WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Emit 30 Black Genişlet
Dynaudio Emit 30 Black
 • Dynaudio Emit 30 Black
 • Dynaudio Emit 30 BOX
 • Dynaudio Emit 30 COLOR
 • Dynaudio Emit 30 Black
 • Dynaudio Emit 30 Black
 • Dynaudio Emit 30 Black
 • Dynaudio Emit 30 Black
 • Dynaudio Emit 30 Walnut
 • Dynaudio Emit 30 Walnut
 • Dynaudio Emit 30 Walnut
 • Dynaudio Emit 30 Walnut
 • Dynaudio Emit 30 White
 • Dynaudio Emit 30 White
 • Dynaudio Emit 30 White
 • Dynaudio Emit 30 White
 • Dynaudio New Emit 30 White

Dynaudio Emit 30

DynaudioDynaudio

CA3627

Yeni

    

    

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI62 733 TL
EURO1 800 €
DOLAR1 944 $
POUND1 531 £

DYNAUDIO EMIT 30

Yeni EMIT

Dynaudio Emit serisini, M10 ve M20, bağımsız M30 ve merkezi M15C'yi neredeyse tamamen yenilenmiştir. 

Yenilenen modelde sayısal işaretlerden "M" harfi kaldırıldı, merkez hoparlör M15C'nin yerini daha büyük bir 25C aldı, son derece başarılı olan "30'lar"  Xeo'nun boyutuna küçüldü ve en büyük "50'ler" büyüdü.

Boyut değişikliklerinin yanı sıra Emit serisi ciddi bir teknik ve tasarım makyajından geçti. Dönüştürücü kapakları akustik ve renk açısından ön panellere entegre edilmiştir, yeni Emit ailesinde ceviz kaplamada da mevcuttur.

Tüm modeller, efsanevi Danimarka hoparlör patentleri ve sıfırdan inşa edilen ve 2016 yılında devreye alınan Jupiter 3D ölçüm sistemi kullanılarak tasarlanmıştır.

Emit 30, orta ila geniş odalarda daha büyük sistemler için mükemmel seçimdir. 

Küçük kardeşi Emit 10 gibi, Evoke serisinde kullanılanlara benzer 14 cm MSP woofer'lar kullanır bu sefer daha düşük frekanslı kası, ayrıca orta kademe netliği ve gücü için her hoparlörde ikiye katlandı. MSP, Magnezyum Silikat Polimeri anlamına gelir. Bu, woofer konilerimiz için şirket içinde geliştirdiğimiz ve en çok övülen üst düzey modellerimiz dahil olmak üzere onlarca yıldır kullandığımız bir malzemedir. MSP, tam olarak gerektiği yerde kontrol ve tam güç sağlamak için hafiflik, sertlik ve sönümlemenin (yıllardır ayarladığımız ve geliştirdiğimiz) doğru kombinasyonunu sağlar.

 

Birinci sınıf woofer teknolojisi

Koniler tek parça halinde kalıplanmıştır; ayrı bir yapıştırılmış toz kapağı kullanmıyoruz. Merkezin kenarındaki küçük denge çubukları, doğrudan arkasındaki ses bobinine bağlanarak tüm motor tertibatını tek bir parça haline getiriyor. Daha az hareketli parça kullanmak, mühendislerimize hoparlörün nasıl hareket ettiği üzerinde tam kontrol sağlar bu da performansı üzerinde hassas kontrol anlamına gelir. Bunu güçlü, sıkı bas ve şaşırtıcı derecede net vokaller, gitarlar ve daha fazlası olarak duyacaksınız.

 

Her bir woofer, çift istiflenmiş bir stronsiyum karbonit Ferrit+ seramik mıknatıs sistemi ile çalışır. İki mıknatıs kullanmak, manyetik enerjinin nereye gittiğini daha etkili bir şekilde yönlendirebileceğimiz anlamına gelir bu, ödüllü Özel Kırk yıl dönümü serisini geliştirirken öğrendiğimiz bir derstir ve onu giriş seviyesi ailemizde kullanabilmek heyecan vericidir. 

