WhatsApp Destek Hattı
Pioneer PL-L1 Genişlet
Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1
  • Pioneer PL-L1

Pioneer PL-L1

PioneerPioneer

CA2327

Kullanılmış

     

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, tüm kriterleri ile koleksiyon standartlarındadır, %100 orijinaldir, iğnesiz satıştır, dünyada ki 100 taneden biridir, sadece Japonya için üretilmiştir, mağazamızda dinleyebilirsiniz.

MADE IN JAPAN

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI270 697 TL
EURO7 500 €
DOLAR8 190 $
POUND6 311 £

Pioneer_-_Logo_%26_Name__77679_zoom%5B1%

PL-L1

Şimdiye kadar ki doğrusal bir DD> kolu geliştirip taşıyarak çözen en iyi lineer pikap

Sağlam kol tabanının hassas ve sakin bir şekilde yatay olarak yer değiştirmesi için Pioneer'in geliştirdiği lineer DD kolu taşınır ve bununla birlikte zararlı bir gürültü ve salınım sağlayan faktör uygulamaya konulur ve ortadan kaldırılır.
Doğrusal DD kolu elektrik itme ile manyetik itme gücünü olduğu gibi bir translasyon hareketine değiştirebildiğinden, yapısalı çok sağlam hale geldi ve temel olarak eski bir şemadan farklıdır ve döner bir motor başlatılır, dişli bir dişli, , gibi kayış, ip veya yayılma organizasyonları da gereksiz olabilir ve kol tabanı doğrudan sürülebilir.

Kol tabanının kesinlikle bir kayıt ses izi izleyen iğne noktasının göç miktarına, takip etmediği kol sapma algılama organizasyonu [CD'leri ve bir kolu kol taksit parçası ile birleştirdiğine göre takip etmek için ] sahiplenildi. Bu algılama çıkışını diferansiyel yükselticiye uygulayarak, gerekli miktarda elektrik akımı sağlayan servo sistem oluşturulur.
Ve bu kol sapma algılama açısı 0,2 derecelik bir dakika açısı olduğundan, hızlı bir düzeltme mümkündür, ayrıca, sadece kayıt iç çevresinin değil, aynı zamanda çevrenin yönelimini de doğru bir şekilde yapmak için bir yanıt düzeltmesi yapmak mümkündür. bir kol sapma saptama organizasyonu, eksantriklik izi ile bir kayıt yapsa bile, iğne noktasına gereksiz yan basınç uygulanmasıyla ilgilenmez ve yüksek izlenebilirlik gösterir.

Doğrusal bir DD kolu ile, döner kol teslimatı parçası ile kenetlenmiş jeneratörün çıkış voltajı ile her iki durumda bir servo sistemi kullanılır ve yumuşak kol teslimatı yapılabilir.
Bir kol teslim düğmesine parmağınızla hafifçe dokunan ve onu ona çeviren ve [hız / o] yeterli ve döndürülmüş olan yön ve hıza göre, bir kol bir operasyonu hareket ettirir ve bir parmak ucu hissi bir kol hareketi olduğu gibi. Bu nedenle, bir kaydın ortasından alınıp bir performans serbestçe başlatılabilir.
Bu kol dağıtım organizasyonu, bir rekor performans sırasında işlenmemiş bir güvenlik tasarımı olarak hizmet ettiğinden, iğne noktasına ve kazara bir kayda zarar vermenin bir önemi yoktur.
Ayrıca, bir kol sapma tespit organizasyonu ve her iki durumda da servo otomatik olarak çalıştığı ve bir kolun parmak kancasıyla sağa ve sola hareket ederek kol tabanını hareket ettirdiği için, aynı işlem manuel bir oyuncu ile aynı hisle mümkündür.

Simetrik düz kol bir kol olarak benimsenmiştir.
Etkili uzunluğun kısa kısa tipi olduğundan, bir kolun atalet kütlesi küçülürken, eşdeğer bir kütle de azaltılır ve izlenebilirlik artar.
Malzeme, bükülme manipülasyonunu gerçekleştirmediği, bir boru içindeki bozulmasının azaldığı ve zararlı titreşimi kontrol ettiği için yüksek yoğunluklu bir alüminyum alaşımdır.
Stylus-kuvvet izlenimi dinamik denge düzenini benimsemiştir.
Ayrıca, evrensel kolu çeşitli kartuşlarla donatmak mümkündür.

Yeterli yoğunluk veren 1.4 kg'lık kol tabanı kol tabanı olarak benimsenmiştir.

Kol yüksekliği ayar mekanizması benimsenir ve kullanılacak kartuşa göre uygun bir dikey izleme açısı elde edilir.

SH ve rotorun destek noktasını (yatağını) döner tablanın hemen altına taşıyan rotor (Stable Hanging Rotor) şeması bir aktüatör olarak benimsenmiştir.
Bir sentroidin ve destek noktasının yeri çoğunlukla bununla çakışır ve [pikapın] ふ ile durur.

1/4 dönüş (yaklaşık 1 saniye) içinde atalet kütlesi 380 kg-cm2 pikapın sabit hızlı tahrikini gerçekleştiren yüksek torklu fırçasız DC servo motor, bir motor olarak benimsenmiştir ve 1,5g prob ucu kuvvetlerinin yaklaşık 150 görevi olan ton kolunun yük yoğunluğunda dönme frekansı değişikliğine neden olmaz.

Bir ulumaya karşı önlem alan yüksek yoğunluklu iğne yapraklı ağaç yonga levha, kabin olarak kabul edildi ve yüksekliği 6 mm'ye kadar ayarlanabilen büyük boyutlu izolatör, izolatör olarak kabul edildi.

Özel DC motorunu benimseyen elektronik kol yükseltme organizasyonunu kabul etmek ve bir kolu sorunsuz bir şekilde yukarı ve aşağı hareket ettirmek mümkündür.
Ayrıca, bir döner tabla aynı zamanda derhal durdurulur, aynı zamanda bir kolun bir tahtanın yüzeyinden hemen yüzdüğü ve bir rekor performansının sona ermesinden sonra bir kol otomatik olarak gerçekleştirdiği elektronik otomatik yukarı organizasyonu da taşır.
Temas eden tip olmadığından iğne noktasına aşırı yan basınç uygulanmaz.

Yüksek oksijensiz-yüksek iletkenlik-bakır iletkenlik hattı, bir sinyal iletim sisteminin tüm kabloları olarak benimsenmiştir.
Ayrıca, çıkış jakı ve terminal pimi altın kaplamadır.

5mm kalınlığında akrilik kapak kullanılmıştır.

camarossaudıo.png

Bir değerlendirme yazın

Pioneer PL-L1

Pioneer PL-L1