WhatsApp Destek Hattı
YAMAHA RN 803D Genişlet
YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA R-N803D
  • YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA RAS14 REMOTE CONTROL
  • YAMAHA R-N803D
  • YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA RN 803D
  • YAMAHA RN 803D

YAMAHA RN 803D

YAMAHAYAMAHA

CA4403

Kullanılmış

        

      

     

Teknik ve kozmetik olarak kusuru yoktur, orijinal kutusunda içeriği eksiksiz gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI33 420 TL
EURO1 000 €
DOLAR1 081 $
POUND856 £

YAMAHA R-N803D

Derin Hi-Fi Keyfi………

Efsaneyi yaşayın, müzikalitenin tadını çıkarın

Yamaha, bir ses markası olarak 60 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Ve R-N803D teknolojisi doğrudan Yamaha'nın titizlikle simetrik sol/sağ devre düzenini ve sinyal doğrudanlığını ( Gereksiz titreşimi emen ve engelleyen özel reçine çerçeve "Sanat Tabanı" ile donatılmış, yüksek sertlikte düşük titreşimli bir şasi ile en düz, en kısa sinyal yolları). Sarsılmaz bir sürülebilirlik yaratmak için müziğin sonik saflığını ve doğru stereo görüntüsünü korur.

 

Yüksek hassasiyet, yüksek performans

R-N803D, üstün S/N performansı sunmak için ünlü SABER 9006AS 192 kHz / 24-bit DAC'yi (ESS teknolojisinden) kullanır. Yamaha'nın orijinal ağ modülüyle birleştirilen ünite, yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarının tüm ses özelliklerini eksiksiz bir şekilde ortaya çıkararak, konser salonlarının ince ambiyansını ve sesteki hassas ifade nüanslarını bile etkili bir şekilde yeniden üretir.

 

Nihai için optimize edildi

Bir Hi-Fi alıcıda ilk kez R-N803D, Yamaha'nın AV alıcılarında kullanılan ünlü bir teknoloji olan Yamaha Parametric oda Akustik İyileştirici (YPAO) ile donatılmıştır. Odanın şeklini, duvarın malzemesini ve hoparlörün konumunu ölçer ve ardından ideal yanıtı ve ses kalitesini oluşturmak için sesi otomatik olarak ayarlar. Ünite ayrıca, ses kalitesini büyük ölçüde etkileyen önemli erken yansıma seslerini aktif olarak düzelten YPAO™-RSC (Yansıyan Ses Kontrolü) ve olağanüstü yüksek hassasiyetli EQ (eşitleme) uygulayan YPAO Hacmi dahil olmak üzere diğer gelişmiş YPAO işlevlerine sahiptir. 192 kHz / 64 bit işlem. Sonuç? Tıpkı profesyonel bir ses dinleme odası gibi, evinizde ideal bir dinleme ortamı yaratabilirsiniz.

Maksimum ses saflığı

Pure Direct modu, müzik sinyallerinin, en saf ses kalitesi için tampon amfiyi ve ton, ses yüksekliği ve denge kontrollerini atlayarak mümkün olan en kısa devre rotasında dolaşarak sinyal bozulmasını neredeyse tamamen ortadan kaldırmasını sağlar.

 

Gerçek Ses Mükemmelliği

Sahip olmak için saf zevk

Bu model, Yamaha Hi-Fi audio'nun ünlü olduğu basit ve sofistike tasarım stilini miras almıştır. Ön panelin zarif alüminyum ince kaplaması ile diğer Hi-Fi ses bileşenlerinizle güzel bir uyum sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerle şık tasarım, hem sahip olma zevkini hem de dinleme keyfini derinleştiriyor.

Sofistike devre tasarımı

Güç amplifikatörü bloğu, çıkış terminalleri olarak toplam sekiz çift kutuplu tip güç transistörü (solda ve sağda dört adet) kullanan paralel bir itme-çekme yapısına sahip ToP-ART konseptine dayalı simetrik ve doğrudan devre düzenini benimser. Ve devre tasarımındaki ses sinyali yollarının uzunluklarını en aza indirerek empedansı düşürerek maksimum 145 watt (kanal başına) çıkışla üstün sürücü gücü elde ettik.

Daha Fazlasını Duyun, Özgürce Dinleyin

R-N803D, akıllı telefonlardan ve diğer cihazlardan kolay kablosuz müzik çalmanın keyfini çıkarmanızı sağlamak için Bluetooth® işleviyle donatılmıştır.

