WhatsApp Destek Hattı
KEF LS50 Meta Titanium Grey Genişlet
KEF LS50 Meta Titanium Grey
 • KEF LS50 Meta Titanium Grey
 • KEF LS50 Meta Titanium Grey REAR
 • KEF LS50 Meta COLOR
 • KEF LS50 Meta Titanium Grey
 • KEF LS50 Meta TECHNOLOGY
 • KEF LS50 Meta COLOR
 • KEF LS50 Meta REAR
 • KEF LS50 Meta Titanium Grey
 • KEF Uni-Q Driver
 • KEF MAT
 • KEF LS50 Meta COLOR
 • KEF Uni-Q Driver
 • KEF LS50 Meta Titanium Grey STAND
 • KEF LS50 showroom demo
 • KEF LS50 Meta
 • KEF LS50 Meta Titanium Grey

                        

KEF LS50 META

( Titanium Grey )

kef_ls50_titanium_grey_gri (9).jpg

KEF, 2011 yılında LS50 hoparlörlerini piyasaya sürdüklerinde çok başarılı oldu . Aradan geçen yıllarda KEF LS50 Meta'yı daha da etkileyici kılan yeni gelişmeler kaydettiler.

Devrim niteliğinde ses emilimi
Bu hoparlor adının "Meta" kısmını KEF'in yeni ve yenilikçi Metamateryal Absorpsiyon Teknolojisinden (MAT) alır. Tweeter'ın arkasından gelen istenmeyen sesi emmek için ayarlanmış, oldukça karmaşık, labirent benzeri bir yapıdır. Ortaya çıkan ses daha net, daha saf ve daha ayrıntılı.

Dikkatli kabin tasarımı
LS50 Meta'nın son derece sağlam kabini, sesin bozulma olmadan dışarıya yayılmasına yardımcı olan pürüzsüz, kavisli yüzeyler kullanır. Ayrıca, azaltılmış orta aralık renklendirme için patentli bir ofset, esnek bağlantı noktasına sahiptir. Önceki LS50 modellerinde olduğu gibi, kabin, havalı görünen sürücü dizisini göstermek için ızgarasız bir tasarım kullanır.

kef_ls50_meta_white (14).jpg

Uni-Q® teknolojisi sayesinde odayı dolduran "tatlı nokta"
KEF'in patentli Uni-Q teknolojisi, her hoparlörün tweeter'ını bas/orta aralık konisinin akustik merkezine yerleştirir. Bu, LS50'lerin ayrıntılı ve doğru bir üç boyutlu ses görüntüsü oluşturmasını sağlar. Bu, "tatlı noktayı" (ideal dinleme konumu) çok daha büyük hale getirir. Dilediğiniz yere oturun, odanızın her yerinde harika bir sese sahip olacaksınız.

Dinleme deneyiminizi en üst düzeye çıkarın
LS50 Meta, doğru kurulumda gerçekten inanılmaz ses sağlayabilir. Yüksek performanslı bir güç amplifikatöründen veya entegre bir amplifikatörden 100 watt veya daha fazlası tavsiye edilmektedir.
LS50 Meta'dan en iyi performansı elde etmek için doğru hoparlör yerleşimi de çok önemlidir. Bunları bir çift renk uyumlu KEF S2 hoparlör sehpasına yerleştirmek, istenmeyen titreşimleri ve yansımaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. 
Ve sağlam bas gibi birkaç şey dinleme seansınıza etki katar. 

Uni-Q® sürücü dizisi teknolojisi, tüm odanızın "tatlı nokta" gibi görünmesini sağlar

5-1/4" alüminyum koni woofer

1" havalandırmalı alüminyum kubbe tweeter

Yenilikçi Metamalzeme Absorpsiyon Teknolojisi (MAT), bozulmayı ortadan kaldırmak için yüksek frekanslı titreşimleri emer

Gelişmiş ses performansı ve azaltılmış bozulma için Sürücü Performansı Optimizasyonu

Frekans yanıtı: 79-28.000 Hz (±3 dB)

Hassasiyet: 85 dB

Empedans: 8 ohm

Önerilen amplifikatör gücü: 40-100 watt

En iyi performans için yüksek performanslı bir güç amplifikatöründen veya entegre amplifikatörden yüksek akımlı amplifikasyon önerilir

Kavisli bölme tasarımı, minimum yansıma ile pürüzsüz ses dalgası dağılımı sağlar

Azaltılmış orta aralık renklendirme için patentli ofset, esnek bağlantı noktasına sahip iki yönlü bas refleks kabin

5 yollu hoparlör terminalleri

Parlak kaplama

Meta Malzeme Absorpsiyon Teknolojisi (MAT):

