WhatsApp Destek Hattı
Dynaudio Emit 50 Black Genişlet
Dynaudio Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 BOX
 • Dynaudio Emit 50 COLOR
 • Dynaudio Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 Walnut
 • Dynaudio Emit 50 Walnut
 • Dynaudio Emit 50 Walnut
 • Dynaudio New Emit 50 Black
 • Dynaudio Emit 50 White
 • Dynaudio Emit 50 White
 • Dynaudio Emit 50 White
 • Dynaudio Emit 50 White
 • Dynaudio New Emit 50 White

Dynaudio Emit 50

DynaudioDynaudio

CA3628

Yeni

    

    

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI85 485 TL
EURO2 400 €
DOLAR2 601 $
POUND2 017 £

DYNAUDIO EMIT 50

Yeni EMIT

Üretici firma Emit serisini, M10 ve M20, bağımsız M30 ve merkezi M15C'yi neredeyse tamamen yenilenmiştir. 

Yenilenen modelde sayısal işaretlerden "M" harfi kaldırıldı, merkez hoparlör M15C'nin yerini daha büyük bir 25C aldı, son derece başarılı olan "30'lar"  Xeo'nun boyutuna küçüldü ve en büyük "50'ler" büyüdü.

Boyut değişikliklerinin yanı sıra Emit serisi ciddi bir teknik ve tasarım makyajından geçti. Dönüştürücü kapakları akustik ve renk açısından ön panellere entegre edilmiştir, yeni Emit ailesinde ceviz kaplamada da mevcuttur.

Tüm modeller, efsanevi Danimarka hoparlör patentleri ve sıfırdan inşa edilen ve 2016 yılında devreye alınan Jupiter 3D ölçüm sistemi kullanılarak tasarlanmıştır.

Emit 50 ile Odyofil sınıfı üst düzey sese ilk adımlarını atanlara bile son derece uygun bir fiyat düzeyinde odayı dolduran hi-fi performansı sunar.

 Emit 50, dürüst olmak gerekirse, başka bir yer için iki katı fiyat ödeyebileceğiniz bir güç ve incelik düzeyi sunar. İkiz 18 cm woofer'ları, 15 cm orta kademe sürücüsü ve 28 mm yumuşak kubbeli Cerotar tweeter'ın her biri, gerçek sinema düzeyinde ses seviyesinde mümkün olan en net performansı üretmeye adanmıştır.

 

Yüksek performanslı woofer'lar 

Emit 50'lerin woofer'ları derinlere iner. İki 18 cm'lik ünite ( Emit 20'de kullanılanla aynı tip ), önceki Emit serisinin çok üzerinde şaşırtıcı düşük frekans performansı sağlamak için üst düzey Evoke, Contour i ve Confidence ailelerimizden damlama teknolojisini kullanır. Bu, hoparlörün gerçekten derine inebileceği anlamına gelir ( 33Hz'de -3dB, bu, Contour 60i ve Confidence 60'a eşittir, ) . 

Tek parça koniler, entegre toz kapağı ile birlikte kendi bünyemizde formüle edilmiş MSP (Magnezyum Silikat Polimer) malzememizden yapılmıştır. Sürücüleri ayrı bir parçaya yapıştırmak yerine tek bir parçadan yapmak, oyun yüzeyinin arkasındaki ses bobini ile çok daha iyi bir bağlantı kurmasını sağlar. Bu da hareketleri üzerinde daha iyi kontrol anlamına gelir: en düşük notalarda bile daha az istenmeyen bozulma ve rezonans ve daha fazla ince ayrıntı.

 

Serideki diğer hoparlörlerden farklı olarak Emit 50'nin woofer'ları bakır ses bobinleri kullanır. Bunun nedeni, orta kademe görevleri yerine getirirken (Emit 20'de olduğu gibi) olduğu kadar canlı olmalarına gerek olmamasıdır. Bu nedenle, daha açık bir zımba için daha ağır bakır kullandık. Bu, enerjisini doğrudan ses bobinine yönlendirmek için optimize edilmiş çift yığınlı mıknatıs sistemi tarafından yoğunlaştırılır.

 

Özel orta kademe sürücü 

Orta kademe sürücü farklı bir canavar. Emit 50'ye özel, Evoke serisinde kullandığımız versiyondan türetilmiştir bu da doğrudan üst düzey Contour serisinden gelmiştir. Güçlü bir ferrit seramik mıknatısa, 38 mm çapındaki alüminyum ses bobininin kısa bir versiyonuna ( özellikle orta seviye performans için optimize edilmiştir ) ve hafif bir çevreye sahiptir. Hız ve hassasiyet için tasarlanmıştır: nüanslı vokalleri, orkestral yaylıları ve nefesli çalgıları ve daha fazlasını yeniden üretmek için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. 

