WhatsApp Destek Hattı
Thorens TP 19-1 Pikap kolu Genişlet
Thorens TP 19-1 Pikap kolu
  • Thorens TP 19-1 Pikap kolu
  • PLUS X AWARD - Thorens honored as GERMAN TRADITIONAL BRAND

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

TP19-1 Pikap kolu 

Yeni TP 19-1 pikap kolu iyileştirilmiş performans ve aynı zamanda çok daha iyi bir görünüm ve his yaratmak üzere tasarlandı. Bu yeni kol, şu anda TD 240-2 ve TD 190-2 verisyonları da mevcut olan TD 240 ve TD 190-1’e önemli bir değer katmaktadır.


Yalpa çemberi montajı: Tüm tertibat kesinlikle yamulmaz bir alüminyum çerçeve üzerine monte edildi. Bu hassas rulman teknolojisi, sertleştirilmiş ve cilalanmış çelik iğneler vasıtasıyla bilya yuvalarının içine oturtulmuştur. Hava-uzay araçlarında kullanılan vavigasyon cihazlarında (jiroskop) da aynı teknoloji kullanılmaktadır.

Karşı ağırlık: Karşı ağırlık, onu kol borusundan dekuplajlayarak renklenmeyi azaltan bir sönümleme bileziği içeriyor.

Kafa: Üst düzey sentetik malzemeden imal edilmiş olan kafanın sağlamlığının ve sertliğinin arttırabilmesi için karbon fiber pekiştirme yapılmıştır.
İzleme gücü: Kolun dengesi bütünüyle sağlandıktan sonra, izleme gücü de hassas burma yayı vasıtasıyla ayarlanmıştır. İzleme gücü daima büyüklük ve yöne oranla aynıdır. Böylece plakçaların tamamen aynı düzeyde olup olmaması sorun yaratmaz.

Anti-skating (meyil): Meyil (bias) bir ölçekle münferit olarak ayarlanabilir.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Thorens, PLUS X AWARD  tarafından Alman Geleneksel markası olarak onurlandırıldı 

Thorens, bu yeni yaratılan ödülle onurlandırılan ilk markalar arasında olmaktan gurur duyuyor. Bu ödül, onlarca yıl ve hatta yüzyıllardır ticaretine adanmış Alman markalarına teşekkür ediyor. Thorens 1883'te kuruldu ve bu resme mükemmel bir şekilde uyuyor.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın