WhatsApp Destek Hattı
Marantz PM6006 Genişlet
Marantz PM6006
  • Marantz PM6006
  • Marantz PM6006
  • Marantz PM6006
  • Marantz PM6006
  • Marantz PM6006
  • Marantz PM6006
  • Marantz PM6006

SATILDI

Marantz PM6006 (BOX)

Marantz Marantz

CA2154

Kullanılmış

0 €

  

PM6006, çok ödüllü PM6005'in yükseltilmiş versiyonudur. Ayrı ayrı bileşenlere sahip olan ön amplifikatör ve güç amplifikatörü bölümleri, ayrıca sinyal yolunu gören tek bir IC değildir. 

PM6006, amplifikatör aşamasında en yüksek akım için yükseltilmiştir, bu da sesi sizin için daha ayrıntılı hale getirmeyi mümkün kılar.

Bu mükemmel entegre amplifikatörü doğrudan çok çeşitli dijital kaynaklara bağlayabilir ve yeni medya ile inanılmaz derecede yüksek bir ses keyfi oluşturmak için üstün 24bit / 192kHz yüksek akım CS4398 DAC'ı kullanabilirsiniz. 

PM6006 şimdi 2 optik ve 1 koaksiyel dijital giriş içerir (önceki sürümden ek bir ek optik giriş) ve dijital bölümün tamamı dijital sinyalin analog sinyal üzerinde bir etkisi olmadığından emin olmak için ekstra metal bir mahfaza tarafından tamamen korunur.

Orijinal özellikler ; fono dahil beş ses girişi, iki telli bağlantı kolaylığı sağlayan iki çift altın kaplama hoparlör bağlantısı ve uzaktan kumanda. 

Düşük empedans korumalı Toroidal trafo, ayrıca özelleştirilmiş bileşenler ve benzersiz Marantz HDAM modülleri, güçlü, dinamik ve ayrıntılı orijinal Marantz sesine özen gösterir. 

Kısacası, yeni PM6006 mükemmel genlere sahip yeni bir yıldızdır.

Marantz HDAM Teknolojisi

Marantz, standart IC'lerin yerine kendi ayrı devre kartlarını geliştirdi. Bu HDAM'ler, kısa ayna görüntü L / R sinyal yollarına sahip ayrı yüzeye monte bileşenlerden oluşur. Bu cihazlar, Op-Amp'lerle tamamen aynı şeyi yapıyor, ancak sıralı IC Op-amp'leri, Slew Rate ve azaltılmış gürültü seviyesi açısından çarpıcı bir şekilde daha iyi performans gösteriyor, bu da çok daha dinamik, doğru ve ayrıntılı bir ses elde ediyor. Yıllar geçtikçe Marantz, kaliteyi artırmak ve CD veya amplifikatör gibi bir ürün kategorisinin özel gereksinimlerine uymak için farklı HDAM türleri geliştirmiştir.

Mevcut geri bildirim

Current Feedback amplifikatör teknolojisi, geniş bant genişliği ve yüksek hızlı ses üretimi sağlar. Toroidal Transformer ile birlikte PM6006'nın amplifikatörü, zorlu hoparlörleri bile mutlak bir şekilde sürdürebilmek için büyük bir enerji rezervine sahiptir.

Toroidal Trafo

Toroidal transformatör normal EI çekirdekli transformatöre göre çeşitli avantajlara sahiptir. Çok verimlidir ve bu nedenle bir EI çekirdek transformatörünün aynı boyutuna kıyasla daha fazla güç sağlar. Ek olarak, şekli nedeniyle, elektromanyetik radyasyon ve mekanik titreşim daha iyi bir ses kalitesi ile son derece düşüktür.

Yüksek Akım Güç Kaynağı

Güç kaynağı, yüksek akım yüksek hızlı Shottky Bariyer Diyotları ve düşük empedanslı sürücü özelliği ile birlikte geniş dinamik aralık sağlayan yüksek akım depolama kapasitörlerine sahiptir.

Dijital Giriş için Referans Kalitesi D / A Dönüşümü

PM6006, yüksek çözünürlüklü D / A dönüşümü özelliğine sahiptir ve yüksek çözünürlüklü ses dosyası türleriyle optimum uyumluluk için 192 kHz / 24 bit çözünürlük sağlayan CS4398 D / A referans sınıfı ile donatılmıştır.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Destekli Dijital Girişler (2 Optik, 1 Koaksiyel) için Genişletilmiş Bağlantı

Dijital cihazları bağlamak ve PM6006'nın gelişmiş ses devresi üzerinden Hi-res Audio'yu (192kHz / 24bit PCM'ye kadar) oynatmak için 1 Coax dijital ve 2 Optik dijital giriş mevcuttur. Dijital bölümün analog sinyal üzerinde hiçbir etkisi olmadığından emin olmak için dijital bölüm tamamen metal bir muhafaza ile korunmaktadır.

Kullanılmamıştır, deneme-kontrol amaçlı kutusu açılmıştır,

yurt dışından alınmıştır.

Keyifli alışverişler dileriz