WhatsApp Destek Hattı
Argon Audio WRT Genişlet
Argon Audio WRT
  • Argon Audio WRT
  • Argon Audio WRT
  • Argon Audio WRT

Argon Audio WRT

Argon AudioArgon Audio

CA4361

Yeni

       

STOK TÜKENMİŞTİR

Daha Fazla Detaylar

ARGON AUDIO WRT 

Hi-fi sisteminize kablosuz bağlantının rahatlığını ekleyin. WRT (Kablosuz Alıcı Verici), uzun kablolara ihtiyaç duymadan stereo veya aktif hoparlörlerinizi bir pikap veya subwoofer'a kolayca bağlamanıza olanak tanır. Bu size, kabloları yönetme zahmetine girmeden ekipmanınızı herhangi bir yere yerleştirme özgürlüğü verir.

 Öne çıkanlar

Stereo ve subwoofer, pikap vb. arasında kablosuz ses iletimi.

Wi-Fi (16-bit/48kHz) ile iyi kararlılık ve yüksek kablosuz ses kalitesi

15 metreye kadar kablosuz kapsama alanı

Kullanımı kolay ve minimum yer kaplar

USB güç kaynakları ve kablolar dahildir

Kablosuz iletimde küçük ses gecikmesi (25ms) *

*Kablosuz aktarım, ses sinyalinde (25ms) hafif bir gecikmeye neden olur ve bu, normal müzik çalma sırasında önemsizdir. WRT'yi bir TV veya projektörle kullanıyorsanız, ses ve görüntünün senkronize olması için genellikle ekipmandaki zaman gecikmesini ayarlayabilirsiniz.

 

WRT'deki iki cihaz, normal ev ağınızdan tamamen bağımsız olan ortak bir Wi-Fi bağlantısı kullanarak çalışır. Kablosuz bağlantının kendisi tam CD kalitesindedir (16-bit/48kHz), böylece orada da bulabileceğiniz ilgili Bluetooth tabanlı çözümlere kıyasla hem daha iyi ses hem de daha iyi kararlılık elde edersiniz.

 

PİKABINIZI VEYA SUBWOOFER'INIZI KABLOSUZ OLARAK BAĞLAYIN

Argon Audio WRT (Kablosuz Alıcı Verici), uzun kablo ihtiyacını ortadan kaldırarak pikap veya subwoofer'ınızı kablosuz olarak kolaylıkla bağlamanıza olanak tanır. İki cihaz (verici ve alıcı), ev ağınızdan tamamen bağımsız ortak bir Wi-Fi sinyali kullanır ve benzer Bluetooth tabanlı çözümlerden daha iyi kararlılık ve ses kalitesi ile tam CD kalitesinde ses (16-bit/48kHz) sağlar.

WRT'yi kurmak hızlı ve kolaydır, vericiyi plakçalarınıza/subwoofer'ınıza ve alıcıyı amplifikatörünüze/aktif hoparlörlerinize bağlayın ve en sevdiğiniz müziğin keyfini kablosuz olarak çıkarın.

Manyetikten gelen çok zayıf çıkış sinyali nedeniyle, WRT'nin yalnızca RIAA amplifikasyonundan sonra kullanılması önerilir

Teknik özellikler

Kablosuz Wi-Fi verici/alıcı seti (2,4 GHz)

15 metreye kadar kablosuz kapsama alanı

16-bit/48kHz kablosuz ses iletimi

Frekans aralığı: 5-24.000 Hz (±1,5 dB)

Gecikme (ses gecikmesi): 25,5 ms**

Birlikte verilen aksesuarlar: 2 x 5V USB güç kaynağı, 2 x USB-A - Mikro USB şarj kablosu (80 cm), 2 x stereo mini jak - RCA L/R kablosu (55 cm), 2 x stereo mini jak - RCA tekli kablo (55 santimetre)

Boyutlar: 5,0 x 2,1 x 7,0 cm (GxYxD) (x2)

Ağırlık: yaklaşık 35 gram (x2)

Bir değerlendirme yazın

Argon Audio WRT

Argon Audio WRT