WhatsApp Destek Hattı
Rega ELYS 2 MM Genişlet
Rega ELYS 2 MM
  • Rega ELYS 2 MM
  • Rega ELYS 2 MM
  • Rega ELYS 2 MM

Rega ELYS 2 MM

RegaRega

CA4149

Yeni

TÜRK LİRASI7 542 TL
EURO242 €
DOLAR261 $
POUND207 £

    rega-youtube-video-.jpg   

ELYS2

rega-elys-2-cartridge.jpg

Hareketli mıknatıs kartuşlarımızın her biri, son derece eğitimli teknisyenlerimiz tarafından en yüksek standartta titizlikle elle monte edilir. Tasarım ve montaj prosedürü, plağınızdan mümkün olduğunca fazla müzik çıkararak tek bir basit hedefe odaklanmıştır.

 

Çok Ödüllü Berraklık

Her Elys 2, elde sarılmış bir çift paralel sargı bobini kullanır. Daha sonra iki bobin seti, çalışan bir stereo üreteç oluşturmak için özel düzenekler üzerinde dikkatlice birleştirilir ve kartuş gövdesine takılır. Paketlemeden veya bir Rega pikapına takmadan önce her bir kartuş, her bir model için tüm katı toleransların karşılandığından emin olmak için iki gün boyunca test edilir ve kontrol edilir. Çok ödüllü Elys 2, rakipsiz netlik, ilgi çekici stereo görüntüleme ve sizi plak koleksiyonunuzla daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaştıran doğal bir dinamik performans sunar. Planar 2'niz için mükemmel yükseltme ve Planar 3 ve Planar 6 modelleri için ideal partner.

Öne çıkanlar

El yapımı stereo kartuş

Rega 3 nokta sabitleme

Eliptik profil kalemi

Alüminyum konsol

Gelişmiş stereo görüntü için birinci sınıf elle ayarlanan ince kanal dengesi

Hassas Kanal dengesi ±0,3 mV

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

 

REGA YENİDEN İNŞA ŞEMASI

Rega kartuşlarının benzersiz pivot pedi tasarımı, prob ucu muhafazası ile ana gövde arasındaki mekanik bağlantıyı ortadan kaldırarak performansı artırır. Bu, kalemin izleme yeteneğini ve kararlılığını büyük ölçüde geliştirir. Rega kartuşunuza zarar verir veya yıpranmış ise, Rega bayinize götürmeniz veya yollamanız yeterlidir; onlar size yeni bir dirsek, kalem ve pivot pedi takılmış bir yeniden yapılandırma kartuşu sağlarlar. Her yeniden yapılandırma, yeni bir kartuşta olduğu gibi iki gün boyunca tamamen test edilir. Diğer üreticiler tarafından sunulan yedek kaleme eşdeğer olan aşınmış veya hasar görmüş kartuşunuzu takas ettiğinizde, yeniden yapılanma indirimli bir fiyata satılır.

Teknik özellikler

Çıkış: 6,8 - 7,2 mV

Kalem: Eliptik

Sabitleme: 3 nokta sabitleme

Bobinler: ​Yüksek özellikli paralel sargı bobinleri

Renk: Mavi

İzleme Basıncı: ​1,75 gram

Bir değerlendirme yazın