WhatsApp Destek Hattı
THORENS TD 190-2 Genişlet
THORENS TD 190-2
  • THORENS TD 190-2
  • Ortofon OM-10
  • THORENS tp-19-1
  • THORENS TD 190-2
  • THORENS TD 190-2
  • THORENS TD 190-2
  • THORENS TD 190-2
  • THORENS TD 190-2

THORENS TD 190-2

Thorens Thorens

CA3251

Yeni

                

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI6 213 TL
EURO642 €
DOLAR769 $
POUND558 £

yetkili satıcı camarossaudio.jpg

Kapalı kutu, adınıza faturalı, resmi distribütör garantili

TD 190-2

Tam otomatik - ORTOFON OM-10 Kartuş - TP-19-1 Kol

TD 190-2, TD 170-1'in ağabeyidir. Şasi ve döner tabla, teraziye daha fazla ağırlık katar ve elektronik olarak kontrol edilen DC motorla birlikte, hassas keman sesleri veya güçlü gitar seslerini tercih etseniz de, daha yumuşak çalışma ve daha iyi bir ses sağlar.

TD 190-2'nin şasisi, küçük kuzeni TD 170-1'den pek farklı değil. Basit, sağlam ve genel olarak çok temiz. Biraz ağırlığı olduğu için TD-190-2 hemen hemen her yüzeye rahatça oturacaktır. Renkler açısından, üzerinde düşünülmesi gereken pek çok seçenek yok. Vintage görünüme çok iyi uyan siyah yapılı emaye kaplama sunulur.

Bu, ne kadar modern veya klasik olursa olsun, iç tasarımınıza uyacak döner tabla türüdür. Bununla birlikte, hepsi görünüş değil. Yapı kalitesi etkileyicidir, bu da biraz daha yaklaştığınız anda görülebilir.

Özellikleri

TD serisi döner tablaların bilindiği şeylerden biri, tam otomatik yapılarıdır. Bu anlamda TD 190-2, Thorens'in sunduğu en sağlam modeldir. Hem kaide hem de tepsi, TD 170-1'e kıyasla çok daha ağırdır, yani çeşitli müzik türlerini dinleyebilir ve ses sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Elektronik olarak kontrol edilen DC motoru düz bir kayış tahrikiyle eşleştirmiş ve böylece sorunsuz bir çalışma sağlamışlardır. Tonearm de biraz daha karmaşıktır ve standart monoblok yerine modüler bir tasarıma sahiptir. Bu şekilde, fabrika olanı zevkinize uymuyorsa, istediğiniz herhangi bir kartuşu takabilirsiniz.

Kartuşlardan bahsetmişken, ünite ile birlikte gelen Ortofon OM10'dur. TD 190-2 tam otomatik olmasına rağmen ton kol dengesi açısından biraz daha fazla ayara izin veriyor.

Verim

En sevdiğiniz plağı açtığınızda, fark edeceğiniz ilk şey, kulağa ne kadar iyi geldiğidir. İğne plak,a çarptığı anda, orta sınıf bir otomatik pikap olduğunu hemen unutacaksınız. Bu ağır gövde, pürüzsüzlük ve tutarlılık açısından harikalar yaratıyor.

Thorens, PLUS X AWARD  tarafından Alman Geleneksel markası olarak onurlandırıldı 

Thorens, bu yeni yaratılan ödülle onurlandırılan ilk markalar arasında olmaktan gurur duyuyor. Bu ödül, onlarca yıl ve hatta yüzyıllardır ticaretine adanmış Alman markalarına teşekkür ediyor. Thorens 1883'te kuruldu ve bu resme mükemmel bir şekilde uyuyor.

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın