WhatsApp Destek Hattı
Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi Genişlet
Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi
  • Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi
  • Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi
  • Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi
  • Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi
  • Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi
  • Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi

SATILDI

Marantz NR1607 Ultra HD 7.2 Channel Network A/v Surround Receiver With Bluetooth and Wi-fi

MarantzMarantz

CA2023

Yeni

%20 İNDİRİM

Daha Fazla Detaylar

NR1607 Ultra-ince 7,2 kanallı Bluetooth ve dahili Wi-Fi özellikli AV Alıcısı

Minimum yer kaplayan yüksek kaliteli bir AV alıcısının sesinde heyecan verici yeni bir boyut keşfedin: bu NR1607'nin vaadidir. 7 kanalın hepsinde yüksek akımlı ayrık güç amplifikatörleri bulunan NR1607, 3 inçten biraz daha yüksek bir kabinden şaşırtıcı bir güç ve netlik sunar. Sağlam bağlantı için çift antenli Wi-Fi ve Bluetooth, müziğinizi AirPlay veya Spotify Connect ile, 10.000 İnternet Radyo istasyonundan veya yerel ağ depolama sürücülerinden - yüksek çözünürlüklü sese ve ünlü Marantz'a kadar yayınlamanıza olanak tanır ses kalitesi.

Günümüzün gelişmiş film müzikleriyle nefes kesici surround ses elde etmek için Dolby Atmos sürükleyici surround kod çözme özelliğine sahiptir. Herhangi bir TV dolabına sığacak kadar ince olan bu cihaz, en iyi tiyatrolarda bulunan aynı devrim niteliğindeki Dolby Atmos 3D surround ses sesini sunarak sonik boşluğun dramatik bir genişlemesini sağlamak için baş üstü bir surround ses alanı oluşturur. Gelecekteki bir firmware güncellemesi, NR1607'nin, bu yeni 3D ses dünyası ile en üst düzeyde uyumluluk için DTS: X müziklerini çözmesine de izin verecek.

NR1607 de Ultra High Definition görüntü için hazır: gelişmiş video bölümü, en son tüm video formatlarını Ultra HD TV'ye ya da tüm HD video formatlarına geçirmesini sağlayan 8 HDMI girişindeki en son HDMI 2.0a ve HDCP 2.2 özellikleriyle tamamen uyumlu projektör. 4K 60Hz video, 4: 4: 4 Saf Renkli alt örnekleme, Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve 21: 9, 3D ve BT.2020 geçişi sayesinde, gelecek nesil Blu-ray disk oynatıcılar için hazırdır, set üstü kutular, oyun konsolları ve akış / indirme 4K Ultra HD içeriği.

Kurulumu ve kontrolü de kolaydır: Eşsiz Marantz Kurulum Asistanı sorunsuz bir kurulum sağlarken, ücretsiz "Marantz 2016 AVR Remote" uygulaması Apple App Store'dan, Google Play'den ve Amazon uygulama mağazasından erişmenizi sağlar alıcıyı akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden rahatça kontrol edin.

Dolby Atmos: Dolby'nin devrim niteliğindeki Atmos surround ses teknolojisi, onlarca yıl boyunca kullanılan kanal tabanlı kodlamayla daha gelişmiş nesne tabanlı kodlamanın lehine gider ve ses tasarımcısına sesleri üç boyutlu uzayda herhangi bir yerde tam olarak yerleştirme yeteneği verir. Şimdi, evinizde aynı ödüllü teknolojinin keyfini çıkararak, 5.1 surround ses hoparlör sistemi ve iki ek tepe ya da Dolby Atmos yükseltmeli hoparlör bağlayarak en üst düzey ev sineması deneyimi için bağlanma kabiliyetine sahip olan NR1607 ile keyfini çıkarabilirsiniz. NR1607, Dolby Atmos kod çözme ile birlikte, Dolby TrueHD kayıpsız kod çözme ve diğer Dolby Digital teknolojilerine de sahiptir ve elbette geleneksel 5.1 veya 7.1 kanal hoparlör kurulumlarını da destekler.

DTS: X ayrıca nesne tabanlı ses kodlamasına da sahiptir ve etkileyici bir surround ses deneyimi sunmak için üst hoparlörler sağlar. DTS: X kod çözme ile birlikte NR1607, DTS-HD Master Ses kod çözme ve diğer DTS ses teknolojilerine sahiptir. DTS: X, gelecekteki bir üretici yazılımı güncellemesiyle etkinleştirilecektir.

Ek olarak, NR1607, hem Dolby Surround hem de Neural: X upmixing sunar, bu da kullanıcıların geleneksel Dolby veya DTS kodlamalı içerikten ve hatta stereo müzikten gelişmiş bir deneyim kazanmalarını sağlamak için tam bir '3D' ses hoparlör kurulumunu sağlar.


Bluetooth ve Wi-Fi (2.4 / 5GHz) kablosuz akış bağlantısı sunan NR1607, sıkışık şehir ortamlarında bile sağlam ve hatasız akış için gelişmiş bir çift antenli RF alıcı-verici sistemi ile birlikte kullanır. İnternete ev Wi-Fi ağınızla (veya Ethernet portu üzerinden kablolu bağlantıyla) bağlanın ve sevdiğiniz müziğin keyfini Spotify Connect (ülkenizdeki uygunluğa bağlı olarak) gibi canlı yayın servislerinden çıkarın veya binlerce ülkeden birini seçin. dünyadaki internet radyo istasyonları.

AirPlay, iPod Touch, iPhone ve iPad, Mac OSX bilgisayarlar ve iTunes çalıştıran diğer cihazlara anında kablosuz bağlantı sağlar ve NR1607 de müziğinizi ev ağları ve ev ağınız üzerinden ev bilgisayarlarından ve NAS cihazlarından aktarabilir.

Android ve iOS ve Kindle Fire için mevcut olan ücretsiz Marantz 2016 AVR Remote App, NR1607'yi akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kontrol etmenizi sağlar.

En baştan tasarlanan Marantz 2016 AVR Remote, en son nesil Marantz ağ AV Alıcıları üzerinde size emsali görülmemiş düzeyde bir emir ve kontrol sağlayacak iOS, Android Telefon ve Tablet cihazları için yepyeni bir uygulama. Birçok yeni özelliğin yanı sıra, grafikler ve kullanıcı arayüzü tamamen elden geçirildi.

Marantz ürününüzün temel işlevlerini güç, hacim, giriş ve ayarlarla kontrol edin. Tablet aygıtlar için yeni bir yatay yönlendirme kontrol ekranı ile ağ müzik servislerinize veya kişisel dijital müzik koleksiyonunuza kolaylıkla göz atabilir ve gezinebilirsiniz, aynı zamanda şimdi çalmakta olan bilgileri görüntüleyebilir ve resimleri tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Yeni çalma sistemimiz, dosyaları kuyruğunuza Sürükle ve Bırak özelliğiyle kolayca kişisel müzik çalma listelerinizi oluşturmanıza veya "Şimdi Yürüt", "Sonrakinde Çal", "Sonrakini Çal ve Değiştir" veya Msgstr "Sıranın Sonuna Ekle". Daha sonra kolayca hatırlamak için sıranızı bir oynatma listesi olarak kaydedebilirsiniz.

Yeni Marantz 2016 AVR Remote ile mobil ve tablet cihazınız ev eğlence deneyiminizin ayrılmaz bir parçası oldu. "Çünkü Müzik Önemlidir"

Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz kalitesini keşfedin: NR1607, AIFF, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları 24-bit / 192-kHz'e ve SACD'nin yanı sıra 96kHz / 24bit'e kadar ALAC / Apple Kayıpsız olarak çözebilir kalite DSD2.8MHz ve 'Çift DSD' 5.6MHz. Bu dosyaları ön paneldeki USB bağlantı noktası üzerinden oynatabilir veya ağ kaynaklarından NR1607'ye aktarabilirsiniz. Ayrıca MP3 gibi diğer popüler dosya türlerini de dinleyebilirsiniz ve NR1607, dans karışımlarından operaya kadar her şeyin kusursuz bir şekilde okunması için boşluksuz çalmayı desteklemektedir.

Bazı Akıllı TV'lerde HDMI CEC (tüketici elektroniği kontrolü) işlevi sayesinde, NR1607'yi TV'nin uzaktan kumandası ile kontrol etmek mümkündür. Alıcının "HDMI kontrolü" AÇIK olarak ayarlıyken, "Akıllı Menü" alıcı kontrol işlevlerini ayarlayın ve TV'nin Akıllı Menü ana ekranı kaynak ve çevre modu seçimlerine, ana kurulum menüsüne ve Akıllı Seçim yapılandırma ön ayarlarına doğrudan erişim sağlar.

