WhatsApp Destek Hattı
Denon DP-400 Genişlet
Denon DP-400
  • Denon DP-400
  • Denon DP-400
  • Denon DP-400
  • Audio-Technica-WM670SP
  • Denon DP-400 BOX
  • Denon DP-400
  • Denon DP-400 Black

SATILDI

Denon DP-400

DenonDenon

CA3998

Kullanılmış

      kutu-acılısı_inboxing.jpg      

     

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, AT iğne takılıdır (iğne kesinlikle hiç kullanılmamıştır, pikap başka iğne ile kullanılmıştır), orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

DP400

Hassas ses üretimi için otomatik hız sensörlü Denon DP-400 Hi-Fi pikap ile vinil tutkunuzu yeniden keşfedin. Güçlü yapı ve zarif tasarım, mevcut Denon Tasarım Serisine sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. S-Shape kavisli tonearm otomatik olarak kalkar ve plak oynatmanın sonuna geldiğinde platoyu durdurur. Ağırlıklı, kayış tahrikli plato, orijinal kayda sadık hassasiyetle 33 1/3 rpm, 45 rpm veya 78 rpm kayıtları destekler. Entegre fono ekolayzır, değerli albümleriniz için ayrıntılı, doğru reprodüksiyonla açık, saran bir ses alanı oluşturur. MM kartuşu içerir. Özel, çıkarılabilir toz kapağı plak standı olarak görev yapar.

 

Hız seçici

33 1/3 rpm, 45 rpm ve 78 rpm'de oynatmayı destekler. Tüm plak koleksiyonunuzu kolayca çalın ve  vintage 78'liklerinizin bile tadını çıkarın. 

Kolay Kurulum ve Çalıştırma

Acemi veya tecrübeli plakseverler için kutunun açılması ve hızlı bir şekilde çalışması dakikalar alır. Denon Tasarım Serisi dahil DP-400'ü en sevdiğiniz amplifikatöre veya sisteminize takın ve hemen plak dinlemeye başlayın, bu kadar kolay.

 denon-dp-400-black.jpg

Özel, Çıkarılabilir Çift Amaçlı Toz Kapağı

Çıkarılabilir toz kapağı, ekli kapaklarla ilişkili müzik kalitesini etkileyen titreşim sorunlarını ortadan kaldırırken, DP-400'ün genel estetiğini yükselten modern bir tasarıma sahiptir. Albüm kapağınız için bir stand olarak kullanarak, toz kapağını birlikte verilen tabana dik olarak yerleştirin ve gururla arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin.

 

Fono Ekolayzer

Dahili fono ekolayzır, sevdiğiniz plak koleksiyonunuzu canlandıran ve sanatçının istediği gibi orijinal kayda sadık kalan açık, ayrıntılı bir ses sahnesi yaratır.

Kartuş Seçenekleri

Daha hassas dinleme ve müzikal ayrıntılar için bir MM kartuşu içerir. Piyasadaki en çok satan kartuşun üreticisi olarak, Denon DP-400 pikapının keyfini güvenle çıkarın. Bir MC kartuşu ile dinlemeyi tercih ediyorsanız, mevcut MM kartuşunu ses tercihlerinize uyacak şekilde kolayca değiştirin. Nasıl dinlemeyi seçerseniz seçin, ikonik Denon ses kalitesinin keyfini çıkarın.

 

 Ağırlıklı, Otomatik Sensörlü Kayışla Çalışan Plato

Entegre otomatik sensör platoyu doğru bir şekilde kontrol ederek çalma sırasında istenmeyen hız dalgalanmalarını önler. Tam olarak sanatçının icra ettiği ses üretiminin keyfini çıkarın.

 Kompakt Boyut

DP-400, mevcut Hi-Fi sisteminize sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde üretilmiştir. Kompakt olmasına rağmen, Denon'dan beklediğiniz güçlü, ayrıntılı sesi sağlar.

 Sofistike Tasarım Serisi Estetik

Popüler Denon Tasarım Serisi ile sorunsuz bir şekilde birleşen DP-400, sofistike bir form faktörü ve sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı alüminyum malzemeler modern bir estetik sunar. Zarif tasarımlı Hi-Fi sisteminizi tamamlamak için onu Denon Tasarım Serisinin geri kalanıyla eşleştirin.

 

 Teknik özellikler

Anma çıkışı: 2.5 mV / 1 kHz

Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

SN oranı: 65 dB

Anma çıkış ses EQ: 150 mV / 1 kHz

Frekans Aralığı Ses EQ: 20 Hz - 20 kHz

Maksimum Boyutlar (W x D x H) mm: 414 x 342 x 132

Ağırlık (kg): 5.8 (w/ Dust cover)

  Kutu içeriği

Pikap ve kol

AT Başlıklı kartuş

Servis tabağı

Mat

AC güç adaptörü (takılı 59" DC kablosu)

5 AC güç fişi (ABD/İngiltere/AB/AU/JA)

45 dev/dak adaptör

Karşı ağırlık

39" Stereo RCA kablosu ve topraklama kablosu

Toz kapağı

Toz kapağı standı

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Güvenlik talimatları

Garanti Bilgileri

Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde "ilklerin" derin bir mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.

pikap-turntable-camarossaudio-review.jpg

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Denon DP-400

Denon DP-400