Müziğiniz her yerde

MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı telefonunuzdan, PC'nizden veya NAS'ınızdan evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına dijital müzik içeriği akışı sağlayabilir. R-N803D'ye bağlı CD çalar veya TV gibi harici cihazlardan da müzik paylaşabilir. Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden gelen ses içeriği, birden fazla odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

 

TV'niz için Hi-Fi ses

R-N803D, hem ses hem de koaksiyel terminallerle dijital ses girişi için donatılmıştır. Optik, TV'den ses almak içindir ve koaksiyel, Blu-ray Disc™ oynatıcıdan ses almak içindir. Ses dijital alanda kalır ve spor ve diğer programlardan filmlere ve konserlere kadar tüm eğlence kaynaklarınız için size saf, bozulmamış, dinamik ses verir.

Kayıtlarınızın da keyfini çıkarın

R-N803D'nin kapsamlı konektörleri, bir pikapı kolayca bağlamanıza ve plak koleksiyonunuzdaki müziğin keyfini çıkarmanıza izin veren özel fono giriş terminallerini içerir.

 

Tüm İstediğiniz, İhtiyacınız Olan Her Şey

Kontrol parmağınızın ucunda

Kontrol. Ücretsiz MusicCast CONTROLLER uygulamasıyla her şey avucunuzun içinde. Sezgisel olarak tasarlanmış ekrana dokunup hafifçe vurun ve R-N803D'nin yanı sıra tüm MusicCast cihazlarınızı kolayca çalıştırın.

Favorilerinizi bulun, yenilerini keşfedin

R-N803D, yaygın Spotify, gelecek vaat eden Tidal ve Deezer hizmetlerinin yanı sıra Napster®, Qobuz, Juke ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli popüler akış hizmetleriyle uyumludur — tüm favori sanatçılarınızın keyfini çıkarmanıza olanak tanır , yenilerini keşfedin ve dünyanın her yerinden müzik içeriği alın.

* Müzik hizmetinin kullanılabilirliği bölgeye göre değişir ve önceden bildirilmeksizin değişebilir veya durdurulabilir.

DAB / DAB+ Ayarlayıcı

DAB ve DAB+, yüksek ses kalitesine sahip çok çeşitli radyo istasyonları sunan Dijital Ses Yayını biçimleridir. Diğer avantajlar, aralarından seçim yapabileceğiniz bir listeyle mevcut istasyonlara otomatik ayarlama ve istasyon adı gibi bilgilerin görüntülenmesini içerir. 40 DAB / DAB+ istasyonunu önceden ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ağ bölümü:DLNA Sürüm 1.5

Dosya formatı: MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD

Airplay:Evet

Maksimum Güç (Avrupa için 4 ohm, 1kHz, %0,7 THD): 160 W + 160 W

Maksimum Güç(8 ohm, 1 kHz, %10 THD): 145 W + 145 W

Yüksek Dinamik Güç/Kanal (8/6/4/2 ohm): 140 / 170 / 220 / 290W

Frekans tepkisi:0 ± 0,5 dB / 0 ± 1,0 dB

Sinyal Gürültü Oranı (CD): 100 dB (Saf Doğrudan açık, 200 mV)

Ses Girişi / Çıkışı: 10 / 2

Dijital Giriş: (Optik / Koaksiyel)

USB Girişi: Evet

Subwoofer Çıkışı: Evet

Kontrol (Tetikleme) Çıkışı: Evet

Saf Doğrudan: Evet

ToP-ART: Evet

Bekleme Güç Tüketimi:0,1 W (Ağ bekleme açık / Wi-Fi bağlantısı; 1,8 W)

Boyutlar (G x Y x D): 435 x 151 x 392 mm (anten yukarıdayken: 435 x 215 x 392 mm); 17-1/8” x 6” x 15-7/16” (anten açıkken: 17-1/8” x 8-1/2” x 15-7/16”)

Ağırlık: 11 kilo; 24,3 pound

Ağ bölümü:

Wifi: Evet (Kablosuz Doğrudan ile)

Bluetooth: Evet (SBC / AAC)

Minimum RMS Çıkış Gücü: 100 W + 100 W (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, %0,019 THD)

Fono Girişi: Evet

Ethernet: Evet

Kulaklık Çıkışı: Evet

Bir değerlendirme yazın

YAMAHA RN 803D

YAMAHA RN 803D