WhatsApp Destek Hattı
Sansui CD-X711 Cd Genişlet
Sansui CD-X711 Cd
  • Sansui CD-X711 Cd
  • Sansui CD-X711 Cd
  • Sansui CD-X711 Cd
  • Sansui CD-X711 Cd
  • Sansui CD-X711 Cd
  • Sansui CD-X711 Cd

Sansui CD-X711 Cd

SansuiSansui

CA2353

Kullanılmış

   

Teknik ve kozmetik olarak en küçük kusuru yoktur, tam kontrol akıllı kumanda ile birlikte gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI13 980 TL
EURO400 €
DOLAR434 $
POUND343 £

Sansui CD-X711

711 tüm ciddi hi-fi'lerin resmi zırh gibi tasarlandığı için son derece güven verici nostaljik bir sağlamlığa ve içeriğe sahiptir, gerçek bir ağır sıklettir.

Aslında Sansui'nin en yeni tasarımlarından biridir ve Tow-bit' dijital-analog kod çözme özelliğine sahiptir; bu örnekte belirgin bir şekilde odyofil odaklı mühendislik ve bileşenlerin yanı sıra. 

Piyano kaplamalı sağlam metal kaplamaya, tamamen metal kasaya ve sağlam tabana hayran kalmamak elde değildir. Ergonomik düzen oldukça iyidir, en azından farklı işlevlerin ayırt edilmesi açısından oldukça iyidir, ancak düğme sayısı oldukça zorludur; 'bilgisayar düzenleme', müzik tarama, parça girişi tuş takımı, rastgele, tekrarlama, zamanlayıcı, kulaklık içeren bir özellik listesi de öyle hacim vb. ile. 

Audiophile niyetinin bir kanıtı, çıkış terminallerinde seviye ayarı sağlamaya yönelik herhangi bir girişimin olmaması; bir diğeri 'ekran kapatma' anahtarıdır; üçüncüsü ise arka paneldeki kapsamlı sokettir. Dengeli XLR çıkış soketleri, bazı Sansui amplifikatörlerindeki dengeli giriş özelliğini destekleyerek geleneksel fonoları kopyalar. Hem optik hem de elektriksel (koaksiyel) formlarda dijital çıkış da sağlanmaktadır.

 Sönümleme yaygındır ve doğrusal motorlu taşıma askeri seviyede sağlamdır, yayla ayrılmış bir cihazdır. Çok sayıda ısı emici regülatöre sahip cömert güç kaynakları, dijital ve analog bölümleri ayrı ayrı besler. Ana kart sekiz dikey yardımcı kart taşır. Sansui'nin kendi karmaşık dijital gürültü şekillendirme tekniğini kullanan Tow-bit' DAC'nin yanı sıra, Sony çipleri kontrolü ve dijital filtrelemeyi kapsıyor. İç kısım bol miktarda kaliteli polistiren ve Nichicon kapasitörlerle kaplıdır.

 Ses kalitesi

Sansui'nin güçlü yanı, sağlam ve tutarlı bir temel sağlayan sıkı, temiz, net ve iyice uzatılmış alt ucudur.

Hız, geçişler ve dinamikler aynı şekilde saygındır; stereo ses sahnesi ise iyi odaklanma ve iyi derinlik ile ölçek açısından cömerttir. Orta bant sesi özellikle pürüzsüz ve uygar ve ton açısından çok nötr iken tiz tatlı, saf ve havadar ama biraz 'duygusal' bir kaliteye sahiptir.

Kesinlikle Sansui'nin şimdiye kadarki en iyi cd playerıdır yüksek fiyatı, CD-X711'i mükemmel sunum ve kaliteli 'his' kesinlikle yüksek bir fiyata değer ve ses kalitesi kesinlikle rekabet edebilecek kadar üstündür.

  

Teknik Özellikler

Disk formatı: CD

Dijital dönüştürücü: MN6471M

CD Mekanizması: KSS-152A

Frekans tepkisi: 1Hz - 20kHz

Dinamik aralık: 98dB

Sinyal Gürültü Oranı: 103dB

Toplam harmonik bozulma:% 0.003

Hat çıkışı: 2V

Boyutlar: 430 x 127.5 x 397.5mm

Ağırlık: 10kg

Bir değerlendirme yazın

Sansui CD-X711 Cd

Sansui CD-X711 Cd