WhatsApp Destek Hattı
GOLD NOTE PSU-10 Genişlet
GOLD NOTE PSU-10
  • GOLD NOTE PSU-10
  • GOLD NOTE PSU-10
  • GOLD NOTE PSU-10
  • GOLD NOTE PSU-10
  • GOLD NOTE PSU-10

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

Gold-Note-Logo.jpg

PSU-10

Harici Endüktif Güç Kaynağı

PH-10 fono aşamasının ses performansını artıran harici güç kaynağıdır.

Birinci kalite ses sınıfı bileşenlerle üretilmiş olan PSU-10, negatif ve pozitif yüksek akım katlarını süren çift endükleyici tarafından güç sağlanan bir dual boğma tasarımına sahip olmasının yanında analog katında endüktif filtresi de bulunuyor.

Gold Note’a tescilli Dual Chokes Tasarımı (Dual Boğma) AA güç sisteminden gelmesi olası her türlü elektrik gürültüsünü bertaraf edecek şekilde sinyal voltajlarını kusursuz şekilde filtreler.

PSU-10, PH-10 fono katını elektromanyetik parazitlerden koruyarak onu AA güç sisteminden etkili bir şekilde yalıtabilmek için devasa bir güç kaynağından faydalanmaktadır.

Daha gerçekçi bir high-end ses performansı ve salt dinleme keyfi,  son derece düşük bir gürültü oranını, daha iyi dinamikleri, daha iyi çözünürlüğü ve daha iyi detayları güvence altına alan bol ve ultra temiz güç sayesinde elde edilmektedir.   

PSU-10 aynı zamanda PH-10’un her detayı eksiksiz şekilde algılayıp işlemesine yardımcı olduğundan sonuçta ortaya dinamikler, çözünürlük ve gerçekçilik bakımından üst seviyede bir plak dinleme deneyimi çıkıyor. 

Çok kaliteli güç sağlayabilen PSU-10’da bulunan toplamda 4 transformatörün üçü tamamen güç kaynağına ayrılmış, birisi ise endüktif filtreye atanmıştır.

Teknik özellikler

Dört raylı ses sınıfı güç kaynağı

Dört ultra düşük gürültü voltaj regülatörü

+ 12V, + 5V dijital

+/- 14V için analog için endüktif gürültü gidericili

MAKSİMUM ÇIKIŞ VOLTAJI DEĞİŞİMİ : % 0,05

HAT GÜRÜLTÜSÜ REDDİ : > 80dB

ORTAK MOD GÜRÜLTÜ REDDİ : > 80dB

TAM GÜÇ YANIT SÜRESİ : <2,5µsn

GÜÇ KAYNAĞI : 100V - 120V / 220V - 240V, otomatik seçimli

Nominal güç: 25W

Dinamik güç:> 50W

Bekleme gücü: <1W

BOYUTLAR : 200mm G 80mm Y 260mm D

AĞIRLIK : 3Kg net 4Kg kutulu

FİNİŞ : Siyah, Gümüş veya Altın Fırçalanmış Alüminyum(Bilgiler CAN HIFI sitesinden alınmıştır)

      

PH-10 ( MM - MC ) için geliştirilmiştir

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Gold Note sisteminizi geliştirmek için tasarlanmıştır ve Gold Note kreasyonlarının modüler tasarımının bir parçasıdır.

Tüm özel harici güç kaynakları, Süper Endüktif Dual Choke hibrit tasarımla geliştirilmiştir. Analog aşamada endüktif bir filtre ve hem negatif hem de pozitif yüksek akım aşamalarını süren çift indüktörden güç alan ikili bir jikle tasarımına sahiptirler.

Gold Note'un tescilli Dual Choke tasarımı, AC güç sisteminden gelen herhangi bir paraziti ve elektriksel gürültüyü ortadan kaldırmak için sinyal voltajlarını mükemmel şekilde filtreler.

Muazzam güç kaynakları ile AC güç şebekesinden bir kalkan sağlarlar. Tam bir yalıtım elde edilerek, elektroniklerin en iyi performansı göstermesi için ideal bir çalışma ortamı yaratılır.

Üretilen büyük ve ultra temiz güç, en iyi gerçekçilik ve müzikaliteyi garanti eden gürültü azaltma, daha fazla dinamik, daha iyi çözünürlük ve daha ince ses ayrıntılarını geliştirir.

PH-10 fono aşamasına adanmış PSU-10, 4 ultra düşük gürültü voltaj regülatörü ile 4 güç kaynağı aşamasına sahiptir. Cihaz, 4 transformatörden güç alır (3'ü güç kaynağına tahsis edilmiştir ve 1'i endüktif çift kısma özel filtresi için).

Bir değerlendirme yazın

GOLD NOTE PSU-10

GOLD NOTE PSU-10