WhatsApp Destek Hattı
AUDIO ANALOGUE AAphono Genişlet
AUDIO ANALOGUE AAphono
  • AUDIO ANALOGUE AAphono
  • AUDIO ANALOGUE AAphono
  • AUDIO ANALOGUE AAphono
  • AUDIO ANALOGUE AAphono
  • AUDIO ANALOGUE AAphono

AUDIO ANALOGUE AAphono

Audio AnalogueAudio Analogue

CA3145

Yeni

                           

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI64 660 TL
EURO1 850 €
DOLAR1 987 $
POUND1 564 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

AAphono

( MM - MC )

Yeni AAphono preampli, PureAA serisinin en son çıkan ürünü. Tıpkı AAcento ampli gibi o da Audio Analogue felsefesine mükemmel şekilde uyan bir ürün. Sade tasarımı, mümkün olabilecek en iyi ses performansı, cilasında, malzeme ve parça seçiminde gösterdiğimiz aşırı özen, kolay kullanım özelliği, onu her kalitede pikap ve kartuşla kullanım için ideal kılmakta ve böylelikle size en kıymetli plaklarınızı en iyi şekilde dinleyebilme fırsatı sunmaktadır.  


Teknik özellikleri

AAphono, çift işlevselliğe sahip bir konfigürasyon temel alınarak geliştirildi. Bu özellik ona toplam kazancı (gain) iki ampli arasında paylaştırma olanağı sağlamakta ve böylelikle çok daha kesin ve doğru bir RIAA cevabı elde edilmektedir. Bu parametrede iyi bir sonuç elde edilebilmesi için fazladan çaba sarf edilerek, hatalara tek biçimlilik kazandırmak üzere paralel bir konfigürasyonla yapılandırılmış yüksek kalitede ve düşük toleranslı bileşenler kullanıldı.

Olası LP dalgalanmalarını yok etmek, kazanç katlarına nüfuz edebilecek güçlü alt frekans salınımlarını ortadan kaldırmak için birinci ve ikinci ampli arasına bir sesaltı (subsonic) filtresi eklendi. Devre tasarımına son katta kaydırma düzeltici, güç kaynağı katına çok sayıda filtre eklendi. Dijital bölümü ve sol ve sağ analog bölümleri desteklemesi için cihazda bulunan üç adet toroidal transformatör toprak bağlantılarını ayrık tutmaktadır.

Tüm pasif bileşenler özenle seçilmiştir. RIAA dalga dengelemesi için kullanılan kapasitörlerin hepsi toleransı düşük plastik filmdendir. AAPhono çok yönlü ve kullanımı kolay bir cihazdır. MM kartuşlar için giriş kapasitansını ve rezistansını ayarlamak mümkündür, MC kartuşlar için ise giriş rezistansı ayarı mevcuttur. Bu ayarlar sadece cihazın altında, ön panelin hemen arkasında bulunan ilgili düğmelere basılarak kolayca yapılabilmek, herhangi bir şey söküp takmaya ya da çok sayıda farklı düğmeye basmaya gerek kalmamaktadır.

Yapılan ayar cihaz kapatıldığında ya da güç ağıyla bağlantısı kesildiğinde bile aynı şekilde kalmaktadır.  

Teknik özellikleri

Kanallar : 2

MM kazancı : (@ 1KHz)40 dB

MC Kazanç : (@ 1KHz)60 dB

Frekans tepkisi : (+/- 0.25dB)10 Hz - 20 KHz

MM SNR85 dB

MC SNR65 dB

Bekleme güç tüketimi : (230VAC)0,7 W

Boyutlar : (YxGxD)87, 220, 372 mm

Ağırlık : 5,8 Kg

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

AUDIO ANALOGUE AAphono

AUDIO ANALOGUE AAphono