KEF, LS50 Meta hoparlörlerinde Metamateryal Absorpsiyon Teknolojisini (MAT) kullanmak için Acoustic Metamaterials Group (AMG) ile birlikte çalıştı. Metamalzemeler, doğal olarak oluşan maddelerde basitçe bulunmayan yeni, arzu edilen özellikler sergileyecek şekilde mevcut malzemeleri kullanan özel olarak geliştirilmiş yapılardır. Gerçekten devrim niteliğinde bir teknoloji olan MAT, karmaşık kanalların her birinin belirli bir frekansı verimli bir şekilde emdiği oldukça karmaşık labirent benzeri bir yapıdır. Birleştirildiğinde kanallar, tweeter'ın arkasından gelen istenmeyen sesin %99'unu emerek, sonuçta ortaya çıkan bozulmayı ortadan kaldırarak ve daha saf, daha doğal bir akustik performans sağlayarak akustik bir kara delik görevi görür.

12. Nesil Uni-Q Sürücü Dizisi: 

LS50 Meta kitaplık hoparlörü, tweeter'ın orta kademe koninin akustik merkezine monte edildiği KEF'in patentli 12. Nesil Uni-Q sürücü konfigürasyonunu kullanır. Her ikisi de tek bir nokta kaynağı olarak hareket ederek, ses, geniş bir "tatlı nokta" ile mükemmel bir şekilde tanımlanmış ve mükemmel şekilde dengelenmiş stereo görüntüleri deneyimlemenize olanak tanıyan dinleme alanı boyunca geniş ve eşit bir şekilde dağıtılır. Simülasyon ve analiz araçlarını ve onlarca yıllık kurum içi bilgi birikimini kullanan KEF mühendisleri, orta frekansta yüksek frekanslı bozulmayı azaltmak için tam olarak şekillendirilmiş yeni bir koni boyunlu ayırıcı ve motor sistemi ile 12. Nesil Uni-Q sürücü dizisi geliştirdi. sürücü. Sonuç, azaltılmış renklenme, daha az bozulma ve daha önce mümkün olandan daha şeffaf ve gerçeğe yakın bir ses.

kef-ls-50-wireless_camarossaudio (7).jpg

1" Alüminyum Havalandırmalı Kubbeli Tweeter: 

Tweeter kubbesinin geometrisi, dalga formunun bozulmasını önlemek için orta kademe konininkiyle eşleşir. Bu, yüksek frekans tepkisini yumuşatarak, ayrıntılı ve çarpıcı şekilde doğal ses veren tizleri hesaba katmaya yardımcı olur. 1" alüminyum havalandırmalı kubbe tweeter, odadaki herkesin aynı üstün ses kalitesinin keyfini çıkarması için sesi daha geniş, daha eşit dağılım için küresel olarak yaymaya teşvik etmek için bir Mandalina Dalga Kılavuzu kullanır. Büyük bir dahili havalandırma, orijinal performansın tüm nüanslarını ve ince ayrıntılarını koruyarak, kritik vokal bölgesinde kubbenin arkasında potansiyel olarak bozucu yüksek basınçların oluşmasını önler.

5,25" Alüminyum Koni Woofer: 5,25" woofer, doğal orta kademe ve orta bas sesi için hafif, sert ve pürüzsüz bir Alüminyum koni kullanır. Orta kademe koninin tam uzantısına izin vermenin yanı sıra, KEF'in dahiyane Z-flex surround sistemi, herhangi bir rahatsızlık veya ikincil radyasyon olmadan tweeter'dan gelen sesi surround boyunca yönlendirir. Tiz tepkisi daha net ve daha tatlıdır.

kef_ls50_meta_white (13).jpg

Hoparlör terminalleri: 

KEF LS50 Meta'nın hoparlör kabininin arkasında, hoparlör kablonuzu bağlamak için bir çift ağır hizmet tipi bağlama  terminali bulunur. Bağlama terminalleri, çıplak kablo (10AWG'ye kadar), pim konektörleri, kürek pabuçları ve banana fişleri (yalnızca tekli) kabul eder.

Esnek Port Tasarımı: 

Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) kullanılarak, LS50 Meta'nın patentli ofset portunun port parlaması ve profili, türbülansın başlangıcını geciktirmek için hesaplanır ve esnek port duvarları, rezonansların orta aralığı renklendirmesini önler. Bu, olağanüstü derinlik ve ayrıntı ile gelişmiş netliğe yol açar. Hoparlör yerleşimi nedeniyle bas çok "gür" ise kabini kapatmak için iki köpük bağlantı tapası dahildir.

kef_ls50_meta_white (11).jpg

Lütfen renk sorunuz

kef_ls50_meta_s2_stand.jpg

Stand ayrıca satılır (KEF S2)

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

camaross-audio-hifi-high-detail-logo-.jp

Bir değerlendirme yazın

KEF LS50 Meta Titanium Grey

KEF LS50 Meta Titanium Grey