Video kaynaklarının hızlı bağlantısı için ön panelde elverişli bir konum da dahil olmak üzere 8 HDMI girişi ile, NR1607, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Saf Renkli alt dahil en son HDMI 2.0a özelliklerini destekleyen gelişmiş bir video bölümüne sahiptir örneklemeli, Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve 21: 9 video, 3D ve BT.2020 her girişte doğrudan destek.

Ayrıca, tüm HDMI girişlerinde 4K Ultra HD kopya korumalı içerik için HDCP 2.2 uyumluluğu ile geliyor; bu da onu yeni nesil Blu-ray disk oynatıcılar, set üstü kutuları ve 4K Ultra HD akışları ve indirmeleri için hazırlıyor. Video işlemcisi ayrıca SD ve HD videoyu 4K Ultra HD'ye yükseltebilir.

Imaging Science Foundation tarafından onaylanan NR1607, ISF Gündüz / Gece video modları ile birlikte tam bir video kalibrasyon kontrol grubuna (bir ISF teknisyeni tarafından kullanılmak üzere) sahiptir.

NR1607'nin güç amplifikatörü bölümü, hem müzik hem de filmler ile mükemmel bir ses için, yüksek hassasiyetli ses için 7 kanalın hepsinde aynı güçte olan ayrı yüksek akım çıkış cihazlarına sahiptir. Kanal başına 50 watt olarak sınıflandırılan NR1607, mükemmel hoparlör kontrolü için düşük empedanslı sürüş özelliğine sahiptir ve 4 ohm hoparlörle de uyumludur.

Bu arada Eco modu enerji tasarrufu sağlar: ekran üstü bir Eco metreye sahiptir, ayrıca alıcıyı güç tasarrufu modunda kullanmak mümkündür; maksimum çıkış gücünü düşürür veya düşük güç stratejilerini daha mütevazı ayarlarda kullanır - ve tüm Üstün ses kalitesi üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.

Verilen ölçüm mikrofonu ve mikrofon standı aracılığıyla, Audyssey MultEQ, subwoofer da dahil olmak üzere kurulum sırasında ev sinema sisteminizdeki tüm hoparlörleri ölçer ve daha sonra en yumuşak ve en doğal ton dengesini sağlayarak, birlikte en sorunsuz, en doğal ton dengesini sağlayan çoklu yüksek hassasiyetli DSP oda akustik düzeltme filtreleri üretir. Hoparlörün markası veya modeli.

Audyssey Dynamic EQ, düşük ses seviyelerinde bile tam aralıklı net diyalog ve geniş bant tepkisi sunmak için gelişmiş psiko-akustik işlem özelliğine sahiptir; seçtiğiniz seviyede dinleme seviyesi ne olursa olsun sinema düzeyinde netlik sağlarken, Audyssey Dinamik Ses seviyesi ne olursa olsun kötü şoklardan kaçınır içerikten reklamlara veya anonslara geçişleri izleyerek daha kolay bir dinleme deneyimi yaratıyor.

En yeni Marantz ses video ürünleri, sisteminizi kullanıldığı odaya basit, doğru kurulum ve kalibrasyon için Audyssey MultEQ kullanır. Ancak artık Audyssey MultEQ Editor uygulamasıyla daha da ileri gidebilirsiniz, ayrıntılı ayar ayarlarını görüntülemek ve ayarlamak için 'kaputun altına' gidin - sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize ve sesi odanıza uyarlamanıza olanak sağlar kişisel tercihler. Bu kapsamlı uygulama ile, ev sinema sisteminizin sesinin tam kontrolünü almak için Audyssey MultEQ'in gücünü kullanabilirsiniz.

Doğru kurulumu kontrol etmek için hoparlör algılama sonuçlarını görüntüleyin.

Audyssey kalibrasyonunun sonuçlarından önce ve sonra görüntüleyin, bu da oda sorunlarını tanımlamayı kolaylaştırır.

Her kanal çifti için kendi zevkinize uygun Audyssey hedef eğrisini düzenleyin.

