WhatsApp Destek Hattı
Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth Genişlet
Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth
  • Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth
  • Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth
  • Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth
  • Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth
  • Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth

SATILDI

Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth ( BOX )

DenonDenon

CA2716

Kullanılmış

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, 

 orijinal kutusunda, içeriği tam gönderilecektir, 

mağazamızda dinleyebilirsiniz.

DNP800NE

Genel bakış

Sonik dünyanızı DNP-800NE ile genişletin. Düşünceli bir şekilde tasarlanmış Network Audio Player, yüksek çözünürlüklü ses ve müzik akışı için hassasiyet sunar. 

Ev ağınıza doğrudan bağlanın veya Wi-Fi üzerinden yayın yapın ve Spotify, Deezer, Tidal, Amazon Müzik, TuneIn internetradio ve daha fazlası gibi müzik servislerinin keyfini çıkarın. 

Akıllı cihazdan doğrudan akış için Bluetooth ve Airplay 2 desteklenir. 192kHz / 24bit FLAC / WAV, ALAC, DSD 2.8 / 5.6MHz dahil yüksek çözünürlüklü sesin kesintisiz oynatımının keyfini çıkarın ve bağlı cihazlarınızdan dinleyin. Kapsamlı ses mühendisliği ve sağlam yapı, sınıfının en iyi ses performansını garanti eder. 

PMA-800NE gibi amplifikatörünüze bağlı hoparlör veya yüksek kaliteli kulaklık çıkışı aracılığıyla DNP-800NE'nin keyfini çıkarın.

YERLEŞİK HEOS, BLUETOOTH, Wİ-Fİ VE AİRPLAY 2 ÖZELLİĞİ

Dahili Wi-Fi sayesinde, DNP-800NE internete ev ağınız üzerinden bağlanır ve neredeyse sınırsız kaynaklardan müzik akışı sağlar. DNP-800NE, Spotify, Amazon Müzik, Napster, SoundCloud, Deezer, Tidal ve daha fazlası gibi popüler müzik servislerini desteklemektedir. İster bir parti barındırıyor olun, ister evinizde gevşeyin, en sevdiğiniz akış servislerine ruh halinize uyacak şekilde erişin. AirPlay 2 ve Bluetooth, ek akış yetenekleri için akıllı cihazlarınızla veya PC veya Mac'inize bağlanmanıza izin verir.

Yüksek Kaliteli Ses Bileşenleri ve Mühendislik

100 yılı aşkın eski miras tasarımı premium ses bileşenleri ile, Denon ürününüzün zorlu testlerden geçtiğine güvenin. Mühendisler DNP-800NE'yi inşa etmek için Burr Brown'ın yüksek hassasiyetli 32-bit, 192-kHz D / A dönüştürücüsü PCM1795 gibi sadece en iyi bileşenleri seçiyorlar. Bu dönüştürücü, konser salonlarının akustik rezonanslarını taklit ederek, müziğin dakika detaylarını olağanüstü netlikle yükseltir. En aza indirgenmiş sinyal yolları, saf çalma sesi sağlamak için devreler arasında sinyal bozulmasını önler. DNP-800NE ve Hi-Fi bileşenlerinin estetik, ses kalitesi ve tasarım bütünlüğü dayanacak şekilde üretilmiştir.

HEOS Kablosuz Tüm Ev Ses Sistemi

HEOS ekosisteminin bir parçası olarak, DNP-800NE tüm evinizde müzik çalmak için ek HEOS kablosuz hoparlörlerle bağlanır. Her şarkı için aynı şarkıyı veya farklı odalarda farklı sesleri çalın. Ücretsiz HEOS uygulamasıyla tüm deneyimi kontrol edin. Ayrıca Amazon Alexa ile birlikte çalışarak tüm ev eğlenceniz için en üst düzey ses kontrolü ve inanılmaz ses sağlar.

Müzik akışı

Neredeyse sınırsız kaynaktan müzik yayını yapın. DNP-800NE, Spotify, Amazon Müzik, Napster, SoundCloud, Deezer, Tidal ve daha fazlası gibi popüler müzik servislerini desteklemektedir. İster bir parti barındırıyor olun, ister evinizde gevşeyin, en sevdiğiniz akış servislerine ruh halinize uyacak şekilde erişin.

Amazon Alexa Ses Kontrolü

DNP-800NE'yi Amazon Alexa ve sesiniz ile ahizesiz kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin ve daha fazlasını yapın - “Just Ask.” DNP-800NE, HEOS cihazlar ve diğer Denon ürünleriniz için Amazon Alexa ses komutlarını etkinleştirmek için HEOS Ev Eğlence Becerisini indirin.

İki entegre saat osilatörü

İki entegre saat osilatörü, her biri bir örnekleme frekansına (44.1 kHz ve 48 kHz) hitap eden faz gürültüsünü azaltır. İki entegre saat osilatörü, 44.1kHz'den 192kHz'e ve hatta DSD5.6MHz'e kadar çok sayıda örnekleme frekansı için olağanüstüdür, yuvarlama olmadan.

Hi-Fi Sistemini Ağınıza Bağlayın

DNP-800NE'de mevcut Hi-Fi sisteminizi ağ bağlantısı ile genişletin. PMA-800NE Stereo Amplifikatör ve DCD-800NE CD Çalar ile senkronize edin veya çevrimiçi müzik servislerinin ve internet radyosunun keyfini ayrıntılı, müzikal hassasiyetle dinlemek için ağınıza bağlanın.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın

Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth ( BOX )

Denon DNP-800NE Network Audio Player with Wi-Fi and Bluetooth ( BOX )