WhatsApp Destek Hattı
Rega Exact MM Genişlet
Rega Exact MM
  • Rega Exact MM
  • Rega Exact MM

Rega Exact MM

RegaRega

CA4150

Yeni

TÜRK LİRASI12 753 TL
EURO409 €
DOLAR441 $
POUND350 £

    rega-youtube-video-.jpg   

EXACT MM

Exact, el yapımı kartuş MM serimizin en üst modelidir. Ulaşılabilecek en sıkı toleranslara göre üretilmiştir ve gelişmiş bir 'Vital' profil (dikdörtgen bir elmas kütükten karmaşık bir ince çizgi mikro zemin) kullanır. Bu gelişmiş profilin, kanalları daha doğru bir şekilde izlemek için benzersiz profilini kullanarak plağınızdan daha fazla müzik çıkarması garanti edilir. Planar 6'ya fabrikada takılmıştır ve Planar 3 ve Planar 8 için ideal bir MM ortağıdır.

Her bir Exact, elde sarılmış en yüksek dereceli paralel bobinlerden bir çift kullanır. Seçilen bobin seti, hareketli mıknatıs aralığında mümkün olan en sıkı kutup boşluğunu oluşturmak için özel bir aparata dikkatlice monte edilmiştir. ±0,1 mV gibi inanılmaz bir ince kanal dengesi rakamına ulaşan Exact, mıknatıs serimizde bulunan en iyi stereo görüntüyü ve en yüksek çıkışı sunar. Bu test süreci, diğer mıknatıs modellerinden üç kat daha uzun sürebilir, ancak artan doğruluk, gergin bas ve keskin tiz deneyimleyeceğiniz için çabaya değer. Eşsiz Rega üç noktalı montaj sisteminin (çıkıntıyı otomatik olarak ayarlayan ve Rega kollarındaki tonearm baş kabuğuna montajın sertliğini artıran) eklenmesi, Exact'i üstten hareketli mıknatıs kartuşumuz yapan şeydir.

Öne çıkanlar

El yapımı stereo kartuş

Rega 3 nokta sabitleme

'Hayati' çıplak elmas profili

Alüminyum konsol

Optimum stereo görüntü için nihai elle ayarlanan ince kanal dengesi

İnce kanal dengesi ±0,1 mV

Üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti

 

REGA YENİDEN İNŞA ŞEMASI

Rega kartuşlarının benzersiz pivot pedi tasarımı, prob ucu muhafazası ile ana gövde arasındaki mekanik bağlantıyı ortadan kaldırarak performansı artırır. Bu, kalemin izleme yeteneğini ve kararlılığını büyük ölçüde geliştirir. Rega kartuşunuza zarar verir veya yıpratırsanız, Rega bayinize götürmeniz veya yollamanız yeterlidir; onlar size yeni bir dirsek, kalem ve pivot pedi takılmış bir yeniden yapılandırma kartuşu sağlarlar. Her yeniden yapılandırma, yeni bir kartuşta olduğu gibi iki gün boyunca tamamen test edilir. Diğer üreticiler tarafından sunulan yedek kaleme eşdeğer olan aşınmış veya hasar görmüş kartuşunuzu takas ettiğinizde, yeniden yapılanma indirimli bir fiyata satılır.

Teknik özellikler

Çıkış: 6,8 - 7,2 mV

İğne Vital' - Dikdörtgen bir elmas kütükten karmaşık ince çizgi mikro taşlanmış

Sabitleme: ​Rega 3 nokta sabitleme

Bobinler: Yüksek özellikli paralel sargı bobinleri

Renk: Sarı

İzleme Basıncı: ​1,75 gram

İç direnç: 47 bin

Kapasitans: 100 pF

Bir değerlendirme yazın