Tüm bu akışın hedefi ses bobinidir. Emit 30'da alüminyum sargılar kullanıyoruz. Alüminyum hafiftir (koninin ileri geri hareketindeki ataleti en aza indirir) ve bakır telden daha hafif olduğu için iki katmanlı cam elyaf üzerine daha fazla sargı sığdırabileceğimiz anlamına gelir. Daha fazla sargı, daha fazla güç ve ince hareket üzerinde daha fazla kontrol anlamına gelir. Amplifikatörün ses bobini üzerindeki kontrolünü daha da artırmak için alüminyum teli çok ince bir bakır kaplamayla kapladık. Sadece küçük bir ağırlık artışı ile daha fazla güç: Kazan/Kazan.

 

Yüksek performanslı Cerotar tweeter

İkiz 14 cm orta/bas birimleri… kuyu, orta kademe ve bas… ile ilgilenirken, üst frekanslar tweeter tarafından işlenir. Emit, için kesinlikle raftan herhangi bir eski ürün kullanmadık; inanılmaz Cerotar tweeter'ına tanık olun (Evoke'da kullandığımızın aynısı). Core stüdyo referans hoparlörlerimizde bulunan Esotar Forty yıldönümü tweeter'ına ve Esotar Pro'ya dayanmaktadır ve inanılması için duyulması gerekir. 

28 mm kaplamalı yumuşak kubbe diyafram, akıllı Hexis iç kubbe ile desteklenir. Çalma yüzeyi, bozulma olmadan (yüksek hacimlerde bile) ultra net, ultra ayrıntılı yüksek frekanslar üretmek için özel olarak tasarlanmıştır, Hexis ise istenmeyen rezonansları azaltmak için arkasındaki hava akışını yumuşatır. Bir alüminyum ses bobini ve hava akımı mıknatıs sistemi gücü sağlar. Cerotar, dinleyiciyi yormadan yüksek performans için tasarlanmıştır uzun dinleme seanslarına veriliyorsanız (ve müzik tutkunlarıysanız, bahse gireriz öylesinizdir) mükemmeldir. 

Arka paneldeki bas bağlantı noktasının çift parlaması vardır (biri içeride, biri dışarıda) ve istenmeyen 'chuff'ı en aza indirecek şekilde ayarlanmıştır. Hoparlörün duvara göre konumu için performansı optimize etmek için kullanılabilen köpük ek parçalarla birlikte verilir.

 

Danimarka tasarımı kabin

Emit 30'un kabinleri, sürücülerin işlerini yapmaları için sağlam ve istikrarlı bir platform sağlamak adına 18 mm MDF'den yapılmıştır. Tam olarak doğru miktarda rezonans bastırma için gramına kadar ölçülen polyester elyafla içten sönümlenirler. 

Dış kısımda, üç özel laminat kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Siyah, Beyaz veya Ceviz. Herhangi bir konfigürasyonda herhangi bir odayı tamamlamak için seçilmişlerdir. Bu nedenle, bir ev sinema sisteminde Emit hoparlörlerini karıştırıp eşleştiriyorsanız, onları dilediğiniz gibi öne çıkarabilirsiniz.

 

Teknik özellikler

Duyarlılık: 87dB (2.83V/1m)

IEC güç kullanımı: 180 watt

İç direnç: 4 Ω

Frekans yanıtı (± 3 dB):  44Hz - 25kHz (-6 dB 39Hz - 35 Khz)

Kutu prensibi: 2 X Bas refleks arka çift alevli bağlantı noktası

Yol: 2.5 yollu

Geçiş frekansı: 1000/3550Hz

Çapraz topoloji:1. sıra tweeter / 2. sıra woofer

Orta Kademe / Woofer:14 cm MSP

Bas hoparlörü: 14 cm MSP

Tweeter: Hexis ile Cerotar yumuşak kubbe

Ağırlık:  15,53 kg / 34,2 lb

Boyutlar (G x Y x D): 170 X 900 X 271,5 mm -      6,7 X 35,4 X 10,7 inç

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 267,5 X 946,5 X 335,4 mm - 10,5 X 37,3 X 13,2 inç

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio Emit 30

Dynaudio Emit 30