Her kanal çifti için EQ frekans ayar aralığını ayarlayın.

2 yüksek frekans rolloff hedef eğrisi arasında geçiş yapın.

Vokal bölgeyi daha parlak veya pürüzsüz hale getirmek için orta kademe telafisini Etkinleştir / Devre Dışı Bırak.

Kalibrasyon sonuçlarını kaydedin ve yükleyin.

Çoklu Dil Desteği (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Hollandaca, İsveççe, Lehçe, Rusça, Japonca ve Basitleştirilmiş Çince. OS dil ayarı otomatik olarak algılanır; mevcut değilse, İngilizce seçilir.)

Tek bir subwoofer, en iyi bas yanıtı için odanın içine optimum yerleştirme yapılmasını talep eder: konumuna bağlı olarak, ana dinleme konumundaki düşük frekanslı tepki duyulabilir tepe noktaları ve diplerle düzensiz olabilir. NR1607 iki subwoofer'ı destekler: farklı yerlerde kullanılır, bunlar dinleme alanındaki her yerde daha hassas baslar için düşük frekanslı cevabı bile çözer.

Ailenizin eğlence ihtiyacı ne olursa olsun, NR1607 şunları sunar: ana odada 5.1 kanal surround sesin keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda evin farklı yerlerinde başka bir kaynaktan stereo ses çalabilirsiniz. Çok odalı güçlendirilmiş çıkışlara bir çift stereo hoparlör bağlayın ya da Zone 2 ön çıkışlarına ayrı bir stereo amp ve hoparlör bağlayın ve ana odada tam 7 kanallı surround sesin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

NR1607'nin kullanışlı ön panel USB bağlantı noktası, cihazınızı şarj ederken doğrudan iPod touch, iPhone veya iPad'inizden müzik çalmanıza izin verir. Veya bir USB sürücüyü bağlayabilir ve MP3'ten MP3'e kadar en yeni yüksek çözünürlüklü biçime kadar, FLAC kayıpsız olarak 24-bit / 192-kHz ve DSD2.8 / 5.6'ya kadar tüm dosyaları dinleyebilirsiniz.

Kolay kurulum için, NR1607 yatay bir birinci sınıf hoparlör terminali dizisine sahiptir: renk kodlu bağlantı sistemi, doğru hoparlör takılmasını sağlamak için bir dizi uyumlu kablo etiketi içerir.

Ön panelde ve uzaktan kumandada 4 adet Akıllı Seçim işlevi düğmesi vardır: her biri tercih ettiğiniz kurulumu (giriş, hacim ve Audyssey konfigürasyonu) belirli bir kaynak için saklayacaktır. Böylece, sadece bir düğmeye basarak NR1607'nin Blu-ray veya TV alıcı kutunuzdan favori İnternet radyo istasyonunuza kadar her şey için mükemmel bir şekilde yapılandırılmasını sağlayabilirsiniz.

NR1607'nin net, anlaşılması kolay grafik ekran görüntüsü, konfigürasyonun sağlanması için kurulum sürecinde size rehberlik eder. Özel Kurulum Asistanı ve Hızlı Başlangıç ​​kılavuzu, konfigürasyonunuz ne olursa olsun, mümkün olan en iyi ses kalitesi için kritik ayarları optimize ederek kolay kurulum rehberliği sağlamak için bir araya gelir.

NR1607, 3. taraf ve özel entegrasyon çözümleri ile gelişmiş kontrol ve uyumluluk sağlamak için bir dizi özelliğe sahiptir. Diğer bileşenlerle uzaktan kumanda uyumluluğu için, arka panelde bir IR tetikleyici ile birlikte bir IR (kızılötesi) uzaktan kumanda girişi ve uzaktan kumanda çıkışı bulunmaktadır. NR1607, ağ IP kontrolü (kablolu LAN veya Wi-Fi aracılığıyla) bir ev bilgisayarı tarafından kurulup çalıştırılabilir ve ayrıca ev otomasyon ekipmanlarıyla hızlı ve kolay entegrasyon için Control4 SDDP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) özelliğine sahiptir.

Resmi (Distribütör-extreme audio) garantili,

sıfır, kapalı kutu, adınıza faturalı.

Keyifli alışverişler dileriz

Bir değerlendirme yazın