Tatlı yüksek frekanslar 

Emit 50'nin Cerotar tweeter'ı, Evoke ailesinde bulacağınız ile aynıdır. Ödüllü Özel Kırkıncı yıl hoparlörlerimiz için geliştirilen temel teknolojilerin yanı sıra Confidence ve hatta Core profesyonel stüdyo referans monitör serimizi kullanan, baştan sona bir tasarımdır. Mühendislerimiz bununla gerçekten haklı olarak gurur duyuyor. 

Cerotar'ın 28 mm kaplamalı kumaş yumuşak kubbeli diyaframı, başka bir Dynaudio yeniliğinin üstüne oturur: Hexis. Bu ustaca çukurlu iç kubbe, oyun yüzeyinin arkasına yansıyan istenmeyen rezonansı durdurmak için kumaşın arkasına yeterince yakın yerleştirilmiştir. Müziğinizde daha temiz, daha tatlı tiz ve daha fazla ayrıntı için frekans yanıtını pürüzsüz tutar.

 

Tweeter, daha fazla hassasiyet sağlamak için güçlü bir Ferrit+ stronsiyum karbonat seramik mıknatısla çalışır. Bu, kulaklarınıza daha özgün bir performans anlamına gelir – duymanız gerekeni duyarsınız; ne fazla ne eksik. Ve çok doğal olduğu için yorgunluğu da azaltır - böylece daha uzun süre dinleyebilirsiniz.

 

Akıllı geçiş tasarımı 

Emit 50'nin crossover'ı hibrit bir tasarımdır. Tweeter için geleneksel Dynaudio birinci dereceden devre, orta kademe sürücü için ikinci dereceden bir tasarım ve woofer'lar için dördüncü dereceden bir topoloji var. Elbette, hepsini kapsayacak tek bir tasarım yaratabilirdik ancak bu, performanstan ödün vermek anlamına gelir ki bu, mühendislerimizin basitçe yapmayacağı bir şeydir.

  

Otantik Danimarka tasarımı 

Kabinler Danimarka'da kendi bünyesinde tasarlanmış ve ayarlanmıştır. 18 mm MDF'den yapılmıştır ve sürücülerin mümkün olan en kararlı platforma sahip olduğundan emin olmak için özel olarak seçilmiş polyester malzemeyle (evet, bu da ayarlanmıştır) sönümlenmiştir.

 İster sıfırdan yepyeni bir üst düzey sistem başlatıyor olun, ister başka bir sistemden yükseltme yapıyor olun, Emit 50'nin güç ve incelik kombinasyonu, müziğinize yeni bir performans düzeyi getirecektir.

Üç özel laminat kaplama (Siyah, Beyaz ve Ceviz) arasından seçim yapabilirsiniz ve siyah manyetik ızgaralar standart olarak gelir. Bu nedenle, hoparlörlerinizin öne çıkmasını veya karışmasını (veya her ikisini birden) istiyorsanız, karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Teknik özellikler

Duyarlılık: 86dB (2.83V/1m)

IEC güç kullanımı: 240 watt

İç direnç: 4 Ω

Frekans yanıtı (± 3 dB):  33 Hz - 25kHz (-6dB 28 Hz - 35 Khz)

Kutu prensibi: 2 X Bas refleks arka çift alevli bağlantı noktası

Karşıdan karşıya geçmek: 3 yollu

Geçiş frekansı: 540/4400Hz

Çapraz topoloji:1. dereceden tweeter 2. dereceden orta kademe, 4. dereceden woofer

Bas hoparlörü:  2 X 18 cm MSP

Orta seviye: 15cm MSP

Tweeter: Hexis ile Cerotar yumuşak kubbe

Ağırlık:  25,96 kg / 57,2 lb

Boyutlar (G x Y x D): 205 X 1140 X 311,5 mm - 8,1 X 44,9 X 12,3 inç

Ayaklı/ızgaralı boyutlar (G x Y x D): 302,2 X 1186,5 X 376 mm - 11,9 X 46,7 X 14,8 inç

dynaudio_emit_series_spec.jpg

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

Dynaudio Emit 50

Dynaudio Emit 50