WhatsApp Destek Hattı
Infinity FET Preamplifier Genişlet
Infinity FET Preamplifier
  • Infinity FET Preamplifier
  • Infinity FET Preamplifier
  • Infinity FET Preamplifier
  • Infinity FET Preamplifier

Infinity FET Preamplifier

Infinity Infinity

CA2284

Kullanılmış

2 950 €

Teknik ve kozmetik anlamda kusuru yoktur,

200 adet üretilmiştir, 199 adeti ABD için (117 V), 1 adet Avrupa için (220V), ilanda olan ürün Avrupa için üretilmiş dünyada ki tek örneğidir,

(ABD versiyonunun (117 V, un)  kesinlikle Avrupa versiyonu (220 V, a) çevrilmemesi tavsiye edilmektedir, cihazın yapısı buna uygun değildir)

tüm dünyada ultra arananlar listesinde ilk sıralardadır,

%100 orijinaldir, 

220V (Orijinal)

( Oldukça zor sürülen Infinity hoparlörlerde Reference - IRS EPSILON - GAMA - RS - SIGMA vb. kullanılması önerilir ) 

mağazamızda dinleyebilirsiniz,

 

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Infinity Preamplifikatörü o (Fet) grubun en doğru sesi veren en müzikal ve kullanımı en kolay olanıdır.

Kaydedilen müziğin dinamik ve ton detayları en sonunda bu Infinity Fet ilerlemesi ile ortaya çıktığında, bir şey fark edilmiştir ; mevcut kayıtlarda, enstrümanlar yalnızca üst tonlarının bireyselliği ile veya stereo'nun sol ve sağ tanımlarıyla değil, aynı zamanda gerçekçi bir derinliğin yeniden yaratılmasıyla ayrılmıştır.

Bileşenlerinizi FET Preamplifikatörünüzle birlikte takım haline getirene kadar, hoparlörlerinizin taşıyabileceği üç boyutlu derinliklerin varlığını hiç duymadığınızı hissedersiniz.

Herhangi bir yüksek kaliteli ses sisteminin sesini yükseltmek için 200 adet olan dünyanın en iyi preamplifikatörlerinden Infinity yüksek çözünürlüklü FET Preamplifikatörüdür

Ön tarafın sağ yarısı sadece 4 kontrol, kulaklık girişi ve güç düğmesi için tasarlanmıştır.  Aynı denge ve ses kontrolleri için de geçerlidir. 

Kontrolörler özel bir saygıyı hak ediyor. 45 yıl sonra bile, kontrol işlemi sırasında en ufak bir kirlilik gürültüsü hiç yok  (pot kirliliği vb. olmaz)....

Ayrıca dikkat çekici olan, düğmelerin inanılmaz derecede ağır olmasıdır. Tek başına ses seviyesi topuzu 128 gr ağırlığındadır. (Metal döküm)

Anahtarlar ve özellikle de kontroller Amerikan standartlarından bile sağlamdır. Hiçbir şey eleman sallanmaz, esnemez yapıdadır.

Ön tarafta güç düğmesi, giriş seçimi, ses yüksekliği, filtreler, çalışma modları vb. Ve tabii ki normal ton kontrolleri, denge ve ses seviyesi için sağlanan çeşitli kontroller vardır. 

Önde bir kulaklık girişi de bulunmaktadır. İşlev göstergeleri asil mavi renkte yanar. 

Açma / kapama düğmesi veya açma düğmesi, ad zaten uygun bir şekilde söylediği gibi "yalnızca" bir düğmedir. Her zamanki gibi anahtar yok. Basmalı düğme, içindeki bir bistable röleyi açar veya kapatır.

Olağanüstü pikap presi (MM-MC), mil spec devre kartları, Allen-Bradley potlar

Sol yarıda bulunan kontroller giriş seçimi ve farklı çalışma modları içindir. Giriş seçimi hala tamamen normal olsa da, çalışma modlarının seçimi geniş bir seçim sunar. 

Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Stereo, Stereo Geri, Mono, Sadece sol (her iki kanalda), Sadece sağ (her iki kanalda). Buna ek olarak, tabii ki hala zaman gürültüsü ve gürültü filtresi ve kapatma sesi kontrolü için imkan vardır. 

Girişlerde açık olan ve mod seçimi yukarıdaki veya aşağıdaki etiketlerle aydınlatılır.

İç kısım olağan dışı düzenli bir yapıdadır. FET preamp'ında, gerekli tüm elektronik ve güç kaynağını içeren sadece üç kart bulunur. Güç transformatörü, çelik bir levha ile izole edilmiş kapalı bir odada (bir köşede) dip sese karşı korumalı haldedir. 

Şebeke tarafında açma rölesi de vardır. 

Anakart, düzgünce ve açıkça küçük kanallarla ayrılmış gruplara bölünmüş olan tüm ses devrelerini taşır. 

Büyük ölçekli bir kalkan olarak, anakart çift taraflıdır. Bu yapı çok etkili bir hum bastırma elde eder.

Mükemmel görsel

Preamp'ın arkası çok çelik plakadan imal edilmiştir. Burada çok sayıda giriş ve çıkış jakı sunulmaktadır. 

Böylece, fono bölümünde, giriş 2'nin aynı zamanda MovingCoil pikapları için de tasarlandığı iki giriş vardır. Bu, MM ve MC arasında bir basınç şalteri ile arkadan açılabilir. 

2 V çıkış geriliminde intermodülasyon distorsiyonu: Fono MM% 0.05, Fono MC% 0.07, Hat% 0.05

2 V Çıkış Geriliminde Harmonik Bozulma: Fono MM% 0.05, Fono MC% 0.07, Hat% 0.05

Sinyal Gürültü Oranı: Fono MM -82 dB, Fono MC -70 dB, Hat -90 dB

Giriş empedansı: fono MM 47 kOhm, hat 50 kOhm

Sonra, her zamanki gibi iki teyp girişi ve çıkışı vardır. Ön amplifikatör çıkışları iki kez bulunur; bu, çift işlemenin çalışmasını kolaylaştırır. Bağlantılarla ilgili çarpıcı olan, burada olduğu gibi, sol kanal ve sağ kanalın üste yerleştirilmemiş olmaları, ancak her şeyin tersine çevrilmiş olmasıdır. Ancak bu özel özelliği dikkate alırsanız, bu bir sorun teşkil etmez.

Toplam (max) 10 Amper güç çıkışı alabilirsiniz

Infinity FET preamp bir tank gibi sonsuzluk için inşa edilmiştir. Her şey çok sağlam hatta askeri standartlarda diyebiliriz. Kalın çelik (1.2 Kg) Masif ön panel, masif (kaplama değildir) ahşap yan paneller, döküm düğmeler ve ayrıca çelik kasası ile çok sağlam bir şekilde inşa edilmiştir.

Bugün bu yapıda bir cihaz ne yazık ki üretilmemektedir! 

Bu zamanının ötesinde zarif preamplifikatörün tüm görünümü, sürekli olarak yüksek kalite tarafından belirlenir ve daha modern cihazlarla karşılaştırıldığında bile gösterişi ile ön plana çıkar. 

Geçmişin en görkemli klasiklerinden biridir.

infinity-fet-preamplifier_220v_camarossa

Frekans aralığı: Hat 20 Hz - 100 kHz +/- 1 dB ve 1 Hz - 230 kHz -3 dB, Fono 3 Hz - 50 kHz -3 dB (MC)

Güç tüketimi: 30 watt

Ağırlık: 11.8 kg

Ölçüler WxHxD: 469x114x381 mm

İlanda kullanılan fotoğraflar cihazın kendi güncel fotoğraflarıdır, alıntı değildir.

Keyifli alışverişler dileriz