WhatsApp Destek Hattı
Revel Performa3 F206 ( High Gloss White ) Genişlet
Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )
  • Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )

SATILDI

Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )

REVELREVEL

CA2540

Yeni

Revel Performa3 zemin tipi hoparlörler, küçük ayak izleri ve zarif tasarımlara sahip gerçek varolan hoparlörlerdir ve mevcut dekorunuzla kolayca karışmalarını sağlar. Tüm duyulabilir spektrumda geniş frekans aralığı, sıkıştırılmamış dinamik aralık ve düşük bozulmanın etkileyici bir kombinasyonunu sunarlar.

Revel F206'nın düşük frekanslı ve orta kademe transdüserleri, çalışma sırasında akı alanını stabilize eden, yüksek dinleme ses seviyelerinde bile düşük bozulma sağlayan bozulma azaltma mekanizmalarına sahiptir. Bu hassas transdüserler, diğer birçok hoparlörde açıkça duyulabilen büyük bir rezonans kaynağını ortadan kaldıran ideal piston benzeri davranış için nervürlü alüminyum koniler kullanır. Alüminyum döküm çerçeveleri, daha düşük kaliteli birçok hoparlörde yaygın olan başka bir rezonans kaynağını ortadan kaldırır.

Bu hoparlörler, her iki ucunda da aynı fişeklere sahip sofistike bir akışkan modeli tasarlanmış düşük frekanslı bağlantı noktası kullanır. Bu, dinamik bozulmayı ve bağlantı noktası tarafından üretilen gürültüyü büyük ölçüde en aza indirir ve düşük bozulma düşük frekans performansı sağlar. Ön ateşleme bağlantı noktası konumu, hoparlörlerin kurulum seçeneklerini genişletir.

F208 ve F206 tweeter, Performa3 sınıfının yakınındaki her yerde hoparlörler için yeni bir şeffaflık standardı belirleyen yeni tasarlanmış bir motor ve kubbe düzeneği etrafında oluşturuldu. Tweeter'ın entegre akustik lens dalga kılavuzu, tweeterin dağılmasını çapraz bölgedeki orta kademe dönüştürücünün dağılımı ile tam olarak eşleştiren çığır açan bir matematiksel yaklaşıma dayanmaktadır. Bu, hoparlöre eksen dışında çok düzgün bir ses verir - genel ses kalitesine önemli bir katkıda bulunur ve olağanüstü geniş bir dinleme alanında tutarlı ses sağlar. Aslında, bu yeni dalga kılavuzu tweeter'ın yüksek frekanslarda dağılımını arttırır.

F206, amiral gemisi Ultima2 Serimize benzer muhafazalara yerleştirilmiştir. Bu tamamen kavisli mahfazalar, geleneksel kutu şekillerinden doğal olarak daha serttir ve ayrılmayı önleyen bitişik ahşap tabakalarla oluşturulur. Muhafaza kaynaklı renklenme olasılığını ortadan kaldıran stratejik olarak yönlendirilmiş desteklere sahiptirler. Bu güzel, modern muhafazalar, otomotiv kaplama kalitesini aşan bir süreçte (parlak İtalyan piyano üreticileri tarafından geliştirilen ve denetlenen) parlak piyano siyahı veya orijinal Amerikan ceviziyle kaplanmıştır.

Hoparlör ızgaraları ses kırınımını veya perdelemeyi en aza indirecek ve temiz, ince bir görünüm sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Manyetik ızgara takma yöntemi, hoparlör bölmesindeki çirkin donanımı tamamen ortadan kaldırır, bu nedenle hoparlörleri ızgarasız kullanmaya karar verirseniz, ızgarasız kullanılmak üzere tasarlanmış gibi görünecektir. 

3 yollu, 4 sürücülü tasarım

Geniş bir dinleme alanında tutarlı dağılım için tescilli akustik lensli ve dalga kılavuzlu 1 "alüminyum dome tweeter

Daha az rezonans için döküm çerçeveli 5-1 / 4 "eloksallı alüminyum koni orta kademe sürücü

Azaltılmış rezonans için dökme çerçeveli çift 6-1 / 2 "eloksallı alüminyum konik woofer

Nervürlü alüminyum koniler, büyük rezonans kaynaklarını ortadan kaldırarak piston benzeri davranışlar elde eder

Gelişmiş yüksek dereceli geçişler, hem eksende hem de oda genelinde tını doğruluğunu optimize eder

Dolap, kavisli lamine katmanlardan yapılmış 1 "kalın duvarlara ve ayrıca geniş iç desteklere sahiptir

Önden ateşlemeli portlu bas-refleks (portalı) kabin

Geçiş Frekansları: 275 Hz, 2150 Hz

Düşük frekanslı genişletme: 42Hz (-3dB), 34Hz (-6dB), 30Hz (-10dB)

Düşük Frekanslı Sürücü Bileşenleri: 16,5 cm (6,5 inç) Çift Alüminyum Koni, Döküm Çerçeveli Woofer

Orta Frekans Sürücü Bileşenleri: 13,3 cm (5,25 inç) Alüminyum Koni, Döküm şasi Orta Kademe

