WhatsApp Destek Hattı

Üreticiye göre ürün listesi Kef

KEF , HiFi hoparlörler, subwoofer'lar, mimari hoparlörler, kablosuz hoparlörler ve kulaklıklar dahil olmak üzere bir dizi üst düzey ses ürününün tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir İngiliz şirketidir. 1961 yılında bir BBC mühendisi Raymond Cooke OBE (1925–1995) tarafından Maidstone , Kent'te kuruldu .

KEF, adını orijinal sitesi olan Kent Engineering and Foundry'den almıştır. Ürün geliştirme, akustik teknoloji araştırmaları ve imza ürünlerinin imalatı hala İngiltere'deki orijinal Maidstone tesisinde gerçekleşmektedir. KEF'in değerleri, sesi yeniden üretmenin yeni ve daha iyi yollarını bulma arayışına dayanmaktadır.

Şirketin kuruluşundan bu yana, KEF her zaman sağlam yeniliğe öncülük etmiştir. KEF, dünyada hoparlör tasarımı ve ölçümünde bilgisayar kullanımını hayata geçiren ilk hoparlör üreticisi oldu.

KEF, 1988'de Uni-Q adlı dünyanın ilk tesadüfi kaynak hoparlör sürücüsünü tanıttı ve o zamandan beri 12. nesle evrildi ve bugün hala neredeyse tüm hoparlörlerinde yer alıyor.

KEF, HiFi endüstrisinde hoparlör sürücüsünün arkasından istenmeyen sesi emmek için meta malzeme kullanan ilk şirkettir.

KEF 300'den fazla ödül aldı ve 150'den fazla patente sahip. KEF ayrıca 50'den fazla akademik makale yayınladı ve iki Kraliçe İhracat Başarı Ödülü aldı.

1 - 24 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 94 ürün bulunmaktadır