WhatsApp Destek Hattı
Klipsch RF7 III Genişlet
Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III
  • Klipsch RF7 III

Klipsch RF7 III

KlipschKlipsch

CA4588

Yeni

        

        

  

Daha Fazla Detaylar

TÜRK LİRASI269 000 TL
EURO7 697 €
DOLAR8 355 $
POUND6 597 £

Klipsch RF7 III 

klipsch_rf_7_iii_walnut_camarossaudio (1

RF-7, Klipsch'in etkileyici Referans Serisi hoparlör serisinde uzun zamandır temel bir unsur olmuştur. Aslında, önceki yineleme, RF-7 II, son yıllarda en yüksek puan alan kule hoparlörlerimizden biriydi.

RF-7 III, tamamen yeni 1-3/4" Tractrix® boynuz yüklü tweeter, iki yeni 10" woofer, yeni çift arkadan ateşleme bağlantı noktası ve geliştirilmiş çapraz ağ dahil olmak üzere önceki modele göre bir dizi iyileştirme sunar. . RF-7 III, Klipsch Reference Premiere serisiyle kozmetik bir uyum sağlayan yeni bir kaide ve manyetik ızgaraya bile sahip 

Tamamen yeni bir titanyum sıkıştırma sürücüsü, 90x90 sıkıştırılmış, kalıplanmış kauçuk Tractrix korna, yeniden tasarlanmış çatallı kabin, döküm sepet Seramik metal woofer'lar ve birinci sınıf, mobilya sınıfı ahşap kaplama ile kaplanmıştır - RF-7 III zemin tipi hoparlör, efsanevi, yüksek- performans Klipsch sesi.

Özellikleri:

Yepyeni 1 3/4" Titanyum Sıkıştırma Sürücüsü

90x90 Sıkıştırılmış Kalıplı-Kauçuk Tractrix Korna

Yeniden Tasarlanan Çatallı Kabin

Çift Tractrix Bağlantı Noktası

Çift 10" Döküm Sepet Seramik Metalik Woofer'lar

Birinci Sınıf Mobilya Sınıfı Ahşap Kaplamalar

Hope, AR'de toplandı

Konser kayıtlarını dinlemekten hoşlanıyorsanız, RF-7 III'ler "canlı gösteri" hissi yaratmak için mükemmel bir seçimdir.

Çift arka ateşleme bağlantı noktası, RF-7 III'ün etkileyici bas performansına katkıda bulunur (doğal kirazda gösterilmiştir).

ABD'de gururla üretildi

Peki RF-7 III'ün sesini bu kadar iyi yapan nedir? Sessel mükemmelliklerinin bir kısmı, kusursuz yapı kalitelerine atfedilir. Her hoparlör Hope, Arkansas'ta tasarlanmış ve üretilmiştir. Her RF-7 III'ün arkasında, konuşmacının ustası tarafından elle imzalanmış bir plaket bile bulunur.

Teknik özellikler

​Frekans aralığı : 32–25kHz +/– 3dB

Güç Kullanımı : 250W / 1000W peak

Ses Seviyesi : 100dB@2.83V/1M

Nominal Empedans : 8 ohms compatible

Yüksek Frekanslı horn : 8.5” square 90 ̊ x 90 ̊ Tractrix® Horn

Yüksek Frekans Sürücüsü : 1.75” (4.45cm) titanyum diyaframlı kompresör sürücü

Geçiş frekansı : 1,300 Hz

Düşük Frekans Sürücüsü : 2 adet 10” (25.4cm) Cerametallic koni woofer

Girişler : Çift bağlantı noktası / bi-wire / bi-amp

Kaplama tipi : Çift odacıklı, bas refleks - arkadan ateşlemeli çift Tractrix bağlantı noktaları aracılığıyla

Yükseklik : 49” (124.5cm)

Genişlik : 13.875” (35.2cm)

Derinlik : 17.875” (45.4cm)

Ağırlık : 97 Ibs (44.1kg)

klipsch_rf_7_iii_color_camarossaudio (2)

90° X 90° TRACTRIX® HORN

Yeniden tasarlanan Tractrix Horn, görüntüleme ve dinamikleri geliştirirken yüksek frekans tepkisini ve uzantısını daha da iyileştirmek için kare boynuz ağzıyla eşleştirilmiş dairesel bir boynuz boğazı kullanır. Sıkıştırılmış kalıplanmış kauçuk yapı, sertliği azaltmak ve ayrıntıları iyileştirmek için yüksek frekanslı sönümleme ekler. Bu, mümkün olan en temiz, en doğal sesi yaratır.

YEPYENİ SÜRÜCÜ GÜÇ 1 3/4" TİTANYUM DİYAFRAM SIKIŞTIRMA SÜRÜCÜ

Sıkıştırma sürücüsü, kornanın boğazındaki faz tutarlılığını iyileştirmek için yeni bir faz tapası tasarımına sahiptir, bu da yüksek frekanslarda geliştirilmiş ses basıncı doğrusallığı ile sonuçlanır.

SPUN BAKIR SERAMETALLİK WOOFER'LAR™

Seramik metalik woofer'lar, minimum koni kırılması ve bozulma için olağanüstü sağlamlık ve hafif yapıyı koruyarak Klipsch sürücü tasarımının zirvesini temsil eder. Tractrix boynuz yüklü sıkıştırma sürücüsü ile eşleştirildiğinde, sınıfının en yüksek hoparlör verimliliğini sağlar.

YENİ ÇİFT ODA + TRACTRIX® PORT

RF-7 III yeni çatallı muhafaza, her 10” sürücü ve bağlantı noktasının birbirinden bağımsız olarak çalışmasına olanak tanır. Bu, her iki sürücü sisteminin doğrusallığını iyileştirir ve hassas orta aralık frekanslarında frekans anormalliklerine neden olabilecek kabin içinde duran dalga sorunlarını en aza indirir.

Tractrix geometrisini kullanan yeni RF-7 III bağlantı noktaları, piyasadaki en temiz, en güçlü düşük frekans yanıtı için kabinden en verimli hava transferini sağlar.

DÖKÜM ÇERÇEVE WOOFER TASARIMI

Her 10” woofer, rezonanssız çalışma için ağır hizmet tipi dökme alüminyum çerçeveye sahiptir. Ek olarak, her bir woofer, manyetik akının modülasyonunu ortadan kaldırmak için bir çift kısa devre halkalı mıknatıs yapısı tasarımına sahiptir ve bu da koni hareketinin doğrusallığını artırır.

MOBİLYA SINIFI AHŞAP KAPLAMALAR

RF-7 III zemin tipi hoparlör muhafazalarının tamamı mobilya sınıfı ahşap kaplamalar kullanır ve Siyah Kül, Kiraz ve Ceviz renklerinde mevcuttur.

AMERİKA'DA TASARLANDI VE MONTE EDİLDİ

Bu hoparlörler, sektördeki en zorlu olan katı Klipsch standartlarına göre üretilmiştir. Harika sesi hatırlıyor musun? Biz de yaparız. Bu hoparlörler ABD'de, Hope, Arkansas'taki gururlu ustalar tarafından Tasarlandı ve Birleştirildi. Tıpkı Paul W. Klipsch'in (PWK) amaçladığı gibi.

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Bir değerlendirme yazın

Klipsch RF7 III

Klipsch RF7 III