WhatsApp Destek Hattı
Focal Clear MG ( Açık kutu ) Genişlet
Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )
  • Focal Clear MG ( Açık kutu )

SATILDI

Focal Clear MG ( Açık kutu )

FocalFocal

CA4378

Kullanılmış

           

Açık kutu - Garantili. (Kısa süre sinyal verilmiştir)

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

       

Kapalı Akustik Kulak Çevreleyen Kulaklık

Her Yerde Kusursuz Akustik Saflık

Focal’in altın standartlarını koruyarak açık akustik kapsül tasarımına sahip olan Clear MG, sıra dışı bir ses performansının yanında eşsiz bir tasarım ile tamamlanmış birçok özellikle de donatılmıştır. Daha sessiz iç mekanlarda (Ev, stüdyo vs.) kullanılması uygun olan Clear MGFocal mühendisleri tarafından 4 yılı aşkın bir süre boyunca gerçekleştirilen araştırma ve geliştirmenin sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Fransa’da üretilen bu en üst seviye kulaklıklar, Focal’in akustik alanındaki en son araştırmaları sonucunda elde ettiği “know-how” ile oluşturduğu teknolojileri bünyesinde barındırarak, kendini çok özel bir statüye taşımaktadır. Sürücüler birçok marka ve modelden ayrışarak Magnezyum kullanılarak üretilen konilere sahiptir. Böylece daha keskinnet ve şaşırtıcı derecede gerçekçi bir ses ve müzik elde etmek mümkün olmuştur.

 

Clear MG’nin elegant bir şekilde kestane ağacı ve metal alaşımları bir araya getirerek elde edilen tasarımı mükemmel bir konfor ile tamamlanmıştır. Deri kafa bandı ve mikro-fiberden yapılan kulak yastıkları, kusursuz sesekusursuz bir rahatlık katmayı amaçlamıştır.

İki adet kablo ve taşıma çantası ile gelen Clear MG, sessiz bir ortamda mükemmel ses kalitesini elde edebileceğiniz şekilde düşünülerek tasarlanmıştır.

İnanılmaz doğallıkta, bütün duygulara hitap edebilecek geniş frekans aralığında, tüm seslerin açığa çıkarıldığı mükemmel bir dinleme deneyimi, Focal Clear MG’nin tüm ses tutkunlarına vadettiği tek şeydir.

Müziğinizden %100 randıman almak isteyen biriyseniz, Utopia’yı kullanabileceğiniz ve duygularınızı “Amplifiye” edecek olan kusursuz DAC ve kulaklık amplifikatörlerimizi inceleyebilirsiniz.

Magnezyum Temelli ‘M’-Şeklinde Dome’a Sahip Hoparlör Sürücüsü

 

Sese adanmış bir ürün

Clear Mg, Magnezyum’dan yapılan ‘M’ şeklindeki dome barındıran sürücüler ile donatılmıştır. Magnezyum hafiftir ve çok iyi bir damping maddesidir. Tüm bu özellikler Clear MG’nin doğal ve dengeli ses yapısını korurken, tüm ses frekanslarında detaylarca zengin dinamik bir ses sunmasını mümkün kılar. Ayrıca ‘M’ şeklindeki sürücü yapısı, kulak kapsüllerinin içinde yer alan ızgara yapısı ile aynı şekilde kavisli bir yapıyı sürdürürler. Böylece optimum ses doğruluğu ve yüksek frekanslı ses bölgelerinde bile kusursuz bir başarım elde edilir.

Tasarım

 

Tasarım odaklı ve elegant

Kestane ağacı ve metal karışım tasarım dokunuşlarına ek olarak deri, alüminyum ve mikro-fiber gibi premium materyaller kullanılarak üretilen Clear MG kendi suretinde özenli ve eşsiz bir tasarım barındırır. Delikli mikro-fiber kulak yastıkları ve kulak kapsüllerinde yer alan petek şeklindeki ızgara yapısı sofistike görünüşteki kulaklığa, daha özgür ve açık bir alan sunarak kusursuz bir performans göstermesini sağlıyor.

Hi-Fi Kablo

 

Konforlu ve Ergonomik

Dinleme deneyimi, en iyi konforu sağlanmadığı sürece zevk aldığınız bir aktivite olmaktan çıkar. Focal mühendisleri sizin için sağlanabilecek en iyi konforu elde etmek için en küçük detaya bile dikkat ederek bu kulaklığı tasarladı. Katı alüminyum yoke yapısı suratınızı tam bir şekilde kapsaması ve adeta suratınızı sarması için mükemmel bir tercih oldu. Gerçek deriden ve mikro-fiber’den yapılan kafa bandı, sahip olduğu kusursuz açı ve eğimle kafaya optimum ağırlık ve bası yapacak şekilde konforlu olarak oturur. Son olarak mikro-fiberden yapılan kulak yastıkları kulaklarınızın üstüne oturduğunda oldukça yumuşak bir dokunuş yapacak.

Teknik özellikler

Frekans Aralığı: 5Hz-28kHz

Empedans: 55Ω

Hassasiyet: 104dB SPL / 1 mW @ 1kHz

Hoparlör: 1,6" (40 mm) magnezyum M-şekilli kubbe

Bozulma: %0,25 @ 1kHz / 100 dB SPL

Tür: Dairesel arkası açık kulaklıklar

Ağırlık: 0,99 lb (450 g)

Bir değerlendirme yazın

Focal Clear MG ( Açık kutu )

Focal Clear MG ( Açık kutu )