Duyarlılık: 88 dB

Empedans: 8 ohm

Önerilen amplifikatör gücü: 50-200 watt

Altın kaplama hoparlör terminalleri

Hoparlörün düşük frekanslı performansını ayarlamak için bir köpük bağlantı noktası fişi içerir

Çıkarılabilir ızgara manyetik olarak tutturulmuştur

Boyutlar : (1052 mm x 249 mm x 347 mm)

Net Ağırlık: 26 kg/1

camarossaudio_showroom_istanbul_ - Kopya

Keyifli alışverişler dileriz

Revel'i keşfedin

Performa serisi, Revel'in amiral gemisi Ultima2 modellerinin birçok gelişmiş teknolojisini ve malzemesini paylaşıyor. Performa3 F206, çeşitli odalara ve sistemlere kolayca uyum sağlayan düzgün bir tam kapsamlı kuledir.

Yukarıdan aşağıya net, doğru ses

Revel "sesi", en sevdiğiniz müziklerin ve filmlerin akması için enerji ve duygu için açık bir pencere oluşturarak netlik, doğruluk ve sıkıştırılmamış dinamiklerle karakterizedir. Rock, caz, klasik ya da türlerin bir karışımını dinleseniz de, F206 favorileri çalmaz ve editoryalleştirmez. Size kaydedildiği gibi müzik verir.

Özel tasarım sürücüler kötü titreşimleri azaltır

Revel, hoparlörlerine giren her sürücüyü tasarlar ve üretir. F206'nın 5-1 / 4 "orta kademe sürücüsü ve çift 6-1 / 2" woofer'larında, her iki tarafta bir mikro-seramik kompozit bileşikle anodize edilmiş alüminyum koniler kullanılır. Bu, sesi renklendirebilecek rezonansları azaltır. Revel, bu tür sonik kusurları ortadan kaldırmak için lazer interferometri gibi gelişmiş testler kullanır. Ve siyah eloksal koniler, ızgarayı özellikle beyaz ve ceviz dolap kaplamalarında bırakacak kadar serin görünüyor.

F206'nın 1 "alüminyum kubbe tweeter'ı, tweeter'ın daha yüksek frekanslarda dağılımını artıran ve aynı zamanda tweeter ile hemen altındaki orta kademe sürücü arasında daha sorunsuz bir eşleşme yaratmaya yardımcı olan içbükey Akustik Lens dalga kılavuzuna oturur. hem eksende hem de eksen dışı sesler daha büyük bir tatlı nokta oluşturur.

Renkleri kesilmiş kavisli kabin duvarları

F206'nın kabinine daha yakından bakıldığında, bir dizi lamine katmandan yapılmış kavisli yan ve arka duvarlar ortaya çıkıyor. Bu kavisli duvarlar doğal olarak geleneksel kutu şekillerinden daha serttir ve mahfaza kaynaklı renklenmeleri ortadan kaldıran geniş iç destek ile güçlendirilmiştir.

Ön ateşleme bağlantı noktası ve kabinin dar, konik arka kısmı, hoparlör ve odanızın duvarları arasındaki etkileşimi azaltmaya yardımcı olarak yerleşimi daha kolay ve daha az kritik hale getirir. Muhafazanın sabitlenmesi, ayarlanabilir çivili ayaklarla dengelenmiş alevlenmiş bir kaidedir.

Enstrüman ve kulak tarafından test edilmiştir

Revel'in birinci sınıf hoparlör tasarım ve test tesisi, yankısız bir odaya ve en son yüksek teknoloji ürünü ölçüm donanımına sahiptir. Ancak en kritik test cihazlarından bazıları, eğitimli dinleme panellerinin kulaklarıdır. Yeni bir tasarım üzerinde çalışırken, Revel'in mühendisleri tasarımlarını birkaç rakip konuşmacı ile karşılaştıran bir dizi kontrollü seçmeler yaptılar.

Karşılaştırma altındaki hoparlörler dönen bir platformda oturur ve her model bilgisayar kontrollü kayış tahrik sistemi ile aynı konuma taşınır. Akustik olarak şeffaf bir ekran, görsel önyargıları önlemek için hoparlörleri dinleyicilerden gizler. Bu çift-kör dinleme testleri önemli bir gerçeklik kontrolü sağlar ve mühendislerin ölçümleri dinleyicilerin gerçekte duydukları ve tercih ettikleri ile ilişkilendirmelerine yardımcı olur. 

Revel kimdir?

Revel, küresel elektronik devi Harman International'ın yüksek performanslı ses şirketlerinden biridir. 1996'dan bu yana Revel, iyi ölçen ve şaşırtıcı sesler çıkaran hoparlörler geliştirmek için en yeni tasarım araçlarını ve benzersiz test araçlarını kullanmaktadır. Yoğun tasarım çalışmaları Harman'ın Kaliforniya'daki Northridge'deki son teknoloji hoparlör Ar-Ge tesisinde gerçekleşir.

Bir değerlendirme yazın

Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )

Revel Performa3 F206 ( High Gloss White )