WhatsApp Destek Hattı
Accustic Arts Amp II Mk3 Power / Tubeamp II Mk2 Preamp / Player II MK2 / Tube Phono II Genişlet
Accustic Arts Amp II Mk3 Power / Tubeamp II Mk2 Preamp / Player II MK2 / Tube Phono II
 • Accustic Arts Amp II Mk3 Power / Tubeamp II Mk2 Preamp / Player II MK2 / Tube Phono II
 • Accustic Arts Amp II Mk3 Power / Tubeamp II Mk2 Preamp / Player II MK2 / Tube Phono II
 • Accustic Arts Remote control
 • Accustic Arts Amp II Mk3 Power Amplifier size
 • Accustic Arts Amp II Mk3 amp
 • Accustic Arts Amp Tubepreamp II Mk2
 • Accustic Arts Amp Tubepreamp II Mk2
 • Accustic Arts uzaktan kumanda
 • Accustic Arts Tube Phono II
 • Accustic Arts Tube Phono II
 • Accustic Arts Player II MK2
 • Accustic Arts Player II MK2 Rear

Accustic Arts Amp II Mk3 Power / Tubeamp II Mk2 Preamp / Player II MK2 / Tube Phono II

Accustic ArtsAccustic Arts

CA4332

Yeni

              

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI1 885 194 TL
EURO59 850 €
DOLAR65 250 $
POUND51 610 £

          

accustic-arts-logo.jpg

Amp II Mk2 Power / Tubeamp II Mk2 Preamp / Player II Mk2 / Tube Phono II

Detaylı bilgi için fotoğrafların üstüne tıklayınız

PLAYER II birinci sınıf bir CD çalar ve D/A dönüştürücü. Bu sıra dışı ürünün temelinde, ACCUSTIC ARTS® DRIVE II’nin teknolojisi yatıyor. CD modülü olarak efsanevi Philips CDPro2 kullanılmıştır.

PLAYER II’nin önemli özelliklerini şöyle sayabiliriz: 4 adet dijital giriş (XLR, koaksiyel, optik ve USB). USB girişi eşzamansız 24/192 teknolojisine sahiptir.

Farklı müzik formatlarının çalımında, müşteriler yerel sinyal işleme ile 192 kHz’e kadar üstörnekleme arasında tercih yapabilirler. PLAYER II volüm kontrollü entegre preampli bölümü sayesinde bir güç amplisine doğrudan bağlanabilmektedir.

TUBE PHONO II’yi çıkartmak için doğru zaman olduğuna karar verdiğimizde teknisyenlerimiz saf fono bir preampli için hazırlıklara zaten çoktan başlamışlardı. diye düşündük.   

Cihazın adında yer alan “TUBE” kelimesinden de anlaşılacağı gibi, ilk fono preamplimizi ortaya çıkartmak üzere ses nitelikleri bakımından tek tek incelenmiş, kusursuz tüpler ya da diğer bir deyişle lambalar seçmek üzere işe koyulduk. Amacımız bu lambaları yine kusursuz bir transistör teknolojisiyle buluşturmaktı. ACCUSTIC ARTS® markasını tanıyanlar ürünün isminde yer alan Romen rakkamının, TUBE PHONO II’nin referans serisinin bir üyesi olacağını anlamışlardır.

accustic-arts-tube-preamp-2-mkii (16).jp

TUBE PREAMP II – MK2 firmanın tüm dünyada olağanüstü başarı elde etmiş hibrid tüplü preamplinin revize edilmiş versiyonudur. Cihazda yapılan revizyonlar müşterilerden gelen talepler doğrultusunda şekillendirilmiştir.

Üçüncü Nesil

MK 3 versiyonundaki yenilik: ACCUSTIC ARTS® sönümleme faktörü doğrusallaştırması

ACCUSTIC ARTS® ürünleri arasında uzun süre popüleritesini korumuş ve artık klasikleşmiş olan bir ürün varsa o da AMP II güç amplisidir. 1997 yılında yani ACCUSTIC ARTS®’ın kurulduğu yıl, AMP II ilk çıkan ürünlerimizden biriydi. Şu anda üçüncü neslini çıkardığımız bu ürünün görünümünde neredeyse hiçbir değişiklik yapmadık. Çünkü klasik bir ürünün değiştirilmemesi, yalnızca onu daha da cazip kılacak şekilde geliştirilmesi gerektiğine inanıyoruz. AMP II uzun yıllardan beri high-end sahnesinde en iyi güç amplileri arasında sayıldığından bu aynı zamanda hem bir meydan okuma hem de bir zorunluluktu bizim için. Bu sebeple işe şu soruyu sorarak başladık: Olgunlaşmış, iyi ses veren ve dünyanın dört bir yanında başarıyı tatmış bir üründe daha ne gibi iyileştirmeler yapılabilir? 

Bir değerlendirme yazın