlar

Demir mikro çapraz montaj

Dünyanın en küçük MC jeneratörlerinden biri

Son teknoloji yüksek güçlü Neodimyum mıknatıslar

Eliptik profil kalemi

Alüminyum konsol

0,018 mm ince telden yapılmış bobin

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

 

Hareketli bobinlerin dünyasına hoş geldiniz

Rega'nın Hareketli Bobin kartuş tasarımı, Rega'ya özel olarak tasarlanmış Neodimyum mıknatıs sistemi tarafından desteklenen konsol için benzersiz bir eşkenar dörtgen pivot kullanarak sönümsüz (bağlama teli olmayan) ultra düşük kütleli bir jeneratör elde etme yaklaşımı açısından benzersizdir. Bu tür bir tasarım, Rega'nın uzmanlık alanı olan sıfır toleranslı tasarlanmış kartuş gövdesi gerektirir ve Apheta 3 ve Aphelion 2 ürünleriyle bu gövdeler, en yüksek kalitede alüminyumdan tek parçadan işlenir. Bu, Rega'nın uzun yıllara dayanan deneyiminin tamamını gerektiren zor ve pahalı bir süreçtir. Özellikle pivot pedi montaj deliği ile mıknatıs mekanizması montaj deliği ilişkisinin hizalanmasında ve boyutunda gövdenin "sıfır" toleransı gereklidir.

Apheta 3'ün yarı fiyatına Hareketli Bobin kartuşu üretmeye karar verdiğimizde özel alüminyum gövde kullanılamıyordu, çok pahalıydı. Çözüm, Polifenilen Sülfür (PPS-Fortron) adı verilen alışılmadık bir polimer/cam kombinasyonunda yatıyordu. Yüzde 40'ı cam olan bu malzeme kalıplanabiliyor ve maliyet sorununu çözebiliyordu. Bu malzemenin özel nitelikleri, her ikisi de Ania'nın performansı için kritik olan, şekil ve kalıplama sonrası boyut açısından sertliği ve stabilitesidir.

Şimdi meydan okuma zamanı.

Rega, yalnızca birkaç ay içinde SLA sistemlerini kullanarak tasarladı ve prototipini oluşturdu; bu da tasarım yönünün geçerliliğini kanıtladı. Artık son derece hassas ve uzun ömürlü bir üretim kalıp takımı tasarlamamız gerekiyordu. PPS'nin kalıplanması zor bir polimerdir ve kalıp aletinin nasıl çalıştığına özel dikkat gerektirir. Buna Ania gövdesinin neredeyse kalıplanamaz karmaşık şekli de eklenince Rega mühendisleri ve seçilen alet üreticileri çok önemli bir zorlukla karşı karşıya kaldı.

Alet imalatçıları en yüksek teknik beceri seviyesine sahiptirler ve en doğru İsviçre EDM CNC makinelerini kullanırlar; düzenli müşterileri askeri ve tıbbi endüstrilerdir ve rutin olarak bir mikrona (milimetrenin binde biri) kadar çalışırlar. Bu karmaşık gövde şeklini elde etmek için Rega'nın şimdiye kadar tasarladığı en karmaşık yüksek basınçlı enjeksiyon kalıp aleti gerekiyordu.

Alet, her bir kartuş gövdesini elde etmek için dördünün birbiriyle mükemmel bir eşzamanlılık içinde hareket etmesi gereken sekiz ana parçaya sahiptir. Bu "sanat eserinin" tasarımı ve imalatı tam bir yıl sürdü ve tüm yaşam boyu zanaat tecrübesi gerektiren en kıdemli alet yapımcısı tarafından özel olarak yapıldı.

Bu özel PPS gövdeyi, yüksek teknik özelliklere sahip paslanmaz çelik eklentiler, benzersiz eşkenar dörtgen pivot sistemi, denenmiş ve test edilmiş yüksek performanslı, elmas uçlu eliptik prob ucu konsolu ve düşük kütleli hareketli bobin jeneratör düzeneğiyle birleştirin; yeni pazar lideri müzikalite, performans, hız, Bu fiyata daha önce hiç olmadığı kadar netlik ve ayrıntı.

rega-ania-box.jpg

Teknik özellikler

Takip Basıncı: 1,75 - 2,00 gr

Giriş Yük Empedansı: 100Ω

Çıkış empedansı: 10Ω

Nominal çıkış voltajı: 350 mikroV

Kanal Dengesi: ≥ 20 µV

Ayrılma: ≥ -29 dB

AYARLANABİLİR MC AŞAMALARI İÇİN YÜKLEME AYARLARI

İç direnç: 100Ω

Kapasite: 1000pF

Kazanç Ayarı: Yüksek (Rega fono aşamaları için 'Açık' konumu)

Bir değerlendirme yazın

Rega Ania

Rega Ania