WhatsApp Destek Hattı
Primare DD35 Genişlet
Primare DD35
  • Primare DD35
  • Primare DD35 Titanium
  • Primare DD35 Inputs
  • Primare DD35 Remote control
  • Primare DD35 Inside
  • Primare DD35 Black

Primare DD35

PrimarePrimare

CA3599

Yeni

STOK TÜKENMİŞTİR

Daha Fazla Detaylar

       

DD 35 CD Transport

DD35, son teknoloji ürünü düşük rezonanslı özel CD sürücüsü ve ultra düşük gürültülü dijital çıkış kullanan tam boyutlu özel bir CD transportdur.

 

Teknoloji

DD35, düşük rezonans sürücüsü ve ultra düşük gürültülü dijital çıkışı sayesinde hemen hemen her sisteme üstün dijital aktarım yetenekleri sağlar ve onu modüler ürün serisindeki herhangi bir model için mükemmel bir ortak yapar: PRE35 preamplifikatör, I35 ve I25 entegre amplifikatörler gibi.

 

Son teknoloji TEAC'a özel CD sürücüsü, kendi ayrı güç kaynağına sahip dijital çıkış aşamasına titreşimsiz bir sinyal sağlayarak, seçilen dijitalden analoğa dönüştürme aşaması için en eksiksiz ve gürültüsüz sinyalin üretilmesini sağlar.

 

Öncelikli olarak PRE35 preamplifer, I25 ve I35 entegre amfi platformları gibi en yeni Prisma ürün yelpazemizle kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da DD35, en yüksek kalitede CD disk dijital sinyalinin gerekli olduğu her sistemde kendine yer bulacaktır.

 

İskandinavya'nın görünümü ve hissi

Ürünlerimizin her yönünün  görünüşleri, kontrollerin tatmin edici hissi Primare ile yaşamanın genel deneyimine katkıda bulunduğuna inanıyoruz. Sonuç olarak, Primare ürünleri, İskandinav tasarımının ayırt edici özelliklerini yansıtır ulaşılabilir ve anlaşılması kolay işlevsellik ile basit, zarif tasarımlar.

Buna bir örnek, kullanıldığında en iyi dokunma hissini sağlamak için özenle hazırlanmış kontrol düğmeleridir - çok büyük veya çok küçük, çok yumuşak veya çok sert veya ön panelin yüzeyine yakın veya uzak olmayacak şekilde ne çok fazla ne çok az, her şey denge, orantı ve uyum içindedir.

 

Modüler Tasarım ve Sistem Oluşturma

Hem şimdi hem de gelecekte tam olarak doğru özelliklere sahip olmak için mümkün olduğunda modülerlik sunmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Modüler tasarım, I25 ve I35 modüler entegre amplifikatörlerin yanı sıra tümü DAC ve Prisma modülleri ile güncellenebilen PRE35 modüler preamplifikatörde ve ayrıca Prisma modülüne sahip olabilen CD35 CD çalarda öne çıkar.

Sonuç olarak, herhangi bir sistem ihtiyacına en uygun cihaz seçimine izin vermek için dikkatlice düşünülmüş bir dizi model ve konfigürasyon sunabiliyoruz. Örneğin, Prisma modülünün takılı olduğu bir CD35, analog ve dijital aşamaların ayrılmasına izin veren bir I35 entegre amplifikatör ile eşleştirilebilir. Veya, DAC ve Prisma modüllerinin kurulu olduğu bir I35, bir DD35 CD transport ile eşleştirilebilir ve bu , ister analog ister dijital kaynak olsun, her girişin çok odalı ve çok bölgeli oynatılmasına olanak tanır.

 

 

Teknik özellikler

Mekanizma: TEAC CD-5020-AAT

D/A Dönüştürücüsü: 1x ESS Sabre ES9028PRO

Dijital çıkışlar: Koaksiyel: RCA / Optik: TOSlink

PCM Örnek Hızı: 44,1kHz

Genel :

Kontrol

C25 sistem uzaktan kumandası

RS232

IR girip çıkma

Tetikleyici içeri/dışarı

Güç Tüketimi: Bekleme: <0.5W - Çalışma: <7W

Boyutlar:

Düğmeli 430 x 385 x 106 mm (w x d x h)

Düğmesiz 430 x 382 x 106 mm (w x d x h)

Ağırlık: 10 kg

Renk: Siyah veya titanyum

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Tüm Primare modelleri için lütfen logoyu tıklayınız..

Bir değerlendirme yazın

Primare DD35

Primare DD35