WhatsApp Destek Hattı
Advance Paris UX1 Genişlet
Advance Paris UX1
  • Advance Paris UX1
  • Advance Paris UX1 BOX
  • Advance Paris REMOTE CONTROL
  • Advance Paris UX1 REAR
  • Advance Paris UX1
  • Advance Paris UX1

Advance Paris UX1

Advance AcousticAdvance Acoustic

CA3882

Kullanılmış

           

   

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, yeni ile eşdeğerdedir, orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir. Garantisi devam etmektedir.

Ilanda kullanılan fotoğraflar alıntı değildir, cihazın tarafımızdan çekilmiş güncel fotoğraflarıdır.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI11 544 TL
EURO685 €
DOLAR724 $
POUND579 £

UX-1

Advance Paris, 20 yılı aşkın süredir müzik tutkunları için tutkuyla ürünler tasarlıyor.

Evrensel kaynak UX1, kuralın bir istisnası değildir. Tüm kaynaklarında kaliteli ses tutkunlarını tatmin edecek. Yüksek tanımlı sesin kapıları ona açık olacak!

UX1, bir ağ sürücüsü, bir DAC, bir CD çalar, USB-B X-MOS asenkron girişi aracılığıyla bir PC / MAC sürücüsü ve bir dijital DAB / DAB + ve FM tunerdir.

En sevdiğiniz müziğin dosyaları ne olursa olsun - PC veya MAC bilgisayar, akıllı telefon, tablet, ağ sabit diski, NAS veya CD diski, en yüksek düzeyde ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Evrensel kaynağımızın tasarımına ilişkin felsefemiz "sınırsız" idi. Mühendislerimiz en iyi teknolojileri, elde edilen sonuçların tam bir saflığın saldırganlığı olmadan yatıştırıcı bir dinleme ile sonuçlanması gibi benzersiz koşulla bütünleştirmiştir.

Ses çıkış aşaması ve kod çözme kısmı özellikle iyileştirildi. Sinyal dönüştürme, AKM'den AK4490 tarafından desteklenir.

AK4490, yerleşik üst düzey ses şirketleri tarafından yaygın olarak benimsenen AKM'nin VELVET SES mimarisine dayanan yeni nesil üst düzey 32-bit DAC'lerin bir parçasıdır. Bu teknoloji, 32 bit çözünürlüklü dijital filtre işlemeye ek olarak düşük bozulma mimarisiyle yüksek kaliteli ses ayrıntısı sunar.

AK4490, yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarının çalınması için uygun olan 768kHz'e kadar PCM ve 11.2MHz DSD'yi (Direct Stream Digital) destekler. DAC'ye beş dijital filtre entegre edilmiştir, böylece ses üretimini optimize eder.

AK4490EQ, UX1'in mükemmel şekilde ustalaştığı yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarını dönüştürmek için uygundur.

Düşük ses seviyemizle birleştiğinde, bu düşük bozulmalı DAC (120dB'nin üzerindeki sinyal-gürültü oranına dayalı olarak -112dB) dinleme keyfinizi artıracak!

UX1'in ağ oynatıcı kısmı, akış servislerini (Spotify, Qobuz ...), birkaç bin yerel, ulusal ve küresel radyoyu yönetmenizi, bilgisayarınızda veya ağ sürücünüzde yerel olarak depolanan müziğinizi okumanızı sağlar. Airplay ve DLNA ile uyumludur.

Ağ sürücünüzün kontrolü, AppStore ve Google Play'den indirilebilen ADVANCE PLAYSTREAM uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

UX1, CD'lerinizin istikrarlı ve kaliteli bir şekilde çalınmasını sağlayan en yeni nesil servo Tamul'u entegre eden bir CD çalara sahiptir. Kullanılan çözüm, 16 bit işlemci ve 24 bit DSP'yi birleştirir. CD, CD-R/RW, CD-DA (MP3/WMA) oynatmayı destekler.

Evrensel kaynağımız ayrıca PC veya MAC bilgisayarınıza doğrudan bağlantı için bir USB-B X-MOS girişi ile donatılmıştır. Bu 32 bit / 8 çekirdekli asenkron "yüksek hızlı" giriş, DSD 5,6GHz'e kadar her tür dosyanın oynatılmasını sağlar.

X'Stream 9, entegre amplifikatörünüzün giriş seviyesiyle mükemmel bir eşleşme elde etmek için değişken veya sabit bir çıkışa ayarlanabilir. Ses seviyesi, uzaktan kumanda veya cihazın kendisi aracılığıyla kontrol edilir.

UX1 aynı zamanda bir DAC'dir, 3 optik girişi ve 2 optik girişi vardır.

Ayrıca oynatıcımızda hem dengeli (XLR) hem de dengesiz analog stereo (RCA) stereo çıkışların yanı sıra iki adet optik ve koaksiyel dijital çıkış bulunmaktadır.

UX1, X-FTB 01 dijital Bluetooth alıcımızı bağlamak için bir Bluetooth Doğrudan Dijital (BDD) bağlantı noktası içerir. Bu alıcı, tüm kaynaklarınızda CD kalitesi sağlayan APTX'i içerir.

 

Girişler/Arayüzler (dijital):

1 x LAN (Ethernet)

1 x AirPlay

1 x Bluetooth hazırlığı

3 x S/PDIF optik (TOSLink)

2 x S/PDIF elektrik (koaksiyel, cinch)

1 x USB Tip A

1 x USB Tip B

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÇIKIŞ SEVİYESİ Dengesiz 2 volt

ÇIKIŞ SEVİYESİ dengeli 4 volt

FREKANS YANIT (+/-3dB) 20Hz - 45 kHz

BOZUKLUK < %0,005

ÇIKIŞ EMPEDANSI 10KΩ

KANAL AYIRMA > 110dB

S/N ORANI > 110dB

DAC DİJİTAL SES 32bit-768kHz AK4490

DİJİTAL SES PCM TRANSCELVER AK4118

USB SES / DSD XMOS XU208-256

AC GİRİŞİ 115 veya 230V

GÜÇ TÜKETİMİ MAKS. 30W

BOYUTLAR Y. 130 x l. 230 x D. 310

NET AĞIRLIK / BRÜT AĞIRLIK 3,8 kg / 5,4 kg

2.4G Wi-Fi ağ uyumluluğu: IEEE 802.11b/g/n

Wi-Fi verici frekans aralığı: 2412 – 2472MHz (2.4GHz ISM Band, ABD 11 Kanal, Avrupa ve diğerleri 13 Kanal)

Wi-Fi verici gücü: <20dBm (EIRP)

Wi-Fi modülasyonu: OFDM, DSSS, DBPSK, DQPSK, CCK, 16QAM, 